Strzał tuż zza szesnastki Meriluoto! Jeden z gości zdołał zablokować piłkę.

Co zrobił teraz Krzysztof Wołkowicz? Fatalna próba zawodnika Stali.

Mijają kolejne minuty. Kamil Kiereś nerwowo pokrzykuje na swoich zawodników.
    82.

82
    Piłka w siatce, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej Mokrzyckiego!

81
    Faulowany w okolicach narożnika pola karnego rywala był Dani Ramirez. Znów szansa dla przyjezdnych!

80
    Przewinienie na skrzydle Rafy Santos. Rzut wolny i okazja na wrzutkę dla łodzian.

Tomek

Gole: 27. Szkurin

Kartki:   40. Pingot (SMI), 70. Szkurin (SMI) – 69. Balić (LKS), 70. Mammadov (LKS)   90+1. Pingot (SMI)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 3:4. Foule: 14:13.
    Stal Mielec: Kochalski – Pingot, Matras, Esselink – Jaunzems (90. Gerstenstein), Guillaumier (75. Ferreira Santos), Wlazło, Getinger – Strzałek (62. Wołkowicz), Domański – Szkurin (75. Meriluoto).
    Zmiany: Jałocha – Ehmann, Wolsztyński, M. Stępień.

ŁKS Łódź: Bobek – Szeliga (70. Młynarczyk), Mammadov, Flis, Durmisi – Ceijas (61. Ja. Letniowski) – Pirulo (46. Dankowski), Ramirez, Mokrzycki, Balić (90. Głowacki) – Jurić (46. Janczukowicz).
    Zmiany: Kołba – Gülen, Louveau, Koprowski.

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków).