Exact – ZAKSA 0:3 (koniec) | Barkom – Cuprum 3:2 (koniec)
2
36 22 34 22 14
Piątek 01.03.2024, 20:30 • Hala Sportowa WOSiR, Wieluń • PlusLiga • 16. kolejka

To już koniec tego długiego siatkarskiego wieczoru podczas którego nie brakowało wielu emocji, zwrotów akcji i sportowych wrażeń. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za razem spędzone chwile. Na ten moment to już wszystko. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Dobrej nocy i do następnego! (23:34:10)
    W Hali Sportowej WOSiR w Wieluniu po blisko 3-godzinnej rywalizacji górą gospodarze tego meczu, czyli ukraiński Barkom Każany Lwów, który zdobywa 2 punkty po wygranej 3:2 w rywalizacji z KGHM Cuprum Lubin!

Najlepszym siatkarzem tego meczu wybrano argentyńskiego przyjmującego Barkomu Każany Lwów Luciano Palonsky'ego. 25-latek przez całe spotkanie zdobył 28 punktów notując przy tym 19 serwisów podczas których 7 razy się mylił, w obronie Argentyńczyk zanotował 35 obron, co dało mu 66% pozytywnego przyjęcia, a w ofensywie na 50 piłek posłanych do niego wykończył w boisku 28, co dało mu skuteczność na poziomie 56%. Do tego Lucianio Palonksy dorzucił 5 udanych wybloków!

Koniec meczu

16:14
    Stawia kropkę nad "i" Francuz Moussé Gueye, który siłowym serwisem rozbija w obronie dłonie libero KGHM Cuprum Lubin Mateusza Masłowskiego i mamy wygraną 16:14 w secie piątym Barkomu Każany Lwów, a w całym meczu 3:2 przeciwko ekipie przyjezdnej!

15:14
    Kolejna piłka setowa dla gospodarzy po tym jak Moussé Gueye zapunktował celnym uderzeniem ze środka siatki!

14:14
    No i mamy ponownie grę na przewagi, bo atak wykończył w boisku Jake Hanes.

14:13
    Pewnie puntkuje w ofensywie kapitan ekipy ukraińskiej Illa Kowalow, który kończy uderzenie z lewego skrzydła po skosie w boisku. Mamy więc pierwszego meczbola w tej rywalizacji na stronę Barkomu!

13:13
    Łotewski trener Barkomu Każany Lwów Uģis Krastiņš prosi o pierwszy czas na prośbę w secie piątym tych zmagań.

13:13
    Remis po 13, bo Amerykanin Jake Hanes mocnym serwisem rozbija w defensywie libero Barkomu Każany Lwów Jarosława Pampuszko!

13:12
    Prosy błąd popełnił przed chwilą Illa Kowalow i kapitan oddaje rywalom łatwe oczko.

13:11
    O drugi czas w tym tie-breaku prosi szkoleniowiec KGHM Cuprum Lubin Paweł Rusek.

13:11
    Szybka wymiana gospodarzy i przez środek kończy akcję w boisku rosły Francuz Moussé Gueye.

12:11
    Dotyka siatki przy próbie bloku na rywalu Władysław Szczurow.

12:10
    Pierwszy czas na żądanie dla trenera KGHM Cuprum Lubin Pawła Ruska w secie piątym tego spotkania.

12:10
    Ukarani za opóźnianie gry żółtą i następnie czerwoną kartką w tym momencie goście z Lubina, co sprawia, że tracą oni w bardzo banalny sposób punkt na korzyść gospodarzy i Barkom Każany Lwów prowadzi 12:10.