Górnik Ł. – Motor 1:1 (koniec) | Polonia W. – Chrobry 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – Podbeskidzie 0:0 (koniec)
Górnik Łęczna
1:1 (0:1)
Motor Lublin
Niedziela 03.03.2024, 12:40 • Stadion Górnika, Łęczna • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

81
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi Palacz, na boisku pojawia się Luberecki.

79
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
    z boiska schodzi Grabowski, na boisku pojawia się Fazlagić.

79
    z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Warchoł.

79
    z boiska schodzi Łukasiak, na boisku pojawia się Starzyński.

77
    Rewelacyjne sytuacje podbramkowe Górnika Łęczna, jednak nie ma prowadzenia! Pozostaje 1:1 po strzale Ilkaya Durmusa w Kacpra Rosę i pudle Karola Podlińskiego przy dobitce.

75
    z boiska schodzi M. Król, na boisku pojawia się Rybicki.

75
    z boiska schodzi Stolarski, na boisku pojawia się Wójcik.

74
    Arkadiusz Najemski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

73
    z boiska schodzi Roginić, na boisku pojawia się Podliński.

73
    z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Durmus.

69
    z boiska schodzi Śpiewak, na boisku pojawia się Mraz.

69
    z boiska schodzi Scalet, na boisku pojawia się Gąsior.

68
    Adam Deja napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

67
    Kacper Śpiewak napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem.

57
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki KACPER ŁUKASIAK.

Łęcznianie wymierzyli karę za nieskuteczność w 57. minucie strzałem młodzieżowca Kacpra Łukasiaka po dograniu Pawła Żyry. 1:1 w derbach Lubelszczyzny!

55
    Krystian Palacz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

50
    Natychmiast odpowiedź Górnika Łęczna, który zaatakował z wykorzystaniem Marko Roginicia. Napastnik gospodarzy nie trafił z bliska do bramki, a szansa na doprowadzenie do remisu była rewelacyjna.

49
    Piotr Ceglarz miał ogromną szansę na podwyższenie prowadzenia Motoru Lublin. W sytuacji sam na sam z Maciejem Gostomskim nie potrafił umieścić futbolówki w siatce.

44
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania, a Kacper Śpiewak mógł podwoić przewagę Motoru Lublin. Interweniował Maciej Gostomski!

32
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki BARTOSZ WOLSKI.

Motor zdobył prowadzenie w 32. minucie derbów. Przyjezdni nie byli równie groźni jak gospodarze na początku meczu, ale kiedy sami zabrali się do atakowania, to niebawem cieszyli się z gola na 1:0. Bartosz Wolski dostał piłkę blisko pola karnego i pokonał Macieja Gostomskiego płaskim uderzeniem.

31
    Mocna odpowiedź Motoru Lublin! Uderzenie Michała Króla odbiło się od słupka w bramce Macieja Gostomskiego. Mieli dużo szczęścia przed momentem gospodarze.

29
    Kacper Łukasiak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29
    Lukas Klemenz miał szansę po kolejnym dośrodkowaniu. Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej.

10
    Piłka wybita w ostatnim momencie z linii bramkowej Motoru Lublin. Gospodarze zaatakowali niebezpiecznie po raz pierwszy.

3
    Paweł Żyra wcześnie napomniany żółtym kartonikiem.

Gole: 57. Łukasiak – 32. Wolski

Kartki:   3. Żyra (LCZ), 29. Łukasiak (LCZ), 68. Deja (LCZ) – 55. Palacz (MOT), 67. Śpiewak (MOT), 74. Najemski (MOT)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 10:9. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 1:2. Foule: 13:18.
    Górnik Łęczna: Gostomski – Grabowski (79. Fazlagić), Klemenz, Cisse, Bednarczyk, Deja, Gąska (79. Warchoł), Łukasiak (79. Starzyński), Żyra (73. Durmus), Młyński, Roginić (73. Podliński).

Zmiany: Woźniak – Zbozień, Warchoł, Dziwniel, Podliński, Durmus, Fazlagić, Janaszek, Starzyński.

Trener: Pavol Stano

Motor Lublin: Rosa – Najemski, M. Król (75. Rybicki), Stolarski (75. Wójcik), Ndiaye, Scalet (69. Gąsior), Palacz (81. Luberecki), Wolski, Kruk, Ceglarz, Śpiewak (69. Mraz).

Zmiany: Budziłek – Rybicki, Kamiński, Wójcik, Rudol, Luberecki, Gąsior, Lis, Mraz.

Trener: Goncalo Feio

Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce)