Cuprum – ZAKSA | 0:3 (koniec) | | | Indykpol – Czarni | 3:1 (koniec) | | | Stal – Barkom | 3:0 (koniec) |
finał
Indykpol AZS Olsztyn
|
3 |
23 | 25 | 25 | 25 | ||
Enea Czarni Radom
|
1 |
25 | 22 | 17 | 19 |
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.
(20:36:16)
|
||
MVP: Joshua Tuaniga (AZS)
|
||
Im dłużej trwał mecz Indykpol AZS-u Olsztyn z Enea Czarnymi Radom, tym większa była przewaga gospodarzy. Akademicy zwyciężyli 3:1 w PlusLidze, pomimo porażki w pierwszym secie.
|
||
Koniec meczu
|
||
25:19
|
Kamil Szymendera wepchnął piłkę w pole przeciwników i to już zakończenie meczu.
|
|
24:19
|
Bradie Hofer zaserwował asa.
|
|
24:18
|
Bartosz Gomułka atakiem.
|
|
24:17
|
Piłki setowe po ogromnym błędzie w ataku.
|
|
23:17
|
Blisko, coraz bliżej zdobycia kompletu punktów gospodarze.
|
|
Zarejestruj się i zyskaj zakład bez ryzyka 500 PLN! Go+BET
|
||
22:17
|
Nikola Meljanac skutecznie na prawej stronie.
|
|
22:16
|
Blokiem!
|
|
21:16
|
Przez cały mecz środkowy z Olsztyna regularnie punktują.
|
|
20:16
|
Przeszli środkiem Czarni.
|
|
20:15
|
As serwisowy!
|
|
19:15
|
Z kolei Bradie Hofer przestrzelił na kontrze.
|
|
18:15
|
Nikola Meljanac przywraca nadzieję gościom.
|
|
18:14
|
Błąd serwisowy.
|
|
18:13
|
Sprytne zagranie Vuka Todorovicia prosto w pole przeciwnika.
|
|
17:13
|
Bradie Hofer zaserwował asa.
|
Czas meczu: 1:48 4. set: 0:26 |
|||
Indykpol | Czarni | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 98 | 83 | 19 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 5 | 3 | 2 |
Piłki setowe | |||
3 | 6 | 2 | 0 |
Piłki meczowe | |||
3 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
3 | 5 | 2 | 2 |
Błędy serwisowe ** | |||
3 | 11 | 13 | 3 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
10 / 25 40 % |
35 / 98 36 % |
20 / 83 24 % |
4 / 19 21 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
15 / 19 79 % |
63 / 83 76 % |
63 / 98 64 % |
15 / 25 60 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Indykpol AZS Olsztyn:
Alan Sousa, Karlitzek, Jankiewicz, Jakubiszak, Siwczyk, Sapiński, Majchrzak, Armoa, Szymendera, Sienkiewicz, Janikowski, Tuaniga.
Libero: Hawryluk, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
Enea Czarni Radom: Ostrowski, Hofer, Buszek, Todorović, Formela, Meljanac, Gomułka, Rajsner, Kufka, Smoliński, Gniecki.
Libero: Nowowsiak, Teklak.
Zmiany:
Trener: Waldo Kantor
Libero: Hawryluk, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
Enea Czarni Radom: Ostrowski, Hofer, Buszek, Todorović, Formela, Meljanac, Gomułka, Rajsner, Kufka, Smoliński, Gniecki.
Libero: Nowowsiak, Teklak.
Zmiany:
Trener: Waldo Kantor
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Bartłomiej Adamczyk
Sędzia drugi: Magdalena Niewiarowska
Komisarz: Monika Gorszyniecka
Widownia:
Sebastian