Sandecja – Pogoń Sdl. 2:3 (koniec) | Hutnik – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Stomil – Stal S. W. 0:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:1 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 09.03.2024, 16:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • 23. kolejka
    Gdy wydawało się, że bliżej zdobycia goli są gospodarze, to piłkę do siatki wpakował w końcówce meczu Jakub Banach i jak się okazało ten gol zagwarantował Stali trzy punkty. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

90+4
    Koniec meczu. (17:54:17)

90+2
    Wysoka ustawiona Stal. Wygląda na to, że goście nie chcą łatwo odpuścić i pozwolić gospodarzom na wyprowadzenie akcji z własnej połowy.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Olsztynie.

88
    Faulowany w środku pola Krawczun.

86
    Mecz powoli dobiega końca. Stal nie zamierza się cofać i mknie po kolejnego gola.
    83. BANACH - 0:1

83
    Gol dla Stali St. Wola!

Cisza na stadionie w Olsztynie. JAKUB BANACH zamyka dośrodkowanie Sukiennickiego i Stal prowadzi 1:0!

81
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola:
    z boiska schodzi Imiela, na boisku pojawia się Chelmecki.

80
    Przeciągnięta centra Sukiennickiego.

79
    Kolejny stały fragment gry dla Stali. Tym razem rzut wolny na wysokości pola karnego Stomilu.

78
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Florek, na boisku pojawia się Pietraszkiewicz.

78
    z boiska schodzi Karlikowski, na boisku pojawia się Razeian.

76
    Pewnie wychodzi do dośrodkowania Garstkiewicz.

75
    Rzut rożny dla Stali.

73
    Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy i ostatecznie piłka pada łupem Garstkiewicza.

72
    Wpada w pole karne Imiela, decyduje się na strzał i blokuje jego próbę jeden z defensorów Stomilu. Rzut rożny.

71
    z boiska schodzi Zaucha, na boisku pojawia się Maluga.

69
    Tym razem nie łapie, ale piątkuje piłkę Smyłek. Bramkarz Stali zażegnał niebezpieczeństwo.

68
    Rzut wolny dla Stomilu. Szansa na dośrodkowanie w pole karne Stali.

67
    z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Retlewski.

64
    Nieczysto trafia w piłkę zza pola karnego Sukiennicki i posyła ją obok bramki.

63
    Troszczkę lepsza centra Wójcika, lecz tym razem pwnie łapie ją Smyłek.

62
    Od autu na własnej połowie wznowi grę Szabaciuk.

61
    Żółta kartka dla zespołu Stomil Olsztyn (Żwir).

60
    z boiska schodzi Bezpalec, na boisku pojawia się Brikner.

59
    Zewnętrzną częścią stopy próbował centrować Szabaciuk i trafił w Furtaka.

58
    Indywidualna akcja Kurbiela, który próbował przedrzeć się w pole karne, lecz ostatecznie zatrzymał się na jednym z defensorów Stali.

56
    Żółta kartka dla zespołu Stomil Olsztyn (Florek).

54
    Kolejny raz probował urwać się prawą stroną Wójcik, lecz i tym razem nie potrafił dobrze dograć na głowę partnera.

51
    Najpierw Wójcik, a następnie Karlikowski centrowali piłkę w szensatkę Stali. W obu przypadkach żaden z artnerów nie zdołał dopaść do strzału.

50
    Na szczęście nic nie stało się zawodnikowi Stomilu. Gramy dalej.

49
    Przerwa w grze. Ucierpiał w starciu z rywalem Florek.

46
    Żółta kartka dla zespołu Stomil Olsztyn (Bezpalec).

46
    z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Banach.

46
    z boiska schodzi Pioterczak, na boisku pojawia się Sukiennicki.

46
    z boiska schodzi Wiktoruk, na boisku pojawia się Górski.

46

Zawodnicy wracają na plac gry.
    Bez bramek po pierwszych 45 minutach gry w Olsztynie. Liczymy na to, że po przerwie doczekamy się pierwszych trafień. Wracamy za kwadrans.

45+4

45+3
    Wydaje się, że wszystko w porządku. Smyłek podnosi się o własnych siłach.

45+2
    Nadal nie podnosi się bramkarz gości.

45+1
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Stali. Żwir fauluje Smyłka. Nieprzyjemne zderzenie obu zawodników. Potrzebna pomoc medyczna.

45
    Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa meczu w Olsztynie.

43
    Niewiele wskazuje na to, abyśmy doczekali się goli w pierwszych 45 minutach gry.

41
    Lekko zaostrzyło nam się spotkanie w Olsztynie. Tym razem fauluje w środku pola Bezpalec.

39
    Dośrodkowanie Żwira nie zagroziło bramce Stali. Wznowi grę Smyłek.

38
    Spóźnione wejście Kowalskiego. Oszczędził go jednak arbiter i nie pokazał drugiej żółtej kartki. Rzut wolny dla Stomilu.

36
    Faulowany na własnej połowie Furtak.

34
    Centra w pole karne Stali. Dobrze kierunkowo przyjął piłkę Karlikowski, lecz ostatecznie nie zdołał dopaść do strzału.

32
    Wysoko zawieszona piłka w kierunku Oko, lecz ten nie zdołał dobrze złożyć się do strzału głową.

31
    Kolejna dobra akcja Strózika na skrzydle i wywalczył rzut wolny.

30
    Pół godziny gry za nami. Wynik nie ulega zmianie.

28
    Wysoko nad poprzeczką huknął z rzutu wolnego Żwir.

27
    Żółta kartka dla zespołu Stal Stalowa Wola (Kowalski).

27
    Tuż przed polem karnym faulowany Żwir. Rzut wolny dla Stomilu.

26
    Od autu na wysokości koła środkowego wznowią grę goście.

24
    Żółta kartka dla zespołu Stal Stalowa Wola (Zaucha).

24
    Kolejna akcja gości. Miękka wcinka Strózika i nie zdołał dopaść do strzału żaden z jego kolegów.

22
    To powinno być 1:0 dla Stali. Strózik dograł do środka pola karnego do Zauchy, a ten z kilku metrów uderzył w Garstkiewicza!

21
    Niewiele dzieje się w kolejnych minutach gry w Olsztynie.

19
    Faulowany w środku pola Ziarko.

17
    Szukał partnerów w polu karnym Karlikowski, lecz żaden z nich nie przeciął jego centry.

15
    Bezpośrednie uderzenie na bramkę Stomilu. Pewnie interweniuje bramkarz gospodarzy.

14
    Rzut wolny dla Stali na wprost bramki Garstkiewicza.

13
    Do uderzenia zza pola karnego złożył się Imiela i z woleja trafił w jednego z rywali.

9
    Daleki wrzut piłki z autu w szesnastkę gości. Wybija futbolówkę poza szesnastkę Oko.