LUK – ZAKSA 3:0 (koniec) | Projekt – Warta 3:1 (koniec) | Cuprum – Stal 2:3 (koniec)
KGHM Cuprum Lubin
2
19 25 25 23 6
PSG Stal Nysa
3
25 17 18 25 15
Niedziela 10.03.2024, 20:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 25. kolejka

To już koniec siatkarskich emocji na dziś. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólne wrażenia i razem spędzony czas. Zachęcam tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę dobrej nocy, udanego wejścia w nowy tydzień i do następnego! (23:12:05)
    PSG Stal Nysa po pięciosetowym boju w Lubinie pokonuje drużynę miejscowego KGHM Cuprum wynikiem 3:2 i dopisuje sobie w ligowej tabeli 2 punkty, przy 1 oczku dla walczących o utrzymanie "Miedziowych"!

MVP tego meczu wybrany zostaje marokański kapitan i przyjmujący zespołu PSG Stali Nysa Zouheir El Graoui, który w tym meczu wywalczył 16 oczek na co składają się: 3 błędne zagrywki i 1 as, 21 pozytywnych obron na poziomie 48%, 13 skończonych z 23 wykonanych ataków, co dało 57% skuteczności oraz 2 punktowe bloki i 1 udany wyblok!

Koniec meczu

6:15
    Na podwójnym bloku zatrzymany z prawej strony siatki Austriak Alexander Berger i 15:6 w tym tie-breaku zwycięża ekipa PSG Stali Nysa!

6:14
    Kapica na prawej flance punktuje i daje gościom okazję do skończenia tego meczu!

6:13
    Teraz już myli się Gierżot w polu zagrywki.

5:13
    Źle odbiera serwis Michała Gierżota po drugiej stronie siatki Kamil Kwasowski!

5:12
    Marnuje zagrywkę Paweł Pietraszko.

5:11
    Teraz z kolei Kapica blokowany na prawej flance przez rywali.

4:11
    Bezpośrednio zagrywką w boisko pocelował Remigiusz Kapica!

4:10
    Złapany z prawej strony siatki na potrójnym bloku rywali Alexander Berger.

4:9
    O drugą przerwę na żądanie wnioskuje trener KGHM Cuprum Lubin Paweł Rusek.

4:9
    Ustrzelony zagrywką Kamil Kwasowski przez Remigiusza Kapicę!

4:8
    Zmiana stron przez drużyny.

4:8
    Michał Gierżot w udanej próbie i 8:4 prowadzi ekipa PSG Stali Nysa w tym secie piątym.

4:7
    Punktuje dla gospodarzy Austriak Alexander Berger.

3:7
    Idealnie w linię boczną boiska trafia atakiem z lewej flanki Kamil Kwasowski.

CHALLENGE: Powtórki wskazują jednak, że trafił nieznacznie na aut w tym ataku zawodnik z Lubina.

3:6
    O pierwszy czas w piątym secie meczu prosi trener KGHM Cuprum Lubin Paweł Rusek.