Lechia – Zagłębie S. 4:0 (koniec) | Polonia W. – Wisła Pł. 2:2 (koniec) | Wisła K. – Miedź 2:0 (koniec)
Polonia Warszawa
2:2 (1:1)
Wisła Płock
Piątek 15.03.2024, 18:00 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

90+4
    Poirytowany przebiegiem tej akcji i ostatnich minut gry Szymon Kobusiński powala nieprzepisowo na murawę rywala i ogląda żółty kartonik.

64
    Coraz więcej żółtych kartek w tym meczu, a tym razem ogląda ją Marcin Kluska z drużyny Polonii Warszawa, który w walce powietrznej ostro potraktował Adama Chrzanowskiego.

58
    Żółta kartka dla kapitana Polonii Warszawa Macieja Kowalskiego-Haberka za ostre potraktowanie rywala na połowie Wisły.

50
    Defensor Polonii Warszawa Jan Majsterek otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu przed własnym polem karnym. Z groźnego miejsca Wisła Płock wykona teraz rzut wolny.

10
    Walka o piłkę w powietrzu i popracował zbyt intensywnie łokciem Łukasz Sekulski, który ogląda żółty kartonik za uderzenie w twarz Michała Grudniewskiego.

Adam Ka

Gole: 34. Piątek, 62. Majsterek – 8. Sekulski (kar.), 79. Szwoch

Kartki:   50. Majsterek (PLW), 58. Kowalski-Haberek (PLW), 64. Kluska (PLW), 90+4. Kobusiński (PLW) – 10. Sekulski (PLO)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 12:17. Strzały niecelne: 7:7. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 1:1. Foule: 19:12.
    Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski, Majsterek, Kowalski-Haberek (C), Zawistowski (76. Pawłowski), Koton, Piątek (87. Ochronczuk), Biedrzycki (68. Fadecki) – Michalski (76. Bajdur), Kluska (68. Auzmendi) – Kobusiński.

Zmiany: Sandach – Marciniec, Wojciechowski, Tomczyk.

Trener: Rafał Smalec.

Wisła Płock: Kamiński – Niepsuj (86. Szymański), Haglind-Sangré, Chrzanowski – Vallo (75. Laskowski), Grič (67. Westermark), Szwoch, Hiszpański – Jime – Tomczyk (68. Cielemęcki), Sekulski (C) (68. Kocyła).

Zmiany: Kraska – Jach, Lorenc, Janus.

Trener: Dariusz Żuraw.

Główny: Tomasz Wajda (Żywiec).
    Asystenci: Sławomir Kowalewski – Marcin Jakowenko.