Pogoń Sdl. – Polonia B. 3:3 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Radunia – Kotwica 1:1 (koniec)
Chojniczanka – Stomil 1:0 (koniec) | Stal S. W. – KKS 0:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
3:3 (0:3)
Polonia Bytom
Niedziela 17.03.2024, 12:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 24. kolejka

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o piłkarskie emocje na Mazowszu i wspólnie spędzony czas. Tym samym zachęcam wszystkich do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę wszystkim spokojnej niedzieli i udanego wejścia w nowy tydzień. Do następnego! (14:20:19)
    Mecz dwóch całkowicie odmiennych połów za nami kończy się po 6 bramkach remisem 3:3 i podziałem punktów w Siedlcach pomiędzy miejscową Pogoń a drużynę Polonii Bytom. Zdecydowanie więcej radości może być w szeregach gospodarzy!

90+3
    Nieco nad bramką oddaje strzał głową Przemysław Misiak po tej centrze z narożnika boiska!

90+2
    W ofensywnym natarciu gospodarze. Wywalczony jeszcze rzut rożny dla Pogoni i piłkę będzie centrował Litwin Titas Milašius.

90+1
    "Zarobił" po tej sytuacji jeszcze żółty kartonik Damian Nowak. Napastnik Pogoni Siedlce ukarany za próbę symulowania rzutu karnego i wywierania presji na arbitrze.

90+1
    W poprzeczką huknął piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego Damian Nowak. Potem zagotowało się w "11" przeciwnika i zarówno Nowak, jak i Demianiuk mieli okazje strzeleckiej, ale dobrze blokowali te próby bytomianie!

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie zdaniem sędziego głównego z Mrągowa Damiana Krumplewskiego.

89
    Jeszcze żółta kartka za to zagranie Konrada Andrzejczaka na Piotrze Pyrdole.

88
    Rzut rożny wywalczony przez drużynę z Siedlec. Po chwili faulowany na przedpolu Piotr Pyrdoł i będzie rzut wolny z około 20. metrów dla gospodarzy.

87
    Piłka dośrodkowana w kierunku wbiegającego pod bramką przeciwnika Stebleckiego, ale zawodnik bytomskiej Polonii minął się z futbolówką.

86
    W Siedlcach się rozpadało, a więc ostatnie minuty gry odbędą się w nieco utrudnionych warunkach pogodowych.

85
    Walka o piłkę w polu karnym gospodarzy w wykonaniu Sebastiana Stebleckiego, ale sprytniejszy w tej sytuacji był obrońca Pogoni Siedlce.

83
    Celna próba strzału gospodarzy, ale na posterunku w bramce Szymkowiak.

81
    Zamieszanie w "11" gości z Bytomia i z bliska półwolejem uderza w piłkę Damian Nowak, ale strzał z 11. metrów szybuje nad poprzeczką!

80
    Najpierw bramkarz Polonii Bytom Karol Szymkowiak obronił w akcji sam na sam strzał Cezarego Demianiuka, po chwili o centrymetry futbolówka mija bramkę gości po próbie strzału Piotra Pyrdoła. Goście w totalnej defensywie, a Pogoń w absolutnej ofensywie!

78
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Gola strzelił DAMIAN NOWAK!

Był dublet zawodnika bytomsiej Polonii Kamila Wojtyry w pierwszej połowie, a teraz jest dublet napastnika Pogoni Siedlce DAMIANA NOWAKA, który z bliskiej odległości pokonuje bramkarza Karola Szymkowiaka celnym strzałem po asyście od Cezarego Demianiuka. Cała akcja, to efekt błędnych zachowań przyjezdnych, których efektem jest wyrównanie stanu rywalizacji na 3:3 przez gospodarzy!

77
    Polonia Bytom dokonuje zmiany:
    Kamil Wojtyra opuszcza boisko a pojawia się na nim Dawid Wolny.

76
    Wybita piłka przez obrońcę bytomskiej Polonii sprzed nóg ropzędzonego Damiana Nowaka.

74
    W środkowej strefie placu gry faulowany zawodnik siedleckiej Pogoni. Grają gospodarze od rzutu wolnego.

73
    Walka o piłkę na lewej stronie boiska do samego końca, ale ostatecznie górą zawodnik Pogoni Siedlce.

71

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Litiwna Titasa Milašiusa wybite przez rywali, ale w drugiej próbie centry tego gracza na dalszy słupek piłka w zamieszaniu nie trafiona przez próbującego piąstkować ją bramkarza Polonii Bytom Karola Szymkowiaka, co sprawia, że futbolówka trafia do DAMIANA NOWAKA, a ten z bliskiej odległości pomiędzy rywalami trafia do siatki zdobywając kontaktowego gola. Polonia Bytom prowadzi już tylko różnicą jednego trafienia 3:2!

70
    Teraz będzie za to korner dla ekipy z Siedlec.

70
    Konrad Andrzejczak przewinił na Damianie Szuprytowskim i kapitan Pogoni Siedlce wywalczył rzut wolny.
    69. Tak z perspektywy trybun wygląda dzisiejsza rywalizacja w Siedlcach pomiędzy miejscową Pogonią a Polonią Bytom. Jak na razie goście na prowadzeniu przy wyniku 3:1!

68
    Po stronie Pogoni Siedlce dopuszcza się przewinienia w ofensywie jeden z graczy Polonii i teraz gospodarze mają natomiast rzut wolny.

67
    Ofsajd w akcji ekipy Pogoni Siedlce i w posiadaniu piłki bytomska Polonia.

66
    Daniel Ściślak opuszcza boisko a pojawia się na nim Dawid Krzemień.

65
    Próba niezbyt udana, a strzał kompletnie nie wyszedł w tej sytuacji jednemu z piłkarzy siedleckiej Pogoni.

64
    Bardzo szybki kontratak siedlczan w tej sytuacji i ostatni zawodnik z pola bytomskiej drużyny Konrad Andrzejczak zażegnał niebezpieczeństwo wybiciem piłki poza boisko. Rzut rożny dla Pogoni Siedlce.

63
    Prawa flanka i w defensywie Przemysław Misiak nieprzepisowo zachował się wobec rywala. Mamy więc rzut wolny dla gości z Górnego Śląska.

62
    Lucjan Zieliński opuszcza boisko a pojawia się na nim Konrad Andrzejczak.

62
    Filip Żagiel opuszcza boisko a pojawia się na nim Sebastian Steblecki.

61
    Gola z rzutu karnego zdobył CEZARY DEMIANIUK!

Wraca wiara do ekipy gospodarzy po tym jak z 11. metrów pewnym i mocnym uderzeniem piłki po ziemii w lewy dolny róg bramki CEZARY DEMIANIUK zdobywa pierwszego gola dla swojej drużyny w tym spotkaniu!

59
    Defensor bytomskiej Polonii Maksymilian Cichocki z żółtym kartonikiem za to przewinienie.

59
    I doczekaliśmy się okazji do zdobycia gola dla Pogoni, bo sędzia Damian Krumplewski teraz już wskazuje pewnie na "wapno". Faulowany Damian Nowak przez Maksymilian Cichockiego w tej sytuacji!

57
    Akcja po przeciwnej stronie boiska i teraz to zawodnik Polonii pada na plac gry w polu karnym Pogoni, ale tutaj arbiter z Mrągowa również nie daje się nabrać.

56
    Domagali się teraz gospodarze rzutu karnego, ale sędzia główny Damian Krumplewski jest nieugięty, ponieważ jego zdaniem w tej sytuacji nie było zagrania ręką piłkarza Polonii.

55
    Korner wywalczony przez Pogoń, a po chwili rozegrany ten róg bez powodzenia, bo oddalają zagrożenie bytomscy obrońcy.

54
    Nieco niżej ustawiona Polonia w ostatnich minutach gry daje więcej pola do gry nastawiony na ofensywę siedlczanom, którzy wciąż szukają okazji bramkowych.

52
    Po tym kornerze dla gości niewiele się działo jeśli chodzi o zagrożenie bramce Pogoni i mamy już piłkę w grze w środkowej strefie boiska.

51
    Rykoszet po strzale kapitana bytomskiej drużyny Tomasza Gajdy sprawia, że mamy rzut rożny także dla ekipy Polonii.

50
    Długim podaniem poszukiwany był w przodzie Lucjan Zieliński, ale szybciej przy piłce zameldował się bramkarz Pogoni Jakub Burek.

49
    Faulowany we własnym polu karnym w powietrznej walce o piłkę bramkarz Polonii Bytom Karol Szymkowiak i nie umknęło to uwadze sędziego. Grają od rzutu wolnego przyjezdni.

48
    Rozegrali korner siedlczanie i znów dochodzi do sytuacji strzeleckiej. Tym razem oddawał uderzenie Ernest Dzięcioł i jest kolejny róg.

47
    Pierwsza akcja ofensywna od razu przeprowadzona przez siedlecką Pogoń i uderzenie Cezarego Demianiuka zablokowane na rzut rożny.

46
    Pogoń Siedlce dokonuje zmiany:
    Tomasz Walczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Damian Nowak.

46
    Jakub Sinior opuszcza boisko a pojawia się na nim Mateusz Majewski.

46
    2. połowa rozpoczęta przez zespół Pogoni Siedlce.
    Do przerwy Pogoń Siedlce przegrywa na swoim terenie z Polonią Bytom wysokim wynikiem 0:3. To była prawdziwa lekcja gry w piłkę nożną ze strony gości. Siedlczanie w przerwie muszą znaleźć sposób na lepszą grę w drugiej części tego pojedynku!

45+3
    1. połowa zakończona.

45+2
    W akcji gospodarze, ale Ernest Dzięcioł nieco się pospieszył i został przyłapany na ofsajdzie.

45+1
    Z rzutu wolnego bezpośrednio w mur uderza piłkę Szuprytowski. Nieudana próba strzału kapitana Pogoni wychodzi poza boisko i gospodarze mają korner.

45
    Sędzia główny tego meczu Damian Krumplewski z Mrągowa dolicza do pierwszej połowy tego spotkania 2 minuty.

45
    Żółta kartka dla Lucjana Zielińskiego, który tym faulem uratował swój zespół przed groźnym kontratakiem w wykonaniu Damiana Szuprytowskiego.

43
    Jakub Burek dobrze wybija na aut bramkowy futbolówkę po strzale Filipa Żagiela. Mamy korner dla przyjezdnych!

42
    Znów na lewej stronie pola karnego przy piłce Lucjan Zieliński, ale tym razem przeczytał zamiary piłkarza Polonii obrońca siedleckiej Pogoni.

41
    Na połowie placu gry uspokajają teraz grę bytomianie, aby do przerwy nie nadziać się już na kontratak gospodarzy i zejść do szatni z wysokim prowadzeniem.

40
    Kolejny raz w ofensywie Lucjan Zieliński i uderzenie zawodnika Polonii Bytom odbija się od bramkarza Jakuba Burka!

39
    Świetna piłka posłana na lewe skrzydło do wbiegającego tam Szmigiela, a ten długo nie myśląc płasko zagrywa do Zielińskiego, którzy z bliskiej odległości uderza prosto w golkipera Pogoni!

38
    Gajda do Zielińskiego na lewej flance, a ten próbuje zagrywać efektownie piętką do wychodzącego na pozycję kolegi z drużyny jednak ta próba całkowicie nieudana.

36
    Centrostrzał w pole karne przyjezdnych i główkuje Tomasz Walczak, ale dalej to nie przekłada się na wynik, bo ta próba jest niecelna.

35
    Kolejny ofensywny wypad z piłką gości z Bytomia, ale w ostatniej chwili defensywa Pogoni przerywa ten całkiem dobrze zapowiadający się atak.

34
    Blokowane zagranie w polu karnym bytomian Damiana Szuprytowskiego. Wciąż szukają swoich okazji gospodarze mimo fatalnego rezultatu.

33
    Ofensywny faul odgwizdany przez arbitra tego meczu, co sprawia, że z własnej "11" wznowią grę goście.

32
    Na lewej flance zawodnik Polonii Bytom Michał Szmigiel niezbyt ładnie potraktował przeciwnika, a w tej sytuacji faulowany był Litwin Titas Milašius. Mamy żółtą kartkę dla gracza ekipy gości, a Pogoń ma rzut wolny.

31
    Gol dla Polonii!
    Gola strzelił KAMIL WOJTYRA!

Drugie trafienie w krótkim odstępie czasu napastnika Polonii Bytom KAMILA WOJTYRY po tym jak fatalnie zachował się Dawid Burka, który na 16. metrze od własnej bramki miał moment zawahania, co skrzętnie wykorzystuje drużyna gości. Polonia Bytom po ponad pół godzinie rywalizajci prowadzi w Siedlcach już 3:0!

29
    Przerwana na moment gra, bo na placu leżał skrzydłowy bytomskiej Polonii blisko "11" przeciwnika, ale już gramy dalej, bo podniósł się z murawy zawodnik z Bytomia.

27
    Rusza na bramkę gości ekipa Pogoni, ale znów przeciągnięte dośrodkowanie i nie śpieszy się z wznowieniem gry od bramki Karol Szymkowiak.

26

Rozegrany rzut wolny z prawej strony boiska przez bytomską Polonię. Górna piłka szybowała na pole karne Pogoni, gdzie jeszcze przedłużył to zagranie głową zawodnik Pogoni Siedlce Tomasz Walczak, a na dalszy słupek dobrze nabiegał KAMIL WOJTYRA, który dołożył nogę do piłki i trafił do bramki przeciwnika podwyższając prowadzenie przyjezdnych na 2:0!

26
    Kolejny żółty kartonik w tym meczu i ogląda go kapitan siedleckiej Pogoni Damian Szuprytowski, który sfaulował Bartosza Farbiszewskiego na połowie boiska.

24
    Ponad połowa pierwszej części meczu za nami, a goście z Bytomia wciąż prowadzą 1:0. Oprócz bramkowej akcji było kilka pojedynczych prób ataku z obu stron, ale bez konkretnego zagrożenia bramce rywala.

23
    Sprzed pola karnego przeciwnika uderzenie Meika Karwota poszybowało nad poprzeczką.

22
    Stały fragment gry wykonany przez Polonię Bytom, ale piłka rozrzucona na prawą stronę pola karnego przechwycona przez siedlczan. Po chwili faul na graczu Pogoni i grają od rzutu wolnego tym razem gospodarze.

21
    Niemiecki pomocnik Pogoni Siedlce Meik Karwot ukarany także żółtym kartonikiem za faul na rywalu kilkadziesiąt metrów od własnej bramki. Rozegrają rzut wolny goście.

20
    Na połowie placu gry wymiana podań pomiędzy siedlczanami, która kończy się tylko na tym. Piłkę przechwycili bytomianie.

19
    Nieprzepisowo obrońca Polonii Bytom Michał Bedronka przy linii bocznej boiska powstrzymuje faulem Cezarego Demianiuka i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym starciu.

18
    Odbija strzał Piotra Pyrdoła golkiper bytomian Karol Szymkowiak, a po chwili lekki strzał głową Cezarego Demianiuka wychwycił już pewnie bramkarz Polonii.

17
    Składnie prowadziła tę akcję ekipa gospodarzy. Meik Karwot podaniem obsłużył Damiana Szuprytowskiego, ale kapitan siedleckiej Pogoni zbyt za mocno prostopadle chciał wyłożyć futbolówkę Tomaszowi Walczakowi i zamiary napastnika drużyny gospodarzy uprzedził obrońca Polonii.

16
    Zamieszało się w polu karnym Pogoni, gdzie Lucjan Zieliński zagrywał dokładnie do Filipa Żagiela, ale gracz Polonii Bytom w dużym ścisku był blokowany ze swoim strzałem.

15
    Kapitan bytomskiej drużyny Tomasz Gajda z udanym przechwytem futbolówki na połowie boiska i po chwili dobra piłka posłana pod pole karne Pogoni do Lucjana Zielińskiego, który został ostro potraktowany przez rywala.

14
    Nieco przystanęła drużyna Polonii ze swoimi ofensywnymi zapędami oddając nieco pola do gry rywalom, którzy próbują jak na razie przedostawać się w pojedynczych zagraniach na połowę gości.

13
    Zbyt mocno dokręcona piłka z rzutu rożnego przez kapitana Pogoni Siedlce Damiana Szuprytowskiego wychodzi poza plac gry. Wznawia grę z linii 5. metra Szymkowiak.

12
    Będzie teraz pierwszy rzut rożny dla zespołu Pogoni Siedlce po tym jak nabity przy linii końcowej został jeden z bytomskich graczy.

11
    Groźny strzał na bramkę Pogoni Siedlce, ale jedynie wzrokiem odprowadza piłkę nad bramką Jakub Burek stojący między słupkami gospodarzy.

10
    Nieco teraz naciskani przyjezdni przez wyżej ustawiony zespół Pogoni i w ostatniej chwili przed rywalem zagrał piłkę dość ryzykownie bramkarz Polonii Karol Szymkowiak.

9
    Lucjan Zieliński w dogodnej okazji w polu karnym gospodarzy i uderzenie zawodnika Polonii Bytom dobrze odbija golkiper Pogoni Siedlce Jakub Burek. Znów było groźnie!

7
    Bytomska Polonia w natarciu po pierwszym trafieniu. Widać w ekipie gości duży zastrzyk motywacji, który sprawia, że dalej atakują przyjezdni.

6
    Gola strzelił DANIEL ŚCIŚLAK!

Lewym skrzydłe uruchomił ofensywną akcję Polonii Bytom Patryk Romanowski, który zagrał futbolówkę w pole karne Pogoni Siedlce, gdzie czubkiem buta Lucjan Zieliński wyprowadza piłkę w okolice 18. metrów od bramki gospodarzy, a tam mocnym i płaskim uderzeniem popisał się DANIEL ŚCIŚLAK i po tej próbie futbolówka znalazła drogę do bramki i goście z Bytomia jako pierwsi wychodzą na prowadzenie 1:0!

5
    Swoją akcję próbują skonstruować piłkarze z Bytomia, którzy grają piłką na wysokości połowy placu gry, a Pogoń czeka na ruchy graczy gospodarzy.

4
    Przypomnę, że Pogoń Siedlce w tym meczu występuje na biało-niebiesko, a z kolei zawodnicy Polonii Bytom grają w strojach czarnych z białymi wstawkami.

3
    Kolejny faul. Tym razem na połowie gości w środkowej strefie i znów Pogoń gra od rzutu wolnego.

2
    Pierwsze przewinienie w tym meczu na połowie gospodarzy. Powalony na murawę zawodnik Pogoni przez rywala z Bytomia i od rzutu wolnego grają siedlczanie.

1
    Mecz rozpoczęty przez piłkarzy Polonii Bytom.

Piłkarze już wychodzą na plac gry, a za moment obie ekipy przywitają się podobnie jak członkowie sztabów szkoleniowych na czele z trenerami, a także kapitanowie i sędziowie. Kilka chwil dzieli nas od początku tej rywalizacji.

Wyjściowe składy:

Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski (C), Burka, Sinior, Pyrdoł, Milašius, Dzięcioł, Karwot, Demianiuk, Walczak.

Zmiany: Popiołek – R. Majewski, Derlatka, Okusami, Wicenciak, M. Majewski, Babor, Bujalski, Nowak.

Trener: Marek Brzozowski.

Polonia Bytom: Szymkowiak – Bedronka, Cichocki, Farbiszewski – Szmigiel, Ściślak, Gajda (C), Romanowski – Zieliński, Wojtyra, Żagiel.

Zmiany: Hajdk – Konieczny, Brzozowski, Krzemień, Stefański, Steblecki, Andrzejczak, Wolny.

Trener: Łukasz Tomczyk.

Główny: Damian Krumplewski (Mrągowo).
    Asystenci: Andrzej Jerszewski – Bartosz Tomaszuk.
    Techniczny: Łukasz Dobrzyński.
    Drużyna szkoleniowca Łukasz Tomczyka, czyli Polonia Bytom wystąpi w następującym zestawieniu!
    Tak prezentuje się wyjściowa "11" siedleckiej Pogoni na domowy mecz w niedzielne południe. Oto jakie decyzje personalne podjął trener Marek Brozowski!

7
    Ciągle w posiadaniu futbolówki goście, którzy widać, że dostali dużej dawki motywacji po tym trafieniu.
    Gospodarze będą bronić twierdzy Siedlce, a z kolei bytomianie będą mieli duże apetyty w związku z ich pierwszym meczem wyjazdowym w roku 2024!
    Oto pełny harmonogram gier 24. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2023/2024. W Siedlcach miejscowa Pogoń, która walczy o czołowe lokaty w tych rozgrywkach podejmować będzie na swoim terenie walczącą o utrzymanie Polonię Bytom!

Cześć! Mecz startuje o 12:00.

Adam Ka

Gole: 61. Demianiuk (kar.), 71. Nowak, 78. Nowak – 6. Ściślak, 26. Wojtyra, 31. Wojtyra

Kartki:   21. Karwot (SDL), 26. Szuprytowski (SDL), 90+1. Nowak (SDL) – 19. Bedronka (BYT), 32. Szmigiel (BYT), 45. Zieliński (BYT), 59. Cichocki (BYT), 89. Andrzejczak (BYT)

Strzały celne: 13:11. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 9:5. Spalone: 2:1. Foule: 10:19.
    Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski (C), Burka, Sinior (46. M. Majewski), Pyrdoł, Milašius, Dzięcioł, Karwot, Demianiuk, Walczak (46. Nowak).

Zmiany: Popiołek – R. Majewski, Derlatka, Okusami, Wicenciak, Babor, Bujalski.

Polonia Bytom: Szymkowiak – Bedronka, Cichocki, Farbiszewski – Szmigiel, Ściślak (66. Krzemień), Gajda (C), Romanowski – Zieliński (62. Andrzejczak), Wojtyra (77. Wolny), Żagiel (62. Steblecki).

Zmiany: Hajdk – Konieczny, Brzozowski, Stefański.