19 25 30 22 15
Exact Systems Hemarpol
2
25 19 28 25 12
Sobota 23.03.2024, 17:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 27. kolejka

To już wszystko jeśli chodzi o siatkarskie emocje i wrażenia na dziś. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zachęcam tym samym do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę spokojnego wieczoru i do następnego! (20:22:21)
    "Miedziowi" górą w starciu z nieco wyżej notowanym rywalem z Częstochowy. Gospodarze wywalczyli bardzo ważne 2 punkty do ligowej tabeli!

Najlepszym zawodnikiem tego pojedynku wybrany został amerykański atakujący drużyny KGHM Cuprum Lubin Jake Hanes, który w całym pojedynku zdobył 25 punktów, z czego 5 razy mylił się w polu zagrywki i dołożył 3 asy, w obronie zaliczył 1 udaną interwencję, a w ofensywie na 39 posłanych piłek wykończył 21, co dało mu 54% skuteczności przy 1 udanym bloku i 3 pozytywnych wyblokach z jego strony!

Koniec meczu

15:12
    Damian Kogut po przerwie marnuje zagrywkę i 15:12 w secie piątym, a 3:2 w całym meczu zwycięża ekipa KGHM Cuprum Lubin!

14:12
    Szkoleniowiec KGHM Cuprum Lubin Paweł Rusek prosi o drugi timeout w tie-breaku.

14:12
    Odegrał się teraz punktowym serwisem Damian Kogut, który ustrzelił w defensywie Kamila Kwasowskiego!

14:11
    Jake Hanes blokowany teraz w ofensywie przez Bartłomieja Janusa.

14:10
    W dobrej akcji ofensywnej teraz kapitan ekipy gości Rafał Sobański.

14:9
    Dokłada nieudany atak Dawid Dulski i mamy kilka piłek meczowych dla KGHM Cuprum Lubin!

13:9
    Ze środka Paweł Pietraszko gra dobrze w ataku.

12:9
    Teraz w akcji częstochowian punktuje już atakiem Kogut.

12:8
    Dorzuca punktową zagrywkę Kamil Kwasowski z którego zagraniem nie poradził sobie w defensywie Damian Kogut!

11:8
    Akcja lubinian grana przez środek i wykańcza swoje uderzenie Pietraszko.

10:8
    Reaguje szkoleniowiec KGHM Cuprum Lubin Paweł Rusek pierwszym timeoutem w secie piątym tej rywalizacji.

10:8
    Myli się też w akcji ofensywnej Amerykanin Jake Hanes.

10:7
    Sprawnie i konkretnie w ofensywie radzi sobie punktowym uderzeniem Dawid Dulski.

10:6
    Drugi czas na prośbę trenera Exact Systems Hemarpolu Norwida Częstochowa Leszka Hudziaka w tie-breaku.

10:6
    Sporo zamieszanie na siatce i punktuje finalnie w tej rywalizacji Paweł Pietraszko na korzyść gospodarzy.