Gruzja – Grecja | 0:0 (4:2 po rz. karnych) | | | Walia – Polska | 0:0 (4:5 po rz. karnych) | | | Ukraina – Islandia | 2:1 (koniec) |
Czechy – Szkocja | 2:0 (koniec) |
Norwegia – Słowacja | 1:1 (koniec) | | | Czechy – Armenia | 2:1 (koniec) | | | Anglia – Belgia | 2:2 (koniec) |
Niemcy – Holandia | 2:1 (koniec) | | | Słowenia – Portugalia | 2:0 (koniec) | | | Hiszpania – Brazylia | 3:3 (koniec) |
Polska – Bułgaria | 0:1 (koniec) |
Czechy – Islandia | 4:1 (koniec) |
Rumunia – Polska | 1:1 (koniec) |
Czechy – Polska | 1:2 (koniec) |
finał
Słowenia
2:0
(0:0)
Portugalia
65
|
Żółtą kartką upomniany Francisco Conceição (Portugalia).
|
|
51
|
Żółtą kartką upomniany Cancelo (Portugalia).
|
|
50
|
Żółtą kartką upomniany Stojanović (Słowenia).
|
|
18
|
Żółtą kartką upomniany Janža (Słowenia).
|
Gole:
72. Čerin, 80. Elšnik
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 3:2. Foule: 13:13.
Sędziowie: Peljto – Ibrisimbegović, Beljo (BIH)
Widownia:
Kartki: 18. Janža (SLV), 50. Stojanović (SLV) – 51. Cancelo (POR), 65. Conceição (POR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 3:2. Foule: 13:13.
Słowenia:
Oblak (C) – Karničnik, Blažič, Bijol (87. Drkušič), Janža – Stojanović, Čerin, Elšnik, Lovrič (67. Verbič) – Šporar (67. Celar), Šeško (87. Stanković).
Zmiany: Belec, Vekič – Balkovec, Brekalo, Horvat, Kurtić, Mlakar, Vipotnik, Žugelj.
Trener: Matjaž Kek
Portugalia: Costa – Dalot, Pepe (46. A. Silva), Inácio, Cancelo (89. J. Silva) – Otávio (46. Conceição) , R. Neves (89. J. Neves), Pereira, Vitinha – Ronaldo (C), Félix.
Zmiany: Patrício, Sá – Bruma, J. Mário, Leite, Mendes, Mota.
Trener: Roberto Martínez
Zmiany: Belec, Vekič – Balkovec, Brekalo, Horvat, Kurtić, Mlakar, Vipotnik, Žugelj.
Trener: Matjaž Kek
Portugalia: Costa – Dalot, Pepe (46. A. Silva), Inácio, Cancelo (89. J. Silva) – Otávio (46. Conceição) , R. Neves (89. J. Neves), Pereira, Vitinha – Ronaldo (C), Félix.
Zmiany: Patrício, Sá – Bruma, J. Mário, Leite, Mendes, Mota.
Trener: Roberto Martínez
Sędziowie: Peljto – Ibrisimbegović, Beljo (BIH)
Widownia: