Znicz – Polonia W. 0:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS K. 0:4 (koniec) | Motor – GKS T. 1:1 (koniec)
Znicz Pruszków
0:0 (0:0)
Polonia Warszawa
Poniedziałek 01.04.2024, 12:40 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:38:40)

Posiadanie piłki: 41% : 59%.
    Strzały celne: 1:1.
    Strzały niecelne: 6:6.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 2:0.
    Foule: 16:12.

Koniec konfrontacji pierwszoligowców z województwa mazowieckiego. Bardzo umiarkowane emocje, zaledwie dwa uderzenia celne i bezbramkowy remis. Widzowie mogli spodziewać się ciekawszego grania.

90+5

90+3
    Akcja pruszkowian przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

90+2
    Ostatnie szanse obu zespołów na strzelenie decydującego gola.

90
    Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

89
    Ile doliczy sędzia?

88
    Wznowienie od bramki zostało przyznane gościom. Piłkę ustawił Jakub Lemanowicz.

86
    Znicz Pruszków wymienił podania, ale nie zdobył przestrzeni.

85
    Znicz Pruszków dokonuje zmiany:
    Nagamatsu opuszcza boisko a pojawia się na nim Tabara.

84
    Będzie jeszcze jedna reakcja szkoleniowca z Pruszkowa na sytuację na boisku. Blisko boiska już czeka na przerwę w grze zmiennik.

83
    Znicz Pruszków od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

82
    Beniaminek ze stolicy Polski zameldował się na wysokości pola karnego przeciwnika.

81
    Czarne Koszule od rzutu wolnego na wysokości własnego pola karnego.

80
    Po przerwie było napomnienie żółtym kartonikiem dla tylko jednego zawodnika.

78
    Polonia Warszawa dokonuje zmiany:
    Grudniewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Kowalski-Haberek.

77
    Kolejny zawodnik przygotowany do wejścia na boisko w roli zmiennika.

76
    Po kolejnej serii zmian personalnych obu zespołom pozostał około kwadrans na rozstrzygniecie spotkania.

Gole:

Kartki:   30. Błyszko (ZNI), 57. Proczek (ZNI) – 40. Pleśnierowicz (PLW)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 2:0. Foule: 16:12.
    Znicz Pruszków: Mleczko – Pomorski, Błyszko, Grudziński, Tkaczuk, Moskwik (74. Wawszczyk), Proczek (63. Imao), Krajewski, Nagamatsu (85. Tabara), Majewski (74. Nowak), Stanclik.

Zmiany: Misztal – Brysiak, Flisiuk, Imai, Kendzia, Nowak, Tabara, Wawszczyk.

Trener: Mariusz Misiura

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski (78. Kowalski-Haberek), Majsterek, Pleśnierowicz, Zawistowski (66. Biedrzycki), Piątek, Koton, Fadecki, Xabi (74. Tomczyk), Michalski (66. Bajdur), Kobusiński.

Zmiany: Sandach – Bajdur, Tomczyk, Wojciechowski, Ochrończuk, Pawłowski, Marciniec, Biedrzycki, Kowalski-Haberek.

Trener: Rafał Smalec

Sędziowie: Damian Kos (Gdańsk)