Znicz – Polonia W. 0:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS K. 0:4 (koniec) | Motor – GKS T. 1:1 (koniec)
Znicz Pruszków
0:0 (0:0)
Polonia Warszawa
Poniedziałek 01.04.2024, 12:40 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:38:40)

Posiadanie piłki: 41% : 59%.
    Strzały celne: 1:1.
    Strzały niecelne: 6:6.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 2:0.
    Foule: 16:12.

Koniec konfrontacji pierwszoligowców z województwa mazowieckiego. Bardzo umiarkowane emocje, zaledwie dwa uderzenia celne i bezbramkowy remis. Widzowie mogli spodziewać się ciekawszego grania.

90+5

90+3
    Akcja pruszkowian przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

90+2
    Ostatnie szanse obu zespołów na strzelenie decydującego gola.

90
    Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

89
    Ile doliczy sędzia?

88
    Wznowienie od bramki zostało przyznane gościom. Piłkę ustawił Jakub Lemanowicz.

86
    Znicz Pruszków wymienił podania, ale nie zdobył przestrzeni.

85
    Znicz Pruszków dokonuje zmiany:
    Nagamatsu opuszcza boisko a pojawia się na nim Tabara.

84
    Będzie jeszcze jedna reakcja szkoleniowca z Pruszkowa na sytuację na boisku. Blisko boiska już czeka na przerwę w grze zmiennik.

83
    Znicz Pruszków od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

82
    Beniaminek ze stolicy Polski zameldował się na wysokości pola karnego przeciwnika.

81
    Czarne Koszule od rzutu wolnego na wysokości własnego pola karnego.

80
    Po przerwie było napomnienie żółtym kartonikiem dla tylko jednego zawodnika.

78
    Polonia Warszawa dokonuje zmiany:
    Grudniewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Kowalski-Haberek.

77
    Kolejny zawodnik przygotowany do wejścia na boisko w roli zmiennika.

76
    Po kolejnej serii zmian personalnych obu zespołom pozostał około kwadrans na rozstrzygniecie spotkania.

74
    Xabi opuszcza boisko a pojawia się na nim Tomczyk.

74
    Majewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Nowak.

74
    Moskwik opuszcza boisko a pojawia się na nim Wawszczyk.

73
    Piłka ponownie jest w posiadaniu zawodników Znicza Pruszków, którzy przystąpili do spokojnego wymieniania podań.

72
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

70
    Ustawili się w obronie gospodarze i rozprawili z niewygodnym dośrodkowaniem.

69
    Niezmiennie dyscyplina w obronie.

68
    Niebawem przekonamy się, czy zmiany personalne pozwolą obu zespołom na rozwinięcie skrzydeł w ofensywie.

66
    Zawistowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Biedrzycki.

66
    Michalski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bajdur.

65
    Niebawem może na tę zmianę odpowiedzieć szkoleniowiec stołecznego zespołu.

64
    Mariusz Misiura zdecydował się na ściągnięcie z boiska zawodnika obciążonego żółtym kartonikiem.

63
    Proczek opuszcza boisko a pojawia się na nim Imao.

62
    Będzie pierwsza w meczu zmiana personalna.

62
    Wrzut z autu na wysokości koła środkowego.

61
    Ciekawe, czy drużyny podejmą większe ryzyko w pozostałych dwóch kwadransach spotkania.

60
    Godzina meczu za drużynami.

59
    Zaostrzyła się gra i chyba nie tego oczekiwała publiczność od drugiej połowy spotkania.

57
    Tymon Proczek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

56
    Ostre przewinienie i będzie prawdopodobnie trzecia żółta kartka.

56
    Wznowienie gry dalekim wykopem Jakuba Lemanowicza.

55
    Nieudana akcja zespołu prowadzonego przez Mariusza Misiurę.

53
    Podopieczni Rafała Smalca w spokojnej wymianie podań na własnej połowie boiska.

51
    Na razie bez przełomu po przerwie ani w wyniku, ani w liczbie sytuacji podbramkowych.

50
    Próba przyspieszenia ataku przyjezdnych crossowym podaniem.

48
    Rzut wolny na wysokości koła środkowego.

47
    Na razie szkoleniowcy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w wybranych przed spotkaniach jedenastkach.

46
    2. połowa rozpoczęta.

Niebawem wznowienie rywalizacji po przerwie.
    Czekamy na gola
    Pierwsza połowa na zero

Czekamy na wznowienie meczu po zmianie stron.

Do konfrontacji pierwszoligowców z województwa mazowieckiego doszło w Pruszkowie. Znicz podjął innego beniaminka Polonię Warszawa. Sam początek należał do zespołu z Konwiktorskiej, a następnie pierwsza połowa wyrównała się. O uczestnikach mało derbów źle świadczy brak strzału celnego do przerwy. Praktycznie nie było stuprocentowych szans na otwarcie wyniku.

45
    1. połowa zakończona.

44
    Czy Damian Kos zdecyduje się na doliczenie czasu w pierwszej połowie.

43
    Ostatnie akcje ofensywne w pierwszej połowie spotkania.

42
    Polonia Warszawa powstrzymała Shumę Nagamatsu blisko linii własnego pola karnego.

40
    Wiktor Pleśnierowicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

39
    Ostre przewinienie i Damian Kos może za moment ponownie wyciągnąć z kieszonki kartonik.

38
    Tak schematycznym rozegranie byłoby trudno zaskoczyć jakiegokolwiek pierwszoligowca.

37
    Aż zbyt spokojna wymiana podań zaproponowana przez podopiecznych Mariusza Misiury.

36
    Coraz mniej czasu pozostało pierwszoligowcom na rozpoczęcie strzelania przed przerwą.

34
    Wybicie od bramki zostało przyznane Jakubowi Lemanowiczowi przez prowadzącego spotkanie sędziego Damiana Kosa.
    Pogoda dopisuje. Nic tylko grać

32
    Gospodarze wrzutem z autu na wysokości koła środkowego.

31
    Wojciech Błyszko będzie musiał mieć się na baczności w dalszej fazie spotkania. Tymczasem piłka ponownie sunie po murawie.

30
    Wojciech Błyszko napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29
    Zanosi się na pierwsze w derbach napomnienie żółtym kartonikiem.

28
    Znicz Pruszków próbuje spędzać coraz więcej czasu na połowie przeciwnika.

26
    Niezmiennie kibice, przede wszystkim z województwa mazowieckiego, wyczekują na jakikolwiek przełom w starciu regionalnych konkurentów.

24
    Interweniowali gospodarze.

23
    Pierwsza połowa meczu za półmetkiem.

22
    Przewinienie na broniącym zawodniku Znicza Pruszków.

21
    Przesadził z agresją atakujący zawodnik Znicza Pruszków i wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane gościom.

20
    Na razie bez napomnienia żadnego zawodnika żółtą kartką.

19
    Gospodarze chyba starają się być coraz odważniejsi na boisko.

18
    Niebezpiecznie wyglądający atak, ale poradzili sobie z jego rozbrojeniem piłkarze Znicza Pruszków.

17
    Wyrzutem z autu na wysokości własnego pola karnego piłkarze z Pruszkowa.

16
    Na razie niżej notowana w tabeli drużyna radzi sobie z szybkimi atakami przeciwnika.

15
    Bezbramkowy kwadrans spotkania.

14
    Nie zdobywali przestrzeni z pomocą ataku pozycyjnego ani gospodarze, ani przyjezdni.

12
    Spokojna wymiana podań zawodników z Konwiktorskiej na własnej połowie boiska.

11

10
    Podopieczni Mariusza Misiury chętnie atakują na lewej stronie boiska.

9
    Sprawnie przeprowadzona akcja obronna zawodników z Pruszkowa.

8
    Znicz Pruszków oddalił zagrożenie, jednak piłka pozostała w posiadaniu zawodników Polonii Warszawa.

7
    Poradzili sobie piłkarze Znicza Pruszków.

6
    Polonia Warszawa miała pierwszą szansę na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego.

5
    Konfrontacje zawodników obu zespołów blisko koła środkowego.

4
    Nieudane rozegranie i wybicie od bramki zostało przyznane gospodarzom.

3
    Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia w meczu.

2
    Z delikatnym opóźnieniem rozpoczął się mecz regionalnych przeciwników i zarazem niedzielne granie na zapleczu PKO Ekstraklasy.

1
    Mecz rozpoczęty.

Piłkarze przygotowani do ponownego wyjścia na boisko i do krótkiej prezentacji.

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

Rozpoczęła się rozgrzewka na stadionie w Pruszkowie.

Wyjściowe składy:

Znicz Pruszków: Mleczko – Pomorski, Błyszko, Grudziński, Tkaczuk, Moskwik, Proczek, Krajewski, Nagamatsu, Majewski, Stanclik.

Zmiany: Misztal – Brysiak, Flisiuk, Imai, Kendzia, Nowak, Tabara, Wawszczyk.
    Trener: Mariusz Misiura

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski, Majsterek, Pleśnierowicz, Zawistowski, Piątek, Koton, Fadecki, Xabi, Michalski, Kobusiński.

Zmiany: Sandach – Bajdur, Tomczyk, Wojciechowski, Ochrończuk, Pawłowski, Marciniec, Biedrzycki, Kowalski-Haberek.
    Trener: Rafał Smalec

Sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
    Zestawienie Polonii Warszawa
    Skład Znicza Pruszków

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Pruszkowie. Znicz zmierzy się w nim z regionalnym przeciwnikiem Polonią Warszawa. Początek rywalizacji w poniedziałek o godzinie 12:40.
    Znicz ponownie spotka się z regionalnym przeciwnikiem
    Polonia ma za sobą zremisowany mecz

Cześć! Mecz startuje o 12:40.

Gole:

Kartki:   30. Błyszko (ZNI), 57. Proczek (ZNI) – 40. Pleśnierowicz (PLW)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 2:0. Foule: 16:12.
    Znicz Pruszków: Mleczko – Pomorski, Błyszko, Grudziński, Tkaczuk, Moskwik (74. Wawszczyk), Proczek (63. Imao), Krajewski, Nagamatsu (85. Tabara), Majewski (74. Nowak), Stanclik.

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski (78. Kowalski-Haberek), Majsterek, Pleśnierowicz, Zawistowski (66. Biedrzycki), Piątek, Koton, Fadecki, Xabi (74. Tomczyk), Michalski (66. Bajdur), Kobusiński.

Sędziowie: Damian Kos (Gdańsk)