Jastrzębski – Skra 3:0 (koniec) | LUK – Resovia 1:3 (koniec) | Projekt – Indykpol 2:3 (koniec)
Środa 03.04.2024, 21:00 • Arena Ursynów, Warszawa • PlusLiga • 29. kolejka

Na dziś to już koniec siatkarskich emocji. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólne wrażenia i razem spędzony czas. Zachęcam tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę dobrej nocy i do następnego! (23:45:22)
    Projekt Warszawa już na pewno zakończy rundę zasadniczą sezonu 2023/2024 rozgrywek siatkarskiej PlusLigi mężczyzn mierząc się w play-off z Treflem Gdańsk lub Bogdanką LUK Lublin, a z kolei Indykpol AZS Olsztyn zrobił duży krok w kierunku gry w play-off!

MVP tego spotkania wybrany został brazylijski atakujący Indykpolu AZS Olsztyn Alan Souza. Siatkarz ten w całym pojedynku zdobył 26 oczek, a na to składały się 3 asy i 3 błędne zagrywki, 2 przyjęcia z poziomem 50% pozytywnych obron, 21 ataków zakończonych z 37 prób wykonanych, co dało skuteczność 56% oraz 2 punktowe bloki i 3 udane wybloki!

Koniec meczu

15:17
    Zagrywką Joshua Tuaniga pocelował w libero Projektu Warszawa Damiana Wojtaszka i tym samym kończy się to spotkanie wygraną w tie-breaku przez Indykpol AZS Olsztyn na przewagi 17:15 i w całym meczu 3:2!

15:16
    W akcji sytuacyjnej gospodarze, ale Bołądzia zablokował Tuaniga i mamy 16:15 dla Indykpolu AZS Olsztyn!

15:15
    W drugiej próbie już skutecznie gra atakiem Artur Szalpuk.

14:15
    Niemiec Moritz Karlitzek celnym atakiem daje kolejny meczbol dla przyjezdnych!

14:14
    Błędna zagrywka posłana przez Mateusza Janikowskiego.

13:14
    Atakiem Mateusz Janikowski daje olsztyńskiej ekipie piłkę meczową!

13:13
    Również o drugi timeout prosi w secie piątym argentyński trener Indykpolu AZS Olsztyn Javier Weber.

13:13
    Po czasie nie daje szans rywalom na obronę swoim atakiem Bołądź.

12:13
    Drugą przerwę na żądanie w tie-breaku bierze trener Projektu Warszawa Piotr Graban.

12:13
    W ofensywnej akcji punktuje Alan Souza i Brazylijczyk znów daje nieznaczne prowadzenie gościom.

12:12
    Piłka grana na środek i Szymon Jakubiszak tam ze skutecznym uderzeniem.

12:11
    Szkoleniowiec Indykpolu AZS Olsztyn Argentyńczyk Javier Weber z prośbą o pierwszy timeout w secie piątym tej gry.