Pogoń Sdl. – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Stomil – Polonia B. 0:1 (koniec)
Piątek 12.04.2024, 16:30 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 28. kolejka

Strzały niecelne: 7:3.
    Rzuty rożne: 7:2.
    Spalone: 0:0.
    Foule: 12:18.

Wynik nie zmienił się do końca meczu. Olimpia broniła z dużym poświęceniem i skutecznością. Trener Marek Brzozowski długo wierzył podstawowym zawodnikom i zwlekał z przeprowadzeniem zmian. Ostatecznie także on delikatnie zamieszał w jedenastce, jednak ani wyjściowa ekipa, ani zmiennicy nie przedarli się przez obronę beniaminka. Punkt cenną zdobyczą dla grudziądzan.

90+5

90+4
    Lukas Hrnciar napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+3
    Konstantin Czernij napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

90+2
    Ostatnie ataki tego zażartego spotkania.

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

89
    Ile będzie doliczonych minut?

87
    Bardzo ofiarnie interweniowali grudziądzanie.

85
    Już tylko pięć minut do końca.

84
    Olimpia Grudziądz dokonuje zmiany:
    Frelek opuszcza boisko a pojawia się na nim Czernij.

84
    Glapka opuszcza boisko a pojawia się na nim Rabet.

83
    Będą dwie brakujące zmiany w drugoligowcu z Grudziądza.

82
    Przyspieszenie ataku. Piłka powędrowała do skrzydłowego ustawionego blisko pola karnego i została opanowana po crossowym podaniu. Na obieg defensor i dośrodkowanie. Po nim twarda walka o możliwość oddania strzału.

80
    Na razie trzy przewinienia wycenione na napomnienie żółtym kartonikiem.

79
    Nie powinno zabraknąć zaangażowania gościom.

78
    Trafił swój na swego. Ani jeden zawodnik, ani drugi nie zamierzał doprowadzić do przedostania się przeciwnika z piłką w niebezpieczne miejsce. Ostatecznie sędzia uznał, że w tej walce zostały przekroczone przepisy piłkarskie. Faul.

76
    Bartosz Zbiciak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

75
    Już tylko kwadrans podstawowego czasu.

74
    Pogoń Siedlce dokonuje zmiany:
    Sinior opuszcza boisko a pojawia się na nim Hrnciar.

74
    Nowak opuszcza boisko a pojawia się na nim Walczak.

73
    Będzie zmieniać przed ostatnim kwadransem szkoleniowiec Pogoni Siedlce.

72
    Ucieka czas zawodnikom nieubłaganie, zostaje go coraz mniej.

70
    Szuka rozwiązań szkoleniowiec przyjezdnych na ławce rezerwowych. Pozostało już tylko jedno okienko na przeprowadzenie roszad trenerowi zespołu z Grudziądza.

69
    Czarnowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Krocz.

69
    Próba przyspieszenia ataku podaniem crossowym w wykonaniu zawodników prowadzonych przez Marka Brzozowskiego.

68
    Ponownie krótka pauza w grze przed wykonaniem rzutu wolnego.

67
    Wymiana podań z udziałem wszystkich środkowych pomocników gospodarzy. Jeden z nich już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

66
    Wznowienie gry wrzutem z autu przez Pogoń Siedlce na wysokości koła środkowego boiska.

65
    Zobaczymy, kiedy zacznie zmieniać szkoleniowiec Pogoni Siedlce.

64
    Ponownie wybronili się przyjezdni i nie pozwolili na pokonanie ich bramkarza.

62
    Możliwość sprawienia problemu gospodarzom rozegraniem rzutu wolnego. Piłka została ustawiona w pobliżu pola karnego przeciwnika. Pozycja nadawała się do dośrodkowania. Tylko największy śmiałek mógłby pokusić się o oddanie strzału.

61
    Zobaczymy, czy gospodarze podkręcą tempo w ostatnich dwóch kwadransach spotkania.

60
    Tymczasem już godzina spotkania za drugoligowcami.

59
    Dwie zmiany zaproponowane przez szkoleniowca zespołu z Grudziądza.

57
    Maruszak opuszcza boisko a pojawia się na nim Rychert.

56
    Pogoń Siedlce nie ma prostego zadania na połowie przeciwnika.

55
    Wznowienie od bramki siedlczan.

54
    Krótkie zamieszanie zakończone nieznacznie niedokładnym uderzeniem.

53
    Szansa na oddanie strzału z rzutu wolnego do bramki przeciwnika. Ma ją Olimpia Grudziądz.

52
    Bezradnie rozkładał ręce zawodnik sposobiący się do wykonania wrzutu z autu. Brakowało ruchu i chętnych zawodników do otrzymania futbolówki. Może już odbijają się na zaangażowaniu piłkarzy trudy tego spotkania.

50
    Crossowe podanie i próba przeprowadzenia ataku na boku boiska.

48
    Kolejne konfrontacje w centrum pola.

47
    Trener Mariusz Pawlak zdecydował się na przeprowadzenie jednej zmiany w składzie przed wznowieniem meczu.

46
    Kurowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Cichoń.

46
    2. połowa rozpoczęta.

Czekamy na wznowienie spotkania po przerwie.

W pierwszej połowie co prawda przeważał lider, jednak żaden z jego trzech strzałów celnych nie zakończył się golem. Olimpia postawiła mocny opór i dowiozła bezbramkowy wynik do przerwy.

45
    1. połowa zakończona.

45
    Meik Karwot napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

44
    Czy będzie doliczony czas?

43
    Dobrze zapowiadała się akcja gości, ale została przerwana przez odpowiednio ustawionych przez ich bramkarza przeciwników.

42
    Nie ma w ostatnich minutach zatrzęsienia sytuacji podbramkowych.

40
    Pozostało już tylko pięć minut regulaminowego czasu w pierwszej połowie spotkania.

39
    Bramkarz gospodarzy ustawił swoich kompanów z defensywy przed stałym fragmentem gry. Ci zareagowali odpowiednio, w dobrym momencie i wyekspediowali piłkę po dośrodkowaniu.

38
    Po dwa rzutu rożne były wykonywane przez obie jedenastki.

36
    Przewinienie blisko koła środkowego.

35
    Niebezpiecznie piłkarze Pogoni Siedlce, jednak zabrakło sposobu na dokończenie ataku!

34
    Przewinienia i wynikające z nich przerwy w grze utrudniają obu zespołom złapanie odpowiednie rytmu.

33
    Wznowienie wrzutem z autu na wysokości koła środkowego.

32
    Pozostało jeszcze trochę czasu na przyspieszenie w pierwszej połowie spotkania.

31
    Grudziądzanie nie chcą tylko przesuwać się w obronie i momentami przejmują futbolówkę w ich posiadanie.

30
    I dwa kwadranse meczu za drugoligowcami.

29
    Bronią się z dużym zaangażowaniem piłkarze prowadzeni przez Mariusza Pawlaka.

28
    Niekorzystna pora meczu, ale jednak kibice wspierają pretendujących do awansu siedlczan.

27
    Odpowiedziała atakiem Olimpia Grudziądz, jednak zabrakło dokładności i wznowienie od bramki Pogoni Siedlce.

26
    Podanie do ustawionego szeroko zawodnika, który rozpędził się na boku boiska. Zapachniało niebezpiecznym atakiem, jednak zabrakło precyzyjnego dośrodkowania.

24
    Pogoń Siedlce przeniosła grę na połowę przeciwnika i miała tam możliwość stworzenia sytuacji podbramkowej po wrzucie z autu.

24
    Pogoń Siedlce nie wywalczyła gola pomimo dwóch rzutów rożnych, a Olimpia Grudziądz nie wykorzystała jednej takiej okazji.

23
    Pierwsza połowa spotkania jest za półmetkiem.

22
    Od bramki drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego.

22
    Rozgorzała ponownie rywalizacja o panowanie w centrum pola.

21
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

20
    Podanie na dobieg ze środka pola na prawe skrzydło. Rozpędzonemu zawodnikowi nie udało się opanować piłki pod naporem przeciwnika i ta ostatecznie wylądowała poza boiskiem.

19
    Od autu gospodarze.

17
    Grudziądzanie zza linii bocznej boiska.

16
    Pogoń Siedlce próbuje odpowiedzieć na szczelną obronę przeciwnika coraz bardziej kreatywnymi atakami.

15
    Bezbramkowy kwadrans spotkania za drużynami.

14
    Próba przyspieszenia ataku Pogoni Siedlce dalekim wykopnięciem bramkarza.

13
    Kandydaci do awansu od rzutu wolnego.

12
    Pierwszą szansę na zaskoczenie przeciwników z rzutu rożnego miała Pogoń Siedlce.

11
    Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom Pogoni Siedlce.

10
    Na razie jedno przewinienie zostało wycenione przez sędziego Macieja Pelkę na napomnienie żółtym kartonikiem.

8
    Olimpia Grudziądz mogła wymienić podania na własnej połowie boiska.

7
    Nieudane rozegranie zawodników z województwa mazowieckiego i wznowienie od bramki przyznane Olimpii Grudziądz.

6
    Wznowienie wrzutem z autu na własnej połowie boiska zostało przyznane zawodnikom Pogoni Siedlce.

5
    Początek spotkania bez szalonego natarcia.

4
    Kamil Kurowski wcześnie napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

3
    Olimpia Grudziądz od rzutu wolnego na wysokości koła środkowego.

2
    Pora nie tylko na rozpoczęcie spotkania, ale generalnie całej kolejki na najniższym szczeblu centralnym.

1
    Mecz rozpoczęty.

Piłkarze gotowi do rozpoczęcie spotkania.

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

Wyjściowe składy:

Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski, Nowak, Miś, Burka, Sinior, Milasius, Dzięcioł, Karwot, Demianiuk.
    Zmiany: Szatkowski – Majewski, Bogusiewicz, Pyrdoł, Bujalski, Derlatka, Hrnciar, Walczak, Wicenciak.
    Trener: Marek Brzozowski

Olimpia Grudziądz: Górski – Maruszak, Kostkowski, Sikorski, Czarnowski, Kurowski, Glapka, Zbiciak, Frelek, Kobryń, Ciupa.
    Zmiany: Sujecki – Chadała, Góralski, Cichoń, Krocz, Vu Thanh, Rychert, Rabet, Czernij.
    Trener: Mariusz Pawlak

Sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
    Jedenastka beniaminka

Zapraszamy na relację na żywo z meczu II ligi w Siedlcach. Pogoń zmierzy się w nim z Olimpią Grudziądz. Maciej Pelka rozpocznie rywalizację w piątek o godzinie 16:30.
    Damian Szuprytowski przed meczem
    Olimpia spróbuje sprawić niespodziankę

Cześć! Mecz startuje o 16:30.

Gole:

Kartki:   45. Karwot (SDL), 90+4. Hrnciar (SDL) – 4. Kurowski (OLG), 76. Zbiciak (OLG), 90+3. Czernij (OLG)

Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 0:0. Foule: 12:18.
    Pogoń Siedlce: Burek – Misiak, Szuprytowski, Nowak (74. Walczak), Miś, Burka, Sinior (74. Hrnciar), Milasius, Dzięcioł, Karwot, Demianiuk.

Olimpia Grudziądz: Górski – Maruszak (57. Rychert), Kostkowski, Sikorski, Czarnowski (69. Krocz), Kurowski (46. Cichoń), Glapka, Zbiciak, Frelek, Kobryń, Ciupa.

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)