Korona – Radomiak | 4:0 (koniec) | | | Raków – Górnik Z. | 0:1 (koniec) |
Stal Rz. – Podbeskidzie | 2:2 (koniec) | | | Polonia W. – Zagłębie S. | 3:3 (koniec) | | | Znicz – Wisła K. | 2:3 (koniec) |
Skra – Pogoń Sdl. | 0:1 (koniec) | | | Polonia B. – KKS | 1:1 (koniec) |
Genoa – Lazio | 0:1 (koniec) | | | Cagliari – Juventus | 2:2 (koniec) |
Bilbao – Granada | 1:1 (koniec) |
Eintracht – Augsburg | 3:1 (koniec) |
Nice – Lorient | 3:0 (koniec) |
AS Trencin – Koszyce | 1:2 (koniec) |
finał
Stal Rzeszów
2:2
(2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
89
|
Żółtą kartką upomniany Mikołajewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
85
|
Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jesus Diaz (Stal Rzeszów)!
|
|
79
|
Żółtą kartką upomniany Willmann (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
64
|
Żółtą kartką upomniany Senić (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
48
|
Żółtą kartką upomniany Diaz (Stal Rzeszów).
|
|
45
|
Żółtą kartką upomniany Tomasik (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
21
|
Żółtą kartką upomniany Oleksy (Stal Rzeszów).
|
Gole:
5. Bukowski (kar.), 14. Oleksy – 56. Mikołajewski, 68. Bida
Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Widownia:
Kartki: 21. Oleksy (STL), 48. Diaz (STL) – 45. Tomasik (POD), 64. Senić (POD), 79. Willmann (POD), 89. Mikołajewski (POD) 85. Jesus Diaz (STL)
Spudłowany karny!:
Stal Rzeszów:
Wrąbel – Warczak, Kościelny, Oleksy, Simcak, Łysiak, Kądziołka, Bukowski, Łyczko, Prokić, Jesus Diaz.
Zmiany: Raciniewski, Danielewicz, Kłos, Wachowiak, Hrosu, Paśko, Salamon, Plichta, Synoś.
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzepisz – Senić, Banaszewski, Ilicić, Misztal, Sitek, Kolenc, Martinaga, Willmann, Tomasik, Mikołajewski.
Zmiany: Procek, Jodłowiec, Bida, Małachowski, Liszka, Zając, Kisiel, Bernard, Stempniewicz.
Trener:
Zmiany: Raciniewski, Danielewicz, Kłos, Wachowiak, Hrosu, Paśko, Salamon, Plichta, Synoś.
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzepisz – Senić, Banaszewski, Ilicić, Misztal, Sitek, Kolenc, Martinaga, Willmann, Tomasik, Mikołajewski.
Zmiany: Procek, Jodłowiec, Bida, Małachowski, Liszka, Zając, Kisiel, Bernard, Stempniewicz.
Trener:
Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Widownia:
Tomek