Korona – Radomiak | 4:0 (koniec) | | | Raków – Górnik Z. | 0:1 (koniec) |
Stal Rz. – Podbeskidzie | 2:2 (koniec) | | | Polonia W. – Zagłębie S. | 3:3 (koniec) | | | Znicz – Wisła K. | 2:3 (koniec) |
Skra – Pogoń Sdl. | 0:1 (koniec) | | | Polonia B. – KKS | 1:1 (koniec) |
Genoa – Lazio | 0:1 (koniec) | | | Cagliari – Juventus | 2:2 (koniec) |
Bilbao – Granada | 1:1 (koniec) |
Eintracht – Augsburg | 3:1 (koniec) |
Nice – Lorient | 3:0 (koniec) |
AS Trencin – Koszyce | 1:2 (koniec) |
finał
Polonia Warszawa
3:3
(1:2)
Zagłębie Sosnowiec
90+5
|
Konrad Wrzesiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
72
|
Michał Bajdur napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
|
|
62
|
Wiktor Pleśnierowicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
50
|
Sebastian Bonecki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
42
|
Michał Janota napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
Gole:
35. Zawistowski, 70. Bajdur (kar.), 85. Grudniewski – 6. Biliński, 32. Biliński, 58. Biliński
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 8:11. Strzały niecelne: 9:8. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 1:1. Foule: 9:15.
Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)
Widownia:
Kartki: 62. Pleśnierowicz (PLW), 72. Bajdur (PLW) – 42. Janota (SOS), 50. Bonecki (SOS), 90+5. Wrzesiński (SOS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 8:11. Strzały niecelne: 9:8. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 1:1. Foule: 9:15.
Polonia Warszawa:
Lemanowicz – Grudniewski, Majsterek (46. Kowalski-Haberek), Pleśnierowicz, Zawistowski, Ochrończuk (81. Tomczyk), Koton, Fadecki (66. Biedrzycki), Bajdur, Michalski (66. Kluska), Kobusiński.
Zmiany: Sandach – Biedrzycki, Grzelczak, Kluska, Wojciechowski, Marciniec, Pawłowski, Tomczyk, Kowalski-Haberek.
Trener: Rafał Smalec
Zagłębie Sosnowiec: Kos – Poliarus (90. Wrzesiński), Biliński (90. Fabry), Janota (75. Suchockyj), Bonecki, Ziemann, Matynia, Szostek (75. Lipka), Rozwandowicz, Remy, Sokół.
Zmiany: Szewczenko – Suchockyj, Lipka, Dowgyj, Fabry, Jończy, Wrzesiński, Troć, Caliński.
Trener: Marek Saganowski
Zmiany: Sandach – Biedrzycki, Grzelczak, Kluska, Wojciechowski, Marciniec, Pawłowski, Tomczyk, Kowalski-Haberek.
Trener: Rafał Smalec
Zagłębie Sosnowiec: Kos – Poliarus (90. Wrzesiński), Biliński (90. Fabry), Janota (75. Suchockyj), Bonecki, Ziemann, Matynia, Szostek (75. Lipka), Rozwandowicz, Remy, Sokół.
Zmiany: Szewczenko – Suchockyj, Lipka, Dowgyj, Fabry, Jończy, Wrzesiński, Troć, Caliński.
Trener: Marek Saganowski
Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)
Widownia:
Sebastian