Resovia – Projekt | 0:3 (koniec) |
Budowlani – BKS | 1:3 (koniec) |
finał
Grot Budowlani Łódź
|
1 |
25 | 24 | 12 | 22 | ||
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
|
3 |
23 | 26 | 25 | 25 |
Adrian Somorowski
Czas meczu: 1:54 4. set: 0:30 |
|||
Budowlani | BKS | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
22 | 83 | 99 | 25 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
3 | 3 | 8 | 5 |
Piłki setowe | |||
0 | 2 | 5 | 1 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 1 | 1 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
2 | 3 | 3 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
1 | 10 | 8 | 1 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
9 / 22 41 % |
26 / 84 31 % |
41 / 98 42 % |
12 / 25 48 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
13 / 25 52 % |
57 / 98 58 % |
58 / 84 69 % |
13 / 22 59 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Grot Budowlani Łódź:
Wilińska, Pol, Lisiak, Kukulska, Łazowska, Sobiczewska, Bjelica, Mitrović, Różyńska, May, Blagojević
Libero: Łysiak
Zmiany:
Trener: Maciej Biernat
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Nowicka, Ciesielczyk, Pacak, Borowczak, Stachowicz, Laak, Abramajtys, Majkowska, Damaske, Szczepańska-Pogoda, Bidias
Libero: Mazur
Zmiany:
Trener: Bartłomiej Piekarczyk
Libero: Łysiak
Zmiany:
Trener: Maciej Biernat
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Nowicka, Ciesielczyk, Pacak, Borowczak, Stachowicz, Laak, Abramajtys, Majkowska, Damaske, Szczepańska-Pogoda, Bidias
Libero: Mazur
Zmiany:
Trener: Bartłomiej Piekarczyk
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek
Sędzia drugi: Aleksandra Szydełko
Komisarz: Monika Gorszyniecka
Kwalifikator: Andrzej Kiszczak
Widownia:
Budowlani | 1 | 3 | BKS |
#1 | Piątek 12.04.2024 • 17:30 |
BKS - Budowlani 3:0 | |
#2 | Wtorek 16.04.2024 • 17:30 |
Budowlani - BKS 3:0 | |
#3 | Piątek 19.04.2024 • 17:30 |
BKS - Budowlani 3:1 | |
#4 | Wtorek 23.04.2024 • 17:30 |
Budowlani - BKS 1:3 | |
#5 | Piątek 26.04.2024 • 17:30 |
BKS - Budowlani |
Grot Budowlani Łódź: Wilińska, Lisiak, Bjelica, Różyńska, May, Blagojević
Libero: Łysiak
Trener: Maciej Biernat
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Nowicka, Pacak, Laak, Majkowska, Damaske, Bidias
Libero: Mazur
Trener: Bartłomiej Piekarczyk
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek
Sędzia drugi: Aleksandra Szydełko
Komisarz: Monika Gorszyniecka
Kwalifikator: Andrzej Kiszczak.
A jednak zmiana decyzji.