Polonia B. – Sandecja 4:2 (koniec) | Kotwica – Stomil 2:0 (koniec) | Skra – ŁKS II 3:0 (koniec)
Polonia Bytom
4:2 (0:2)
Sandecja Nowy Sącz
Piątek 03.05.2024, 16:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • Betclic 2. Liga • 31 • 31. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:00:52)

Posiadanie piłki: 61% : 39%.
    Strzały celne: 8:2.
    Strzały niecelne: 6:4.
    Rzuty rożne: 6:1.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 18:18.

Totalny zwrot akcji po przerwie w meczu Polonii Bytom z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze odwrócili wynik 0:2 na 4:2.

90+6

90+3
    Już bez przełomu w doliczonych minutach. Druga połowa była katastrofalna w wykonaniu przyjezdnych.

90
    Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

89
    Ile minut doliczy sędzia?

88
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w końcówce spotkania.

86
    Polonia Bytom dokonuje zmiany:
    Romanowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Brzozowski.

86
    Wojtyra opuszcza boisko a pojawia się na nim Wolny.

85
    Festiwal zmian przeprowadzany przez trenera Łukasza Tomczyka.

84
    Zieliński opuszcza boisko a pojawia się na nim Steblecki.

84
    Sandecja Nowy Sącz dokonuje zmiany:
    Ściślak opuszcza boisko a pojawia się na nim Krzemień.

82
    Gol dla Polonii!
    Gola strzelił ADRIAN PIEKARSKI!

Na najskuteczniejszego piłkarza meczu wyrasta Adrian Piekarski. 4:2 dla Polonii Bytom po dublecie defensora i jest prawdopodobnie pozamiatane!

80
    Andrzejczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Żagiel.

80
    Niecelne uderzenie z rzutu wolnego.

79
    Szansa na pokonanie Pawła Sokoła z rzutu wolnego blisko linii pola karnego.

78
    Kołbon opuszcza boisko a pojawia się na nim Potoma.

78
    Wilczyński opuszcza boisko a pojawia się na nim Marcinho.

Gole: 48. Konieczny, 49. Andrzejczak, 54. Piekarski, 82. Piekarski – 37. Gołębiowski, 41. Vaclavik

Kartki:   50. Romanowski (BYT), 67. Stefański (BYT) – 32. Szufryn (SAN), 47. Rutkowski (SAN)

Spudłowany karny!: 33. Wojtyra (BYT), bramkarz Sokół obrona

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 0:1. Foule: 18:18.
    Polonia Bytom: Szymkowiak – Pochcioł, Piekarski, Konieczny, Stefański, Ściślak (84. Krzemień), Gajda, Romanowski (86. Brzozowski), Zieliński (84. Steblecki), Andrzejczak (80. Żagiel), Wojtyra (86. Wolny).

Zmiany: Hajduk – Szmigiel, Cichocki, Żagiel, Krzemień, Steblecki, Wolny, Brzozowski, Farbiszewski.

Trener: Łukasz Tomczyk

Sandecja Nowy Sącz: Sokół – Buchta, Szufryn (65. Nawotka), Kowalik, Rutkowski, Kołbon (78. Potoma), Vaclavik, Gołębiowski, Kamiński (56. Maślanka), Wilczyński (78. Marcinho), Wolsztyński (65. Bryła).

Zmiany: Polacek – Potoma, Nawotka, Talar, Maślanka, Marcinho, Bryła.

Trener: Robert Kasperczyk

Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin)