Dania – Szwajcaria 0:8 (koniec) | Łotwa – Szwecja 2:7 (koniec) | Kanada – Finlandia 5:3 (koniec)
Niemcy – Polska pl 4:2 (koniec) | Czechy – Wlk. Brytania 4:1 (koniec) | Francja – Słowacja 2:4 (koniec)

Bramka dla Niemiec !
    Gola strzelił JOHN PETERKA! Asystował Lukas Reichel.

Ułańska fantazja Polaków, ale rzucenie się do frontalnego ataku przyniosło więcej strat niż korzyści. Pierwsze uderzenie Lukasa Reichela zostało zatrzymane przez Davida Zabolotnego, ale dobitka Johna Peterki okazała się skuteczna. Niemcy wrócili na dwubramkowe prowadzenie!
    56. Filip Komorski (POL) - 3:2

56
    Gol dla Polski!
    Gola strzelił FILIP KOMORSKI! Asystowali Arkadiusz Kostek i Patryk Kreżolek.

Arkadiusz Kostek co prawda nie pokonał Niederbergera, jednak znalazł się jeszcze gotowy do wykonania dobitki Filip Komorski. Skuteczne zachowanie w pobliżu bramki i po bramce kontaktowej może być jeszcze gorąco w ostatnich minutach meczu!
    53. Patryk WAJDA - 3:1

53
    Gola strzelił PATRYK WAJDA!

I w tym meczu Polska znalazła sposób na zdobycie bramki przeciwnika. Nieustępliwość została nagrodzona trafieniem Patryka Wajdy. Strzelał zza linii bramkowej, wykorzystał odbicie krążka od pleców nieostrożnego i jednocześnie wściekłego bramkarza.
    45. Yasin EHLIZ - 3:0

45
    Gola strzelił YASIN EHLIZ!

Rośnie przewaga reprezentacji Niemiec. Yasin Ehliz miał zdecydowanie za dużo swobody na połowie Polski. Tym samym spokojnie ułożył sobie krążek na kiju i pokonał bramkarza szczęśliwym strzałem. Przeleciał krążek pod ręką, przy bliższym słupku.
    36. John PETERKA - 2:0

36
    Gola z rzutu karnego zdobył JOHN PETERKA.

Dobra egzekucja z rzutu karnego i jest już drugie trafienie do bramki reprezentacji Polski w drugiej tercji. Poradził sobie w pojedynku z Davidem Zabolotnym.
    26. Alexander EHL - 1:0

26
    Gola strzelił ALEXANDER EHL!

Szybkie wyjście z atakiem reprezentacji Niemiec. Alexander Ehl pokonał Davida Zobolotnego strzałem ze znacznego dystansu. Wykonanie interwencji utrudniło skrzyżowanie kijów przed oczami bramkarza. Ponownie niepowodzenie Polski i musi gonić wynik.

Składy i statystyki: 26. Ehl (Kastner, Tuomie), 36. Peterka (rz.k.), 45. Ehliz (Pföderl, Michaelis), 57. Peterka (Reichel) – 53. Wajda (Lyszczarczyk, Dziubiński), 56. Komorski (Kostek, Kreżolek)

Niemcy: Niederberger (Grubauer) – Wissmann, J. Müller, Szuber, M. Müller (C), Wagner, Kälble, Fohrler, Ugbekile – Peterka, Stachowiak, Reichel – Kahun (A), Sturm, Tiffels – Pföderl, Michaelis, Ehliz (A) – Ehl, Kastner, Tuomie.
    Trener: Harold Kreis

Polska: Zabolotny (Murray) – Górny, Wanacki, Kruczek, Wajda, Dronia (A), Ka. Maciaś, Bryk, Kostek – Fraszko, Pasiut (A), Wronka – Michalski, Dziubiński (C), Lyszczarczyk – Walega, Paś, Zygmunt – Kr. Maciaś, Komorski, Kreżolek.
    Trener: Robert Kalaber