Podbeskidzie – Chrobry 0:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1 (0:0)
Chrobry Głogów
Poniedziałek 20.05.2024, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Betclic 1 Liga • Runda 33

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:01:03)

Wygrana Chrobrego

Bez szału to spotkanie. Chrobry Głogów zdobył rozstrzygającego gola po ogromnym błędzie Patryka Procka. Górale żegnają się z kibicami w złym samopoczuciu.

90+3

90+2
    Nieudane zagranie w pole karne i futbolówka została wyłapana przez bramkarza.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89
    Ile minut doliczy sędzia?

88
    Jeszcze ponowienie ataku, ale nie ma gola po strzale Jakuba Kisiela.

87
    Genialnej okazji na pokonanie Damiana Węglarza nie wykorzystał Maksymilian Sitek. Piłka powstrzymana na linii bramkowej!

84
    Powstrzymana akcja na lewej stronie boiska przez broniących zawodników z Głogowa.

82
    Podbeskidzie Bielsko-Biała dokonuje zmiany:
    Willmann opuszcza boisko a pojawia się na nim Studnicki.

81
    Przerwa w grze spowodowana niebezpiecznym upadkiem Michała Willmanna.

80
    Szybują coraz to nowe dośrodkowania w pole karne Chrobrego Głogów.

78
    Nieudane rozegranie Górali na połowie przeciwnika.

77
    Uderzenie, jednak mocno przypadkowe i piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce gości.

75
    Blisko kompletu zmian na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu.

73
    Mało czasu pozostało gospodarzom na uratowanie się przed kolejnym niepowodzeniem.

72
    Chrobry Głogów dokonuje zmiany:
    Lewkot opuszcza boisko a pojawia się na nim Mandrysz.

72
    Lebedyński opuszcza boisko a pojawia się na nim Wojciechowski.

69
    Gol dla Chrobrego!
    Gola strzelił MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

Bramka na 1:0 dla Chrobrego padła w 69. minucie. Po dośrodkowaniu źle zachował się na przedpolu Patryk Procek. Po pierwszym strzale uratował go jeszcze obrońca, ale dobitka Mikołaja Lebedyńskiego okazała się skuteczna.

69
    Zając opuszcza boisko a pojawia się na nim Kisiel.

68
    Piotr Tomasik napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem.

68
    Spokojne rozegranie zawodników Podbeskidzia Bielsko-Biała.

66
    Zamieszali szkoleniowcy w wybranych przed spotkaniem jedenastkach.

64
    Interweniował z powodzeniem na przedpolu Damian Węglarz.

63
    Tupaj opuszcza boisko a pojawia się na nim Klimczak.

63
    Machaj opuszcza boisko a pojawia się na nim Ozimek.

61
    Ziółkowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bernard.

61
    Senić opuszcza boisko a pojawia się na nim Kolenc.

61
    Przerwa w grze spowodowana urazem Mateja Senicia.

60
    Godzina meczu za zespołami.

59
    Podeszli pressingiem podopieczni Jarosława Skrobacza.

57
    Niebezpieczna akcja zakończona strzałem Mikołaja Lebedyńskiego. Patryk Procek przypilnował bliższego słupka.

57
    Z powodzeniem interweniował bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

54
    Początek drugiej połowy nieco żwawszy niż cała pierwsza część spotkania.

53
    Mateusz Machaj napomniany żółtą kartką za przewinienie w centrum pola.

52
    Matej Senić miał możliwość pokonania bramkarza Chrobrego Głogów po dośrodkowaniu Maksymiliana Sitka. Tylko, jakim sposobem obrońca Podbeskidzia nie przymierzył!

51
    Dobrze zachował się blisko pola karnego przeciwnika Radosław Zając.

49
    Głogowianie poradzili sobie z poskromieniem ataku przeciwnika na obrzeżach własnego pola karnego.

46
    Efektowna przewrotka, a Patryk Procek tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko. Niebezpiecznie uderzył Szymon Bartlewicz na zakończenie ataku zbudowanego przez Pawła Tupaja oraz Mateusza Machaja.

46
    Ilicić opuszcza boisko a pojawia się na nim Misztal.

46
    2. połowa rozpoczęta.

Piłkarze gotowi do wznowienia rywalizacji.

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Jest bezbramkowo po pierwszej połowie, w której próbowali atakować zarówno gospodarze, jak również przyjezdni, ale zrobić to skutecznie nie potrafił nikt.

45+4
    1. połowa zakończona.

45+3
    Już chyba na podsumowanie pierwszej połowy spotkania uderzenie Michała Willmanna do koszyczka Damiana Węglarza.

45+3
    Nieporozumienie między Szymonem Bartlewiczem oraz Pawłem Tupajem.

45
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

44
    Błyskawiczne wznowienie grania od rzutu wolnego i nieomal poskutkowało to skutecznym natarciem na bramkę Podbeskidzia Bielsko-Biała.

42
    Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

40
    Mateusz Ziółkowski napomniany żółtą kartką za przewinienie na Szymonie Lewkocie.

39
    Potężne uderzenie Mateusza Machaja i piłka została strącona poza boisko przez Patryka Procka.

38
    W meczu jest dużo przerw spowodowanych urazami.

37
    Na zakończenie ataku nieudane podanie do Mikołaja Lebedyńskiego.

36
    Korner dla głogowian po przyblokowanym strzale zza pola karnego Szymona Bartlewicza.

35
    W odpowiedzi Chrobry Głogów, który nie zdołał pokonać bramkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała strzałem Szymona Bartlewicza.

34
    Akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała co prawda zakończona uderzeniem, jednak niedokładnym.

32
    Niepotrzebna strata futbolówki na połowie przeciwnika przydarzyła się podopiecznym Jarosława Skrobacza.

31
    W ostatnich minutach było uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak znacznie ponad poprzeczką w bramce Podbeskidzia Bielsko-Biała.

30
    Dwa kwadranse rywalizacji za zespołami.

28
    Mocne trafienie strzałem Daniela Mikołajewskiego w nieszczęśliwie ustawionego Szymona Lewkota.

26
    Hanc opuszcza boisko a pojawia się na nim Kuzdra.

25
    Zanosi się na przymusową zmianę za kontuzjowanego Dawida Hanca.

24
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

23
    Pierwsza połowa meczu za półmetkiem.

22
    Następny fragment meczu należał do Chrobrego, więc inicjatywa przechodzi żwawo z jednej na drugą stronę boiska. Szans na zdobycie prowadzenia dla gości nie wykorzystywali Mikołaj Lebedyński oraz Paweł Tupaj. Pierwszy oddał zbyt delikatne uderzenie w Patryka Procka, a drugi spudłował.

20
    Nieudane strącenie piłki przez Alberta Zarównego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

19
    Podanie Pawła Tupaja do Mikołaja Lebedyńskiego, a ten zachował się dziwnie. Ostatecznie delikatna próba pokonania Patryka Procka i nie ma otwarcia wyniku.

18
    Przebudzili się głogowianie i odpowiedzieli niebezpiecznym wtargnięciem w pole karne Podbeskidzia.

17
    Piłka niemal nieustannie na połowie pierwszoligowca z Głogowa.

16
    Górale podchodzą wysokim pressingiem i utrudniają rozgrywanie piłki głogowianom.

15
    Bezbramkowy kwadrans za pierwszoligowcami.

14
    Podbeskidzie ponownie zaatakowało i postraszyło Damiana Węglarza odbitym rykoszetem uderzeniem zza pola karnego.

12
    W 12. minucie mocno zapachniało golem Podbeskidzia. Podanie prostopadłe Maksymiliana Sitka trafiło w pole karne do Miroslava Ilicicia, a ten miał możliwość przymierzenia do bramki Damiana Węglarza. Nie wykorzystał jej i spudłował strzałem po ziemi w kierunku dalszego narożnika w bramce.

11
    Głogowianie spróbowali przedrzeć się na boku boiska.

10
    Gra wznowiona po pracach porządkowych.

9
    Trzeba posprzątać boisko po serpentyniadzie. Piłkarze, do roboty.

8
    Podanie prostopadłe uciekło gospodarzom w objęcia Damiana Węglarza.

7
    Chrobry rozgrywał piłkę na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Zabrakło sposobu na przedostanie się w pobliże bramki Patryka Procka.

5
    Wznowienie z autu zostało przyznane Góralom.

4
    Z kolei Podbeskidzie Bielsko-Biała odpowiedziało uderzeniem Maksymiliana Sitka w rękawice Damiana Węglarza.

3
    Premierowa akcja przyjezdnych z wykorzystaniem Dawida Hanca.

2
    Gospodarze w białych koszulkach i getrach, a do tego w niebieskich spodenkach. Z kolei Chrobry Głogów w pomarańczowo-czarnych strojach.

1
    Mecz rozpoczęty.

Wyjściowe składy:

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Ziółkowski, Senić, Hlavica, Banaszewski, Ilicić, Sitek, Zając, Willmann, Tomasik, Mikołajewski.
    Zmiany: Krzepisz – Lusiusz, Studnicki, Liszka, Misztal, Kolenc, Kisiel, Bernard, Martinaga.
    Trener: Jarosław Skrobacz

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis, Zarówny, Tupaj, Lewkot, Mucha, Bartlewicz, Machaj, Hanc, Lebedyński.
    Zmiany: Dybowski – Michalec, Plewka, Ozimek, Kuzdra, Biel, Mandrysz, Wojciechowski, Klimczak.
    Trener: Piotr Plewnia

Sędzia: Albert Różycki (Łódź).
    Zestawienie Podbeskidzia
    Jedenastka Chrobrego

Piłkarze wyszli z szatni na boisko, odegrano Mazurka Dąbrowskiego.

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu.

Zapraszamy na relację na żywo z przedostatniego meczu kolejki w Fortuna I lidze. Zdegradowane już Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z pewnym utrzymania Chrobrym Głogów. Początek konfrontacji w poniedziałek o godzinie 18.
    Podbeskidzie spadło z zaplecza PKO Ekstraklasy

Cześć! Mecz startuje o 18:00.

Gole: 69. Lebedyński

Kartki:   40. Ziółkowski (POD), 68. Tomasik (POD) – 53. Machaj (CHR1)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 6:6. Strzały niecelne: 11:19. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 0:1. Foule: 15:10.
    Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Mikołajewski, Senić (61. Kolenc), Tomasik, Willmann (82. Studnicki), Zając (69. Kisiel), Hlavica, Ziółkowski (61. Bernard), Banaszewski, Sitek, Ilicić (46. Misztal).

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis, Zarówny, Tupaj (63. Klimczak), Lewkot (72. Mandrysz), Mucha, Bartlewicz, Machaj (63. Ozimek), Hanc (26. Kuzdra), Lebedyński (72. Wojciechowski).

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)