Chojniczanka – Olimpia E. 3:1 (koniec) | Polonia B. – Lech II P. 3:0 (koniec) | Sandecja – Kotwica 3:1 (koniec)
Hutnik – Olimpia G. 1:2 (koniec) | KKS – Skra 4:1 (koniec) | Stomil – Radunia 2:3 (koniec)
Stal S. W. – Zagłębie II 2:1 (koniec) | ŁKS II – GKS J. 0:3 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Wisła Puławy
0:3 (0:1)
Pogoń Siedlce
Sobota 25.05.2024, 14:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Betclic 2. Liga • Runda 34

90+1
    Pogoń Siedlce dokonuje zmiany:
    Karwot opuszcza boisko a pojawia się na nim Bujalski.

90+1
    Demianiuk opuszcza boisko a pojawia się na nim Walczak.

90+1
    Dzięcioł opuszcza boisko a pojawia się na nim Nowak.

86
    Wisła Puławy dokonuje zmiany:
    Flak opuszcza boisko a pojawia się na nim Cheba.

86
    Janicki opuszcza boisko a pojawia się na nim Łuczuk.

86
    Klichowicz opuszcza boisko a pojawia się na nim Szymanek.

82
    Solowa akcja Krystiana Misia wewnątrz pola karnego przeciwnika. Zabrakło zdecydowania do oddania uderzenia, a podanie po ziemi ominęło wszystkich zainteresowanych w polu karnym Wisły Puławy!

78
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Gola strzelił MATEUSZ MAJEWSKI!

3:0 i pozamiatane! Mateusz Majewski znalazł się na zamknięciu akcji i wykorzystał drugą po przerwie asystę Meika Karwota. Z gospodarzy nie ma już czego zbierać.

67
    Bortniczuk opuszcza boisko a pojawia się na nim Nojszewski.

67
    Milasius opuszcza boisko a pojawia się na nim Miś.

63
    Danian Pawłas napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

57
    Hrnciar opuszcza boisko a pojawia się na nim Majewski.

55
    Gola strzelił PRZEMYSŁAW MISIAK!

W 55. minucie Przemysław Misiak dołożył gola na 2:0, co już wywołało huczną radość w obozie Pogoni. Przymierzył prosto do siatki z kilkunastu metrów. Asystował Meik Karwot, który sprzątnął piłkę gospodarzom blisko linii bramkowej, po czym bezkarnie przemieścił się z nią i wystawił strzelcowi.

53
    Skałecki opuszcza boisko a pojawia się na nim Pawłas.

45+1
    Damian Szuprytowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

44
    Niebezpiecznie Pogoń Siedlce, która oddała dwa uderzenia. Cezary Demianiuk kopnął piłkę najgroźniej, jednak piłka jedynie zatańczyła w pobliżu linii bramkowej Oskara Mielcarza!

36
    Karol Noiszewski napomniany żółtą kartką za protestowanie.

35
    Czerwoną kartką ukarany Radosław Seweryś (Wisła Puławy)! Wykluczenie spóźnionego zawodnika Dumy Powiśla za przewinienie na wychodzącym na czystą pozycję przeciwniku.

31
    Lukas Hrnciar napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30
    Robert Janicki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

27
    Przemysław Skałecki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

21
    Gola strzelił LUKAS HRNCIAR!

W 21. minucie Pogoń zdobyła prowadzenie 1:0 w Puławach strzałem Lukasa Hrnciara. Pomocnik przyczaił się w pobliżu bramki Oskara Mielcarza i wykorzystał jego niezdecydowanie. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła bramkarz zachował się biernie i pozwolił na uderzenie z bliska Lukasowi Hrnciarowi.

6
    Łukasz Wiech napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie blisko narożnika własnego pola karnego.

Gole: 21. Hrnciar, 55. Misiak, 78. Majewski

Kartki:   6. Wiech (PUL), 27. Skałecki (PUL), 30. Janicki (PUL), 36. Noiszewski (PUL), 63. Pawłas (PUL) – 31. Hrnciar (SDL), 45+1. Szuprytowski (SDL)   35. Seweryś (PUL)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:1. Foule: 16:12.
    Wisła Puławy: Mielcarz – Noiszewski, Wiech, Tkocz, Flak (86. Cheba), Janicki (86. Łuczuk), Skałecki (53. Pawłas), Seweryś, Bortniczuk (67. Nojszewski), Klichowicz (86. Szymanek), Giel.

Zmiany: Łakota – Nojszewski, Pawłas, Łuczuk, Kołtański, Cheba, Ponce, Kaczorowski, Szymanek.

Trener: Mikołaj Raczyński

Pogoń Siedlce: Burek – Dzięcioł (90. Nowak), Burka, Majewski, Misiak, Karwot (90. Bujalski), Szuprytowski, Milasius (67. Miś), Hrnciar (57. Majewski), Pyrdoł, Demianiuk (90. Walczak).

Zmiany: Kowynia – Lewandowski, Nowak, Miś, Majewski, Bujalski, Derlatka, Okusami, Walczak.

Trener: Marek Brzozowski

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)