Odra O. – Znicz 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Resovia 1:2 (koniec) | Motor – Podbeskidzie 2:1 (koniec)
Chrobry – Zagłębie S. 2:0 (koniec) | Miedź – Lechia 4:1 (koniec) | Arka – GKS K. 0:1 (koniec)
Wisła K. – Termalica 0:3 (koniec) | GKS T. – Górnik Ł. 0:1 (koniec) | Stal Rz. – Polonia W. 1:2 (koniec)
Motor Lublin
2:1 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Niedziela 26.05.2024, 15:00 • Arena Lublin • Betclic 1 Liga • Runda 34

Na ten moment to już wszystko jeśli chodzi o piłkarską rywalizację na dziś. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za razem spędzony czas i jednocześnie zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Dobrej niedzieli i do zobaczenia! (17:42:20)
    Znane są już dokładne szczegóły dotyczące rywalizacji barażowej pomiędzy Motorem a Górnikiem!

Faule: 13:9.
    Motor Lublin w gronie ekip meldujących się w barażach o grę w PKO BP Ekstraklasie w sezonie 2024/2025. Beniaminek Fortuna 1. Ligi o tę możliwość rywalizować będzie w takim oto zestawieniu!

90+7

90+6
    Bartosz Bida w dogodnej okazji strzeleciej uderza tuż obok lewego słupka!

90+5
    Długa piłka posłana na pole karne Motoru opuszcza plac gry. Wzrokiem futbolówkę odprowadził golkiper Kacper Rosa.

90+4
    Nie powiodła się akcja Motoru i od bramki grę zacznie ekipa Podbeskidzia Bielsko-Biała.

90+3
    Bielszczanie wykonają jeszcze rzut wolny wywalczony przez Bartosza Bidę.

90+2
    W międzyczasie sędzia główny Grzegorz Kawałko dorzuca do regulaminowego czasu spotkania 4 minuty.

90+1
    Wszystko staje się jasne. Zagranie ręką jednego z bielszczan przed tym przewinieniem powoduje, że rzut wolny należy się "Motorowcom".

90
    Mamy analizę na wozie VAR, która dotyczy, czy w polu karnym Motoru doszło do faulu na przeciwniku!

89
    Czeski defensor "Górali" Jan Hlavica ukarany jeszcze żółtym kartonikiem za faul.

87
    Odpowiada faulem również piłkarz Motoru i Jakub Lis ogląda żółtą kartkę.

86
    Faul w środku pola. Zawodnik Podbeskidzia przewinił na piłkarzu Motoru.

85
    Ta sama sytuacja po przeciwnej stronie boiska i golkiper Podbeskidzia od linii 5. metra.

84
    Brak powodzenia w ofensywnym wypadzie bielszczan i od bramki wznawia grę Kacper Rosa.

83
    Dorzuca jeszcze taktyczny faul i żółtą kartkę na swoje konto Sebastian Rudol.

82
    Motor Lublin dokonuje zmiany:
    Mathieu Scalet opuszcza boisko a pojawia się na nim Marcel Gąsior.

80
    Do końca regulaminowego czasu spotkania 10 minut, a my wciąż mamy dużo emocji na wypełnionej kibicami Arenie Lublin.

79
    Nie ma zagrożenia po tej akcji pod bramką Podbeskidzia. Piłka po stronie gości.

78
    Akcja Motoru Lublin w ataku i wywalczony przez Wełniaka korner dla ekipy gospodarzy.

77
    W ofensywnej próbie Podbeskidzie, które wciąż walczy o utrudnienie gry w barażach rywalom, ale Motor również mocno i twardo w defensywie.

76
    Samuel Mráz opuszcza boisko a pojawia się na nim Kacper Wełniak.

75
    W jednej z potyczek ucierpiał mocniej Zając i znów chwilowa przerwa, bo piłkarz nie podnosi się z murawy.

73
    Gramy dalej, a przy piłce jest ekipa gospodarzy.

72
    Chwilowa przerwa w grze spowodowane urazem jednego z zawodników. Wymagana interwencja fizjoterapeutów. Piłkarze uzupełniają płyny i naradzają się na ten ostatni ponad kwadrans meczu.

71
    Atak Motoru zakończony niecelnym strzałem obok słupka.

69
    W środku pola faul i graja od rzutu wolnego piłkarze Podbeskidzia.

68
    Podbeskidzie Bielsko-Biała dokonuje zmiany:
    Miroslav Iličić opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz Bernard.

68
    Maksymilian Sitek opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz Bida.

64
    W kontrze po tym stałym fragmencie gry Podbeskidzie i teraz to bielszczanie mają rzut rożny.

63
    Korner wywalczony przez lubliński zespół.

62
    Rafał Król opuszcza boisko a pojawia się na nim Dariusz Kamiński.

62
    Michał Król opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Lis.

61
    Godzina gry za nami, a w Lublinie wciąż sporo emocji, bo Motor prowadząc już 2:0 stracił gola i wciąż jest zagrożony.
    60. W taki sposób padł kontaktowy gol dla "Górali"!

59
    Nie zdążył do długiego zagrania zawodnik Motoru pod linią końcową boiska i wznowią rywalizację od linii 5. metra przyjezdni.

58
    Dużo walki w środku pola i przy liniach bocznych w środkowej strefie placu gry. Podbeskidzie chce jeszcze godnie pożegnać się z Fortuna 1. Ligą.

57
    Chwila przerwy w grze, ponieważ opatrywany na placu gry jest teraz Piotr Ceglarz, który nieco ucierpiał.

56
    Rozpędzony gracz Motoru Lublin na lewym skrzydle powstrzymywany w kontrataku faulem przez Maksymiliana Banaszewskiego, który ogląda żółtą kartkę w tej sytuacji.

55
    Fatalnie rozegrany stały fragment gry przez Podbeskidzie i z kontrą rusza Motor.

54
    Strzał po rykoszecie Banaszewskiego i od rzutu rożnego grają "Górale".

53
    Michał Król uderza spoza pola karnego na bramkę Podbeskidzia, ale Patryk Procek dobrze to obronił.

52
    W próbie rozegrania akcji ofensywnej bielszczanie, ale udanie w defensywie atak przerwali gospodarze z Lublina.

51
    Długa piłka grana w pole karne bielszczan, ale ze spokojem opanował to zagranie bramkarz Patryk Procek.

50
    W środkowej strefie boiska dobrze ekipa Motoru blokuje kontrę w wykonaniu Podbeskidzia.

49
    Gol dla Podbeskidzia!
    Gola strzelił MIROSLAV ILIČIĆ!

Kontaktowe trafienie chorwackiego napastnika "Górali". Bardzo dobry strzał oddaje MIROSLAV ILIČIĆ, który tym samym podrywa jeszcze do walki swoich kolegów z zespołu!

48
    Nieudana akcja "Motorowców" i od bramki wznawia grę bramkarz gospodarzy.

47
    Korner teraz z kolei dla "Górali" po wybiciu piłki na aut bramkowy przez defensorów Motoru.

46
    Ostro od początku i mocno poturbowany jeden z graczy Podbeskidzia. Po chwili przerwy rozgrywają rzut wolny goście.

46
    Jaka Kolenc opuszcza boisko a pojawia się na nim Radosław Zając.

46

46
    Filip Luberecki opuszcza boisko a pojawia się na nim Krystian Palacz.

46
    2. połowa rozpoczęta przez przyjezdnych.
    Znacznie lepsza gra i przewaga w posiadaniu piłki i w poczynaniach ofensywnych ekipy Motoru Lublin, która zasłużenie prowadzi ze spadającym Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0!

45+2
    1. połowa zakończona.

45+1
    Wysoko wyszedł na połowę boiska i oddalił zagrożenie rywali w kontrze obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała.

45
    Sędzia główny Grzegorz Kawałko dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu spotkania.

43
    Czubkiem buta w ofensywie zahacza o piłkę jeden z bielskich piłkarzy, ale pewnie chwyta futbolówkę Rosa.

41
    Faul w środku pola i rzut wolny dla "Motorowców".

39
    W atakach ofensywnych naprzemiennie Motor i Podbeskidzie, ale jak na razie bez większych efektów. Wynik spokojny dla gospodarzy, a gościom już nie ma się gdzie śpieszyć.
    38. W takich okolicznościach padł drugi gol dla Motoru Lublin!

37
    Piłka rękach Kacpra Rosy po strzale jednego z przeciwników. Od defensywy akcję rozgrywa Motor.

36
    Seria rzutów rożnych dla ekipy z Bielska-Białej.

35
    Gol dla Motoru!
    Gola strzelił RAFAŁ KRÓL!

Zamieszanie pod bramką Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale po pierwszym strzale i trafieniu w poprzeczkę jednego z "Motorowców" fatalnie wybił piłkę zawodnik Podbeskidzia, a w dobitce świetnie zachował się RAFAŁ KRÓL i gospodarze prowadzą już 2:0!

32
    Akcja bielszczan zakończona niecelnym uderzeniem.

30
    Rozegrany rzut rożny przez zespół Motoru i bez zagrożenia pod bramką bielszczan.

29
    27. W taki oto sposób na prowadzenie w tym starciu wyszli "Motorowcy"!

26
    Maksymilian Banaszewski płasko uderza po ziemi z pola karnego Motoru, ale piłka po nogach rywala straciła na prędkości i pewnie chwyta to zagranie bramkarz Motoru Kacper Rosa.

25
    Mikołajewski z dobrą interwencją obronną po strzale jednego z piłkarzy Motoru.

23
    Ponownie ucierpiał Mráz, ale po chwili może on kontynuować grę na boisku. Rzut sędziowski i kontynuujemy mecz w Lublinie.

22
    Przerwana gra przez sędziego Grzegorza Kawałko, ponieważ po jednym ze starć na placu gry leży zawodnik Motoru.

21
    Faul w środkowej strefie boiska. Ucierpiał w tej akcji napastnik Motoru Słowak Samuel Mráz.

19
    Walka o piłkę przy linii końcowej boiska i ofiarnie defensywa z Bielska-Białej wywalczyłą wznowienie gry od linii 5. metra.

18
    Z dystansu kapitan bielszczan Daniel Mikołajewski płasko i niezbyt mocno po ziemi uderza obok bramki rywali.

17
    Kolejna dogodna okazja Motoru, ale kończy się ona dobrą interwencją jednego z ostatnich obrońców Podbeskidzia Bielsko-Biała.

16
    Gola samobójczego strzelił FRANCISZEK LISZKA!

Świetnie znów na lewej flance w ofensywie Piotr Ceglarz, który zwodzi rywala i świetnym podaniem obsługuje Filipa Lubereckiego, a ten dobiegając z piłką do linii końcowej boiska zagrywa na dalszy słupek w kierunku niepilnowanego tam Michała Króla, ale próbujący interweniować w obronie FRANCISZEK LISZKA z bliskiej odległości pakuje piłkę do własnej bramki i Motor Lublin obejmuje prowadzenie w tym meczu 1:0!

15
    Kwadrans rywalizacji w Lublinie za nami i jak na razie bezbramkowy remis, a wyniki wskazują, że Motor nie ma prawa udziału w barażach.

14
    Piłka grana w pole karne Motoru, ale pewnie tam interweniuje Kacper Rosa, bo uprzedził on zamiary Marcela Misztala.

13
    Piotr Ceglarz w ofensywie z piłką w polu karnym rywali przekłada futbolówkę z lewej nogi na prawą i uderza, ale jego próba blokowana.

12
    Bez żadnych konsekwencji pod bramką gospodarzy po tym rzucie wolnym dla Podbeskidzia. Gramy dalej, a przy piłce jest Motor.

11
    Wślizgiem w nogi przeciwnika zatrzymuje akcję rywali na lewej stronie boiska Filip Luberecki i ogląda gracz Motoru Lublin za ten faul żółtą kartkę. Rzut wolny dla gości.

10
    Po rzucie wolnym wywalczony korner dla Motoru Lublin.

9
    Kapitan "Górali" Daniel Mikołajewski w ofensywie uderza na bramkę rywali po tym rzucie rożnym, ale niecelnie.

8
    Po tym kornerze zadziało się pod bramką gospodarzy, ale w ostateczności blokowane otwierające zagranie Maksymiliana Banaszewskiego. Jeszcze jeden róg dla Podbeskidzia.

7
    Teraz rzut rożny wywalczyli bielszczanie.

6
    Centra piłki na dalszy słupek z narożnika boiska, ale akcję bardzo niecelną próbą uderzenia głową zakończył Piotr Ceglarz. Od bramki wznawiać grę będzie golkiper Podbeskidzia Bielsko-Biała Patryk Procek.

5
    Pierwszy korner w tym meczu wywalczony przez ekipę z Lublina.

4
    W żółto-białych strojach z niebieskimi wstawkami gra dziś Motor Lublin, a Podbeskidzie Bielsko-Biała na niebiesko z białymi dodatkami.

3
    Ukarany żółtą kartką za faul taktyczny w środku pola kapitan Motoru Lublin Rafał Król. Ucierpiał w tym starciu Marcel Misztal.

2
    Długa piłka grana na połowę rywali w kierunku ofensywnym, ale przerwana pierwsza z akcji Motoru.

1
    Mecz rozpoczęty przez gospodarzy.

Obie drużyny już na murawie witają się ze sobą. Za moment rozpoczniemy, ale zanim to nastąpi przywitają się sztaby szkoleniowe na czele z trenerami, a także sędziowie i kapitanowie, czyli Rafał Król w Motorze Lublin, a także Daniel Mikołajewski w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Wyjściowe składy:

Motor Lublin: Rosa – Wójcik, Rudol, Kruk, Luberecki – R. Król (C), Scalet, Wolski – M. Król, Mráz, Ceglarz.

Zmiany: Budziłek – P. Stolarski, Palacz, Lis, Gąsior, N'Diaye, Rybicki, Kamiński, Wełniak.

Trener: Mateusz Stolarski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Mikołajewski (C), Martinaga, Hlavica – Ziółkowski, Kolenc, Liszka, Misztal – Banaszewski, Sitek – Iličić.

Zmiany: Krzepisz – Bernard, Zając, Bida, Studnicki.

Trener: Jarosław Skrobacz.

Główny: Grzegorz Kawałko (Wyszowate).
    Asystenci: Łukasz Sikora – Damian Sadowski.
    Techniczny: Damian Gawęcki.
    VAR/AVAR: Sebastian Jarzębak – Leszek Lewandowski.
    A tak zagrają podopieczni szkoleniowca Jarosława Skrobacza, czyli Podbeskidzie Bielsko-Biała, które przypieczętowało już pewien czas temu spadek do eWinner 2. Ligi!
    Wyjściowa "11" ekipy Motoru Lublin prowadzonej przez trenera Mateusza Stolarskiego na ostatni mecz sezonu 2023/2024 Fortuna 1. Ligi. Czy Motor wywalczy w 34. kolejce udział w barażach?!

Cześć! Mecz startuje o 15:00 i będziemy informować o zmianach wyniku.

Adam Ka

Gole: 16. Liszka (swój), 35. Król – 49. Iličić

Kartki:   3. Król (MOT), 11. Luberecki (MOT), 83. Rudol (MOT), 87. Lis (MOT) – 56. Banaszewski (POD), 89. Hlavica (POD)

Strzały celne: 5:9. Strzały niecelne: 7:7. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 1:0. Foule: 13:9.
    Motor Lublin: Rosa – Wójcik, Rudol, Kruk, Luberecki (46. Palacz) – R. Król (C) (62. Kamiński), Scalet (82. Gąsior), Wolski – M. Król (62. Lis), Mráz (76. Wełniak), Ceglarz.

Zmiany: Budziłek – P. Stolarski, Lis, N'Diaye, Rybicki, Kamiński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Mikołajewski (C), Martinaga, Hlavica – Ziółkowski, Kolenc (46. Zając), Liszka, Misztal – Banaszewski, Sitek (68. Bida) – Iličić (68. Bernard).

Zmiany: Krzepisz – Zając, Studnicki.