17 15 20
Polska
3
25 25 25
Piątek 07.06.2024, 12:20 • Fukuoka Citizens Gymnasium, Fukuoka (Japonia) • Liga Narodów mężczyzn

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o siatkarskie wrażenia. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za razem spędzony czas i wspólne emocje. Zachęcam tym samym do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanego dnia i dobrego weekendu. Do następnego! (14:01:20)
    Popisowy występ biało-czerwonych w starciu z silnymi, ale grającymi w rezerwowym składzie Japończykami i wygrana 3:0! Podopieczni Nikoli Grbicia z kolejną wygraną w meczu siatkarskiej Ligi Narodów 2024. Już jutro starcie z Brazylią!

Koniec meczu
    Ostatnia akcja meczu i radość Polaków!

20:25
    Kończymy ten pojedynek w świetnym stylu, bo atakiem Aleksandra Śliwki z lewego skrzydła w wolne pole. 25:20 w secie trzecim dla reprezentacji Polski siatkarzy i w całym spotkaniu pewna wygrana biało-czerwonych 3:0 bez utraty seta i bez jakichkolwiek szans dla rywali z Japonii!

20:24
    Japoński przyjmujący Tatsunori Otsuka dorzuca jeszcze punktową zagrywkę!

19:24
    Znów uruchomiony środek przez Japończyków i ponownie w ataku skuteczny jest tam Larry Ebadedan-Dan.

18:24
    Łukasz Kaczmarek uderza piłkę do ciasnego skosu i punktuje na wagę piłki meczowej dla kadry Polski!

18:23
    Akcja Japonii grana środkiem i punktuje tam czystym uderzeniem w parkiet Larry Ebadedan-Dan.

17:23
    Z lewej strony siatki dobrze radzi sobie w ataku Łukasz Kaczmarek.

17:22
    W ataku zapunktowali Japończycy, którzy próbują gonić wynik.

16:22
    Po japońskiej stronie błąd na zagrywce.

16:21
    Udanie w akcji ofensywnej Japończycy.

15:21
    Serwis w aut odnotował przed momentem polski środkowy Karol Kłos.

14:21
    Marnują zagrywkę gospodarze tego meczu i turnieju.

14:20
    Ponownie zapunktowali japońscy siatkarze.

13:20
    Tatsunori Otsuka z szóstej strefy na środku siatki obija udanie blok rywali w aut.