Ukryj komentarze   Pokaż detale
26:25
(15:11)
Koniec spotkania. Start Elbląg wygrał z KPR Jelenią Górą. Spotkanie było wyrównane jednak w końcówce to gospodynie rywalizacji okazały się skueteczniejsze
36:20
(15:9)
To co działo się dzisiaj na hali MOSiR-u w Nowym Sączu, śmiało można nazwać pogromem! Zawodniczki Olimpii-Beskid przez całe spotkanie posiadały wyraźną przewagę i nie pozwoliły przyjezdnym na nawiązanie równorzędnej walki! Komplet punktów zostaje w Nowym Sączu! Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na Lajfy,com!
31:30
(14:15)
Po zmianie stron szybko gospodyniom uciekły zawodniczki z Lubina. Gdańszczanki dopiero w 52. minucie zdołały doprowadzić do wyrównania. By ostatecznie w ostatnich minutach niespodziewanie zwyciężyć 31:30 Świetny mecz rozegrała Siódmiak, która zdobyła 12 bramek. Dzięki temu zwycięstwu Łączpol znacznie przybliżył się do play-offów.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!