26:27
(14:16)
27:26
(14:15)
Wydawało się, że lepiej w drugą połowę weszły zawodniczki Łączpolu, który szybko wyszły na prowadzenie. Jednak w ciągu trzech minut cztery bramki przewagi wypracowały sobie szczypiornistki ze Szczecina. Mecz był bardzo wyrównany i do ostatnich sekund nie było pewne jakim zakończy się rezultatem. Ostatecznie wielką niespodziankę sprawiły gospodynie które wygrały 27:26, co daje im małą przewagę przed rewanżem w Szczecinie.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portal LAJFY.COM!
29:17
(11:10)
Pozostaje więc czekać na dalsze rozstrzygnięcia w meczach play out i dowiemy się która z dzisiejszych drużyn spadnie do pierwszej ligi. Na razie dziękuje za uwage i zapraszam na kolejne relacje online.
30:23
(12:10)
Świetny mecz w wykonaniu Olimpii-Beskid Nowy Sącz! Przewaga gospodyń była widoczna szczególnie w drugiej połowie. Dzięki zwycięstwu w dzisiejszym spotkaniu, sądeczanki zapewniły sobie utrzymanie! Piłkarki Ruchu będą musiały walczyć o ligowy byt w kolejnych meczach, ale nie powinny mieć większych problemów z wywalczeniem bezpiecznego miejsca. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu!