32:13
(21:7)
23:28
(10:13)
Mecz inaugurujący nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet zakończony zwycięstwem MKS-u Selgros Lublin! Mistrzynie Polski zgarniają komplet punktów i w świetnych humorach mogą wracać do Lublina! Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w LAJFY.COM!
34:30
(18:11)
ENERGA AZS wygrywa z KPR-em Jelenia Góra. Koszalinianki przez cały mecz były stroną przeważającą. W końcówce spotkania z ośmiu bramek przewagi przyjezdne zmniejszyły do trzech. Ostatecznie jednak ENERGA AZS wygrałą 34:30
27:24
(13:7)
Po zmianie stron bardziej wyrównana stała się gra obu zespołów. Zawodniczki gości starały się odrobić straty, ale nie potrafiły zbliżyć się do gospodyń na mniej niż dwie bramki. W 50. minucie po trzecim wykluczeniu czerwoną kartkę obejrzała Skonieczna. W ostatnich minutach mecz stał się nerwowy. Tylko dwie bramki straty miały zawodniczki UKSu do rywalek na trzy minuty przed końcem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 27:24. Świetnie od zwycięstwa sezon rozpoczynają szczypiornistki Łączpolu!