3:0
25:18
25:22
25:20
Za nami spotkanie w Hali Podpromie! Resovia pewnie pokonała 3:0 Transfer Bydgoszcz. Emocje obserwowaliśmy jedynie w drugim secie, kiedy przyjezdni nawiązali wyrównaną walkę z rzeszowianami.
Na wyróżnienie w Resovii zasługują na pewno: MVP spotkania Jochen Schops (skuteczność 74% po dwóch pierwszych setach w ataku), Rafał Buszek oraz Russell Holmes.
Najjaśniejszym punktem Transferu był z pewnością Konstntin Cupković (jego skuteczność w atak po dwóch setach wynosiła 72%).
Resovia dzięki wygranej za trzy punkty jest liderem PlusLigi na pewno do niedzieli, kiedy swoje spotkanie rozegra Skra Bełchatów.
Za relacje dziękuje Państwu Tomek Krucan! Do usłyszenia!
3:0
25:19
25:19
25:21
Na dziś z Jastrzębia-Zdroju to już wszystko, w hali przy Alei Jana Pawła II pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com!
0:3
19:25
23:25
21:25
BBTS Bielsko Biała zasłużenie wygrywa to spotkanie. Drużyna MKS Będzin była bliska wygrania drugiego seta jednak w całym spotkaniu to goście wykazali się większym doświadczeniem.
3:0
25:21
25:16
25:21
MKS Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza zasłużenie wygrał w trzech setach Developres SkyRes Rzeszów, dzięki czemu dąbrowianki przerwały fatalną serię 3 meczy przegranych z rzędu w lidze. Był to jednostronny pojedynek, w którym dominowały gospodynie.
1:3
21:25
17:25
25:18
17:25
Obie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo dobrze przygotowane i nastawione na wyrównaną walkę, czego byliśmy świadkami. Siatkarki KSZO Ostrowiec były o tyle skuteczniejsze, że miały przygotowane różne scenariusze ataków. Pilanki grały bardzo otwarcie i łatwo można było przewidzieć ich taktykę. Mało skuteczna w odbiorze była Wilczyńska, która wystąpiła dzisiaj wyjątkowo w roli libero. Nie udało się pilankom wykorzystać atutu własnej hali, bo to kibice przyjezdni byli głośniejsi. KSZO wyjeżdża z Piły bogatsze o trzy punkty, a kibicom Piły pozostaje poczekać na kolejny mecz z nadziejami na lepszą grę. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relację na lajfach.
2:3
16:25
25:21
25:19
24:26
6:15
Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia redakcja lajfy.com!
2:3
21:25
23:25
25:22
25:19
9:15
Brawa za walkę dla łodzianek. Skazywane na wysoką porażkę ugrały 2 sety z mistrzyniami Polski i zdobyły jakże cenny jeden punkt! Mistrzynie Polski w tie-breaku pokazały dlaczego to one, a nie łodzianki są na czele tabeli.