0:3
14:25
26:28
21:25
Nie było niespodzianki w Częstochowie bo być nie mogło. W pierwszej fazie trzeciego seta kilkoma punktami prowadził AZS, jednak goście szybko dogonili rywala i następnie spokojnie utrzymali wypracowaną przewagę do końca. Miejscowi na pewno zasłużyli na brawa za walkę w drugim secie, kiedy lider wygrał dopiero na przewagi. Niemniej było dzisiaj wyraźnie widać kto jest na szczycie a kto na dnie tabeli. Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne siatkarskie relacje oczywiście na Lajfy.com.
3:1
25:19
23:25
25:18
25:18
To już wszystko z Podpromia. Resovia wygrywa "tylko" 3:1. Rozczarowanie w stolicy Podkarpacia. W tej sytuacji wszystko w rękach Skry Bełchatów, która wygrywając pozostałe mecze 3:0 na pewno zapewni sobie miejsce w finale PlusLigi.

Za relacją z Rzeszowa dziękuje Państwu Tomasz Krucan! Do usłyszenia!