Norwid – ZAKSA 0:3 (koniec) | Resovia – MKS 3:1 (koniec)
14 26 21
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
25 28 25
Czwartek 31.03.2016, 18:00 • Wielofunkcyjna hala sportowa, Częstochowa • PlusLiga • 24. kolejka

0:0
    Nie było niespodzianki w Częstochowie bo być nie mogło. W pierwszej fazie trzeciego seta kilkoma punktami prowadził AZS, jednak goście szybko dogonili rywala i następnie spokojnie utrzymali wypracowaną przewagę do końca. Miejscowi na pewno zasłużyli na brawa za walkę w drugim secie, kiedy lider wygrał dopiero na przewagi. Niemniej było dzisiaj wyraźnie widać kto jest na szczycie a kto na dnie tabeli. Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne siatkarskie relacje oczywiście na Lajfy.com. (19:43:35)