24:26
25:21
23:25
21:25
Po tym spotkaniu to rzeszowianie zajmują fotel lidera, a Transfer już musi myśleć o kolejnym meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Dziękuje za relacje i zapraszam na kolejne na www.lajfy.com
0:3
22:25
16:25
16:25
Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz.
0:3
34:36
23:25
21:25
ZAKSA ucieka Czarnym! Goście zdobywają bardzo ważne trzy punkty w kontekście końcowych rozstrzygnięć w tabeli! Radomianie grali bardzo słabo i zasłużenie przegrali 0:3. Wydaje się, że decydujący w tym zwycięstwie był pierwszy set. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje!
1:3
25:18
25:27
20:25
22:25
Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live!
3:0
25:22
25:23
25:22
Zgodnie z oczekiwaniami dzisiejsze spotkanie wygrały zawodniczki z Dąbrowy Górniczej. MKS wygrał to spotkanie bez straty seta, choć w drugiej partii przyjezdne były bliskie urwania seta i chyba same nie wiedzą jak tego nie wygrały.