Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com!
32:34
19:25
15:9
MVP tego spotkania zostaje wybrany Nicolas Marechal!

Bełchatowianie to spotkanie teoretycznie powinni wygrać za 3 punkty, ale twarda gra w trzecim i czwartym secie gości skutkuje tym, że Effector Kielce zdobywa 1 punkt w Bełchatowie, a Skra nie do końca może być zadowolona z tego jednego oczka! Dziękuję za uwage i zapraszam do śledzenia innych relacji na Lajfy.com!
3:0
25:17
25:12
25:18
Godzinę i piętnaście minut zajęło Resovii pokonanie AZS-u. Ciężko powiedzieć, czy to gospodarze zagrali tak dobry mecz, czy częstochowianie taki słaby. W ekipie gości zawodziło dzisiaj wszystko, a Mistrzowie Polski grali jak z nut!

Dzięki dzisiejszemu triumfowi podopieczni Andrzeja Kowala umocnili się na trzeciej pozycji w PlusLidze!

To już wszystko z hali Podpromie w Rzeszowie! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan!
3:1
25:16
20:25
25:21
25:17
To już wszystko z Bydgoszczy. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com. Dobrego wieczoru!
3:1
26:24
25:14
13:25
25:12
To już wszystko z hali w Dąbrowie Górniczej. Kłaniamy się nisko i zapraszamy na kolejne relacje!
3:2
25:20
22:25
25:13
23:25
19:17
Łodzianki wyszarpały zwycięstwo w piątym secie i ostatecznie po bardzo ciekawym widowisku pokonały swoje rywali 3:2.