25:13
25:19
17:25
25:16
Stal Nysa miała swoje 10 minut w tym meczu, które zaowocowały wygraniem trzeciego seta. Ostatecznie Resovia bez większych problemów zdobywa jednak komplet punktów. MVP spotkania zostaje Fabian Drzyzga.
0:3
22:25
20:25
16:25
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.
3:0
25:10
32:30
25:19
Niespodzianka, a nawet sensacja w Katowicach. ZAKSA wraca do domu z zerowym dorobkiem. Utrudnia to dzisiejszym gościom awans do najlepszej ósemki. Oddala się tym samym walka o medale. A dla katowiczan kolejne trzy punkty to milowy krok do utrzymania. W tym momencie podopieczni Grzegorza Słabego odskakują ostatniemu Radomiowi na 9 punktów. Jednocześnie katowiczanie wyprzedzają w ligowej tabeli Exact Systems Hemarpol Częstochowa.

Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego meczu został wybrany Marcin Waliński.
3:0
25:21
25:14
25:22
Koniec spotkania. ŁKS zgodnie z planem bez większych problemów pokonuje Volley Wrocław 3:0. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje na naszym portalu.