Tarnobrzeg: Wolski 0, Bell 27, Strzelecki 0, Zalewski 11, Patoka 2, Wall 6, Pandura 0, Karliński 0, Rycerz 0, Młynarski 0, Harris 13, Robbins 14

Radom: Thomas 7, Witka 2, Harris 9, Zajcew 18, Szymkiewicz 10, Sokołowski 23, Adams 6, Bonarek 7, Jeszke 4, Hajrić 0
91:64
(24:17, 56:32, 76:47)
Wygrywają na otarcie łez czwartą kwartę przyjezdni, ale co z tego skoro przegrywają cały mecz w Zielonej Górze 91:64! Bardzo ciekawa i interesująca gra przede wszystkim w drugiej i czwartej kwarcie, kiedy to dużo punktów zawodnicy zdobywali rzutami za trzy punkty! Z mojej strony na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na inne relacje na Lajfy.com! Wesołych Świąt!
54:47
(16:14, 28:24, 42:38)
Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com!
59:99
(18:26, 30:49, 46:74)
Całkowita dominacja drużyny z Gdynii. Zawodniczki Basketu nie dały szans rywalkom i pewnie wygrały każdą kwartę i ostatecznie cały mecz 99:59!