0:3
2:6
4:6
3:6
Po niezłym spotkaniu Ricardas Berankis pokonuje Łukasza Kubota 3:0(6:2,6:4,6:3) i Litwini prowadzą w rywalizacji z Polską 1:0. Polak niestety poza fragmentami nie był w stanie stawić czoła wyżej notowanemu rywalowi. Łatwo przegrał pierwszego seta, w drugim dobrze zaczyną, fatalnie jednak skończył. W trzecim kluczowy był morderczy gem numer 5. Gdyby Kubot go wygrał być może jeszcze zdołał by odwrócić losy tego widowiska. Niestety tak się nie stało i Litwin bez problemu skończył to spotkanie. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu Jurek Janowicz wyrówna stan rywalizacji. Na to starcie zapraszamy już za moment jak zwykle na lajfy.com!
6:4
Krakowianka wyeliminowała Słowaczkę po dwóch setach. Po łatwo wygranej pierwszej partii przyszedł kryzys na początku drugiej. Wydawało się wtedy, że Daniela zaczyna wchodzić w mecz (zazwyczaj potrzebuje na to więcej czasu). Hantuchova prowadziła 4-1 i pewnie większość kibiców było myślami w trzeciej, decydującej odsłonie. Ula natomiast zdołała wygrać pięć kolejnych gemów i rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Brawo! O półfinał powalczy z Timeą Bacsinszky, która męczyła się bardzo z Tsurenko i właściwie była już jedną nogą poza turniejem. Szwajcarka jest tu rozstawiona z czwórką. Dziękuję wytrwałym za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com.
0:2
4:6
2:6
Nie udało się krakowiance wywalczyć awansu do półfinału. Zagra w nim Time Bacsinszky, która okazała się lepsze od Uli. Trudno wyrokować, jak mecz potoczyłby się gdyby nie te przerwy spowodowane opadami. To już nieistotne. Polka kończy swoją przygodę z Monterrey, a ja dziękuję najbardziej wytrwałym za śledzenie relacji. Zapraszam na jutrzejszy mecz deblowy w ramach pojedynku Polaków z Litwinami w Pucharze Davisa. Start o godz. 14:00 na portalu Lajfy.com.