6:4
5:7
7:6
6:2
Łukasz Kubot po czterosetowym pojedynku pokonał Maxima Teixeire 6:4, 5:7, 7:6, 6:2! Polak nie zawiódł oczekiwań i po dość zaciętym meczu w pierwszych trzech setach już w czwartym nie pozostawił złudzeń swojemu rywalowi, wygrywając go bardzo pewnie! Przeciwnikiem Kubota w II rundzie będzie kolejny Francuz, Benoit Paire, rozstawiony z nr 24 w drabince turniejowej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne spotkanie Łukasza Kubota z paryskich kortów na lajfy.com!
Roland Garros - Kobiety (Kort ziemny)
2:0
6:3
6:2
Po bardzo jednostronnym meczu Agnieszka Radwańska pokonuje Mallory Burdette 6:3, 6:2 w 1 godzinę i 7 minut! Tylko w drugim secie Amerykanka sprawiła problemu naszej rodaczce, ale Agnieszka szybko odrobiła stratę, a później zdemolowała Burdette, meldując się w trzeciej rundzie, w której zmierzy się ze zwyciężczynią meczu U.Radwańska – Pfizenmaier. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z meczów Rolanda Garossa na lajfy.com!
0:2
3:6
3:6
Wynik ten można określić jako małą niespodziankę, bowiem to Ula była faworytką tego meczu. Kort zweryfikował jednak oczekiwania, Dinah Pfizenmaier awansowała do III rundy French Open wygrywając w dwóch setach 3:6, 3:6. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com.