15:20 (POL - BRB 1:0) pl
2:0
6:0
7:5
Zgodnie z oczekiwaniami najlepszy z Polaków pewnie wygrywa mecz otwarcia Pucharu Davisa. Hubert Hurkacz dostarczył nam jednak troszeczkę nerwów, zwłaszcza w drugim secie, ale ostatecznie mecz rozgrywany przez szesnastego zawodnika na świecie był kontrolowany i nasz zawodnik wygrał w setach 2:0 (6:0; 7:5). Czekamy na kolejne mecze w ramach rywalizacji Polski z Barbadosem.
17:02 (POL - BRB 2:0) pl
2:1
1:6
7:65
6:3
Olaf Pieczkowski odwrócił losy spotkania i pokonał wyżej notowanego rywala 1:6, 7:6 (5), 6:3). Na dzisiaj to koniec emocji z Pucharem Davis. Polacy po piątkowych zmaganiach prowadzą z Barbadosem 2:0!