1:2
6:3
3:6
4:6
Nie takiego rezultatu spodziewali się kibice w Polsce po pierwszym secie wydawało się, że dziewiąta rakieta na świecie Polak Hubert Hurkacz spokojnie wygra pierwszą rywalizację, ale kolejne dwie to doskonała postawa Hiszpana, który popełniał niewiele błędów.
2:0
6:2
6:1
Iga Świątek wyrównuje stan rywalizacji, o wszystkim zadecyduje mikst, który rozpocznie się dosłownie za 15 minut.
2:0
6:0
6:0
Cóż za hegemonia, dwa szybkie sety po 6:0 pokazują prawdziwą wielką moc Polaków. Polacy awansują do 1/4 finału i czekają na Swojego rywala z Perth. Bohaterką meczu Iga, która wygrała dwa punkty.
WTA Brisbane (Kort twardy)
2:0
6:3
7:69
Relacja na żywo z tego meczu nie zostanie przeprowadzona. Po zakończeniu spotkania, opublikowany zostanie jego wynik.