PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wszystko wg sportu
Chronologicznie
20181013
Sobota 13. 10. 2018
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
13:30
Pardubice – Jablonec
(Puchar Czech)
(3)
1:2
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
14:00
Sokół – Świt NDM
(3 liga, gr. I)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
14:55
Warta – Resovia
(PlusLiga)
(1)
3:2
25:23
23:25
25:19
21:25
15:13
0
:
0
finał
1
2
(25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 15:13)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
15:00
Słowacja – Czechy
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 1.)
1:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
15:00
Gwardia K. – Pogoń II
(3 liga, gr. II)
1:3
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90'
)
więcej
15:00
ROW Rybnik – Olimpia G.
(2. Liga)
(14)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
15:00
Resovia – GKS Bełchatów
(2. Liga)
(14)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
15:00
Pogoń Sdl. – Siarka T.
(2. Liga)
(14)
2:1
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
15:00
Szczecin – FC Toruń
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
2:3
(1:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
15:30
Korona – Arka
(Superliga K)
(6)
29:27
(16:12)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
po rz.
(
60'
)
więcej
15:45
Stal S. W. – Rozwój
(2. Liga)
(14)
4:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+1
)
więcej
16:00
Wigry – GKS T.
(Fortuna 1 Liga)
(14)
2:2
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Bars – Soczi
(KHL)
5:1
(2:0, 2:1, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
16:00
Niżniekamsk – Helsinki
(KHL)
2:1
(1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po dogrywce
(
64'
)
więcej
16:05
Niżny Nowogród – Sp. Moskwa
(KHL)
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
17:00
Chojniczanka – Bytovia
(Fortuna 1 Liga)
(14)
1:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
17:00
Chrobry – Stal M.
(Fortuna 1 Liga)
(14)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:40
MKS – ZAKSA
(PlusLiga)
(1)
1:3
29:27
18:25
22:25
23:25
0
:
0
finał
1
2
(29:27, 18:25, 22:25, 23:25)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Norwegia – Słowenia
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 3.)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
18:00
Clearex – AZS Gdańsk
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
2:2
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Gruzja – Andora
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 1.)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
18:00
Łotwa – Kazachstan
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 1.)
1:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej
18:00
Górnik Ł. – Znicz
(2. Liga)
(14)
2:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
18:00
Armenia – Gibraltar
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 4.)
0:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+7
)
więcej
18:00
Jelcz-Laskowice – AZS UŚ
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
5:3
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
40'
)
więcej
18:00
Jagiellonia – Red Devils
(FOGO Futsal Ekstraklasa)
3:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Pogoń – Piotrkowianin
(Superliga M)
(7)
27:29
(13:17)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
18:30
Górnik – Azoty
(Superliga M)
(7)
28:25
(15:13)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
19:10
Philadelphia – Vegas
(NHL)
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
19:10
Widzew – Skra
(2. Liga)
(14)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
19:15
NY Rangers – Edmonton
(NHL)
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
20:00
Warszawa – Lębork
(I liga N)
3:4
(1:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
39'
)
więcej
20:00
Ottawa – Los Angeles
(NHL)
5:1
(3:0, 1:1, 1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej
20:45
Irlandia – Dania
(Liga Narodów - dywizja B)
(Gr. 4.)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Bułgaria – Cypr
(Liga Narodów - dywizja C)
(Gr. 3.)
2:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+5
)
więcej
20:45
Macedonia Płn. – Liechtenstein
(Liga Narodów - dywizja D)
(Gr. 4.)
4:1
(3:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
20:45
Holandia – Niemcy
(Liga Narodów - dywizja A)
(Gr. 1.)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
21:00
Boston – Detroit
(NHL)
8:2
(1:0, 3:0, 4:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
60'
)
więcej