Kontratak Interu przerwany faulem Maietty. Żółta kartka.

Pierwsza interwencja Palacio. Aplauz na trybunach.

81
    Zmiana w drużynie gości. Za Albertaziego wchodzi Cocco.

80
    Castellazzi opuszcza boisko na noszach. Trener Interu wykorzystał już zmiany i na bramkę został desygnowany zawodnik z pola - Palacio. Inter w dziesiątkę.

77
    Strzela Bojinov, bardzo ładnie broni Castellazzi. Bramkarz Interu źle jednak upada na murawę i potrzebuje pomocy medycznej. Przerwa w grze.

75
    Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Cassano, na boisko wchodzi Pereira.

74

72
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Guarin.

71
    Coś niesamowitego ! Bojinov sam na sam z Castellazzim, ale z 5 metrów strzela ponad bramką.

69
    Trzecia żółta kartka dla zawodnika Verony. Tym razem ukarany Cacia.

68
    Kolejna kapitalna obrona Rafaela. Strzelał Palacio.

67
    Na spalonym Palacio.

66
    Przed szansą Zanetti, ale bez zmiany wyniku.

63
    Rzut rożny dla Interu.

59
    Tym razem fatalne zachowanie Rafaela. Przy próbie wybicia piłki trafia prosto w zawodnika Interu, ale piłka wylatuje na aut bramkowy.

56
    Palacio bardzo ładnie strzela, ale kapitalnie broni Rafael.

54
    Gol dla Interu!
    Z rzutu wolnego bramkę strzela Guarin. Piłka odbija się jeszcze od obrońców gości i mamy 2:0.

55
    Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Juan Jesus, na boisko wchodzi Zanetti.

53
    Zmiana w drużynie Hellas Verona FC: z boiska schodzi Grossi, na boisko wchodzi Bojinov.

53
    Żółtą kartą ukarany Hallfredsson.

53
    Znowu groźnie pod bramką gości, ale tylko rzut rożny.

50
    Po ładnej akcji bramkę zdobył CASSANO.

48
    Żółta kartka dla Silvestre'a

47
    W odpowiedzi Inter, tym razem górą bramkarz Verony.

46
    Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Mariga, na boisko wchodzi Guarin.

46
    Zmiana w drużynie Hellas Verona FC: z boiska schodzi Gomez, na boisko wchodzi Carozza.

46
    Goście rozpoczynają od mocnego uderzenia. Strzał na bramkę, ale broni Castellazzi.

46

Pierwsza połowa skończona. Przeważali gospodarze, groźnie kontratakowali goście, ale bramek się nie doczekaliśmy.

45
    Cztery minuty dolicza arbiter do pierwszej połowy.

45
    Pierwsza tak dobra okazja gospodarzy. Indywidualnie Palacio, strzela z odległości 7 metrów, ale wspaniale broni Rafael.

43
    Na spalonym Cassano.

40
    Ostatnie 5 minut pierwszej połowy.

39
    Poprawiły się nieco warunki do gry. Coraz widoczniejszą przewagę osiąga Inter.

37
    Pierwszy rzut rożny dla drużyny z Mediolanu.

33
    Cassano z wolnego minimalnie obok lewego słupka bramki Rafaela.

32
    Piłka w bramce gości! Wcześniej jednak odgwizdany rzut wolny.

32
    Żółtą kartką ukarany Bacinovic.

30
    Przekombinowane wykonanie rzutu wolnego i piłka w rękach Castellazziego.

29
    Nagatomo fauluje i mamy rzut wolny z około 30 metrów.

26
    Piękny kontratak gości. Przed szansą stanął Cacia, pięknie obrócił się z piłką, ale minimalnie chybił.

22
    Bardzo ładne, techniczne uderzenie Grossiego, ale piłka nieznacznie nad bramką Interu.

21
    Ładna piłka w stronę Cassano, ale ten nie zdołał przyjąć futbolówki.

19
    Gra wznowiona.

16
    Dosyć niecodzienna sytuacja. Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

13
    Okres przewagi gości. Piłka rozgrywana od nogi do nogi na połowie Interu.

10
    Nagatomo w boczną siatkę, ale wcześniej odgwizdany spalony.

8
    Rzut rożny dla Verony, ale piłka w rękach Castellazziego.

8
    Zamieszanie po bramką Interu, ale bez zmiany wyniku.

5
    Zawodnicy Interu bardzo asekuracyjnie rozgrywają piłkę 30 metrów od własnej bramki. Spotyka się to z niezadowoleniem kibiców.

4
    Piłka w bramce Interu, ale odgwizdany spalony.

3
    Nad Mediolanem mgła, która może wpływać na przebieg spotkania.

1
    Rozpoczęli zawodnicy Verony.

Skład startowy:

Internazionale Milano: Castellazzi, Silvestre, Chivu, Juan Jesus, Jonathan, Duncan, Mariga, Nagatomo; Alvarez, Palacio, Cassano.

Hellas Verona FC: Rafael, Albertazzi, Cacia, Grossi, Hallfredsson, Abbate, Moras, Jorginho, Maietta, Gomez, Bacinovic.

Sędziowie: Gianluca Rocchi.

Dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest w ramach 1/8 finału Coppa Italia. Kibice obu zespołów są zaprzyjaźnieni, a na trybunach ma zawitać 8 tysięcy fanów z Verony.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.