SD Eibar
1:1 (0:0)
Malaga CF
Wtorek 18.12.2012, 20:00 • Ipurua • Puchar Hiszpanii

Eibar było bardzo blisko sprawienia sensacji, ale w ostatniej minucie padło wyrównanie i jest to sprawiedliwy wynik w przekroju całego meczu. Rewanż zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. (21:53:45)

90+3
    Gol dla Malagi!
    Błąd bramkarza który wyszedł za daleko i wykorzystał to strzałem głową Onyewu po dośrodkowaniu ze środka pola

90+2
    Malaga atakuje już całym zespołem, ale świetnie gra defensywa Eibar, żółta kartka dla Jimeneza

87
    Dobra akcja rezerwowych graczy gospodarzy ale zabrakło dokładności i przy piłce znowu gracze Malagi

85
    Strzał lobem z 20 metra minimalnie nad bramką Altamiry, było to bardzo zaskakujące rozwiązanie akcji

84
    Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Duda, na boisko wchodzi Olinga.

84
    Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Del Olmo, na boisko wchodzi Berchiche Izeta.

83
    Piłka cały czas na połowie gospodarzy, órzy dobrze sie bronią i czekają na kontry

79
    Gracz gospodarzy Mainz ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry

78
    Goście wyraźnie zaczeli się spieszyć i szukają bramki wyrównującej

75
    Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Recio, na boisko wchodzi Iturra.

73
    Świetne dośrodkowanie Erdozia z rzutu wolnego i strzał ANIBARRO z najbliżej odległości i mamy 1:0

73
    faul i żółta kartka dla Weligtona, rzut wolny

73
    Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Jito, na boisko wchodzi Errasti Zabaleta.

72
    Strzelał głową Mainz, ale pewnie piłkę łapie bramkarz

71
    szybka akcja gopodarzy, ale iterweniuje obrońca i wybija piłkę nba rzut rożny
    Gole: 73. Anibarro - 90+3. Onyewu

Kartki:   26. Navas (EIB), 79. Mainz (EIB), 90+2. Jimenez (EIB) - 14. Onyewu (MLG), 35. Fernandez (MLG), 38. Duda (MLG), 73. Weligton (MLG)

SD Eibar: Altamira, Erdozia, Añibarro, Raúl Navas, Caballero, Capa, Abaroa, Jimenez, Del Olmo, Jito, Aketxe
    Malaga CF: Carlos Kameni; Sergio Sánchez, Oguchi Onyewu, Weligton, Nacho Monreal; Sebastian Fernandez, Ignacio Camacho, Recio, Duda (C); Diego Buonanotte i Javier Saviola.
    Wtorek 08.01.2013
    Malaga - Eibar 4:1

Gole: 74. Buonanotte, 77. Fernandez, 82. Portillo, 90+1. Buonanotte - 12. Arroyo

Kartki:   28. Iturra (MLG), 49. Buonanotte (MLG), 72. Duda (MLG), 84. Sanchez (MLG) - 62. Arruabarrena (EIB), 64. Carrillo (EIB)   86. Roldan (EIB)