SD Eibar
1:1 (0:0)
Malaga CF
Wtorek 18.12.2012, 20:00 • Ipurua • Puchar Hiszpanii

Eibar było bardzo blisko sprawienia sensacji, ale w ostatniej minucie padło wyrównanie i jest to sprawiedliwy wynik w przekroju całego meczu. Rewanż zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. (21:53:45)

90+3
    Gol dla Malagi!
    Błąd bramkarza który wyszedł za daleko i wykorzystał to strzałem głową Onyewu po dośrodkowaniu ze środka pola

90+2
    Malaga atakuje już całym zespołem, ale świetnie gra defensywa Eibar, żółta kartka dla Jimeneza

87
    Dobra akcja rezerwowych graczy gospodarzy ale zabrakło dokładności i przy piłce znowu gracze Malagi

85
    Strzał lobem z 20 metra minimalnie nad bramką Altamiry, było to bardzo zaskakujące rozwiązanie akcji

84
    Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Duda, na boisko wchodzi Olinga.

84
    Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Del Olmo, na boisko wchodzi Berchiche Izeta.

83
    Piłka cały czas na połowie gospodarzy, órzy dobrze sie bronią i czekają na kontry

79
    Gracz gospodarzy Mainz ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry

78
    Goście wyraźnie zaczeli się spieszyć i szukają bramki wyrównującej

75
    Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Recio, na boisko wchodzi Iturra.

73
    Świetne dośrodkowanie Erdozia z rzutu wolnego i strzał ANIBARRO z najbliżej odległości i mamy 1:0

73
    faul i żółta kartka dla Weligtona, rzut wolny

73
    Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Jito, na boisko wchodzi Errasti Zabaleta.

72
    Strzelał głową Mainz, ale pewnie piłkę łapie bramkarz

71
    szybka akcja gopodarzy, ale iterweniuje obrońca i wybija piłkę nba rzut rożny

68
    Długo przy piłce utrzymują się przyjezdni, ale nic z tego nie wynika i tracą futbolówkę

Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Aketxe, na boisko wchodzi Mainz.

66
    Strzał Dudy, ale zbyt lekki żeby zakoczyć bramkarza

65
    Rzut wolny dla Malagi z okolicy 25 metra, będzie dobra okazja do poważnego zagrożenia bramki strzeżonej przez Altamire

Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Saviola, na boisko wchodzi Juanmi.

61
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale źle wybity i Malaga rusza z kontrą, którą przerywają obrońcy wybijając piłkę w aut

59
    Łatwa strata Monreala i od autu Eibar

57
    Chwila przerwy w grze, ucierpiał Caballero po zderzeniu z rywalem

55
    Mimo przeciętnego widowiska publiczność nieustannie żywiołowo dopinguje swój zespół

52
    Piekna akcja Aketxe, kóry minął dwoch rywali ale zbyt mocno podał w pole karne i piłka w rękach Kameniego

50
    Fatalny stan boiska nie pomaga w tworzeniu akcji, oba zespoły popełniają sporo prostych błędów

47
    Obie jedenastki bez zmian

46

Bardzo dobra postawa piłkarzy Eibar, którzy stworzyli kilka sytuacji do strzelenia bramki. Goście natomiast troche zawodzą i nie potrafią wypracować sobie sytuacji, popełniając sporo nie wymuszonych błędów.

37
    Strata w środku pola i z kontrą ruszyli gospodarze, ale po strzale Jito piłka minimalnie mineła prawy słupek bramki

28
    rzut wolny z 25 metrów dla gospodarzy, do piłki podchodzi Aketxe, ale tylko w mur, kontra i rzut rożny dla Malagi