Malaga – Eibar 4:1 (koniec) | Valencia – Osasuna 2:1 (koniec)
4:1 (0:1)
SD Eibar
Wtorek 08.01.2013, 19:30 • La Rosaleda • Puchar Hiszpanii

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn, piłkarze Eibar postawili przed faworyzowaną Malagą niezwykle trudne warunki - mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. (1:1). Drużyna z Primera Division wyrównujące trafienie zdobyła dopiero w 90 minucie.

Skład startowy:

Malaga CF: Kameni - Gamez, Monreal, Sanchez, Onyewu - Toulalan, Iturra, Duda - Saviola, Fernandez, Buonanotte.

SD Eibar: Xabier - Boveda, Bingen, Astondoa, Navas - Errasti, Arroyo, Carillo, Capa - Mainz, Arruabarrena.

Sędziowie: Jesus Gil Manzano.

Spotkanie poprowadzi Jesus Gil Manzano.

Piłkarze wychodzą już na boisko, zatem za kilka chwil początek emocji. Przypomnijmy, pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1.

1

1
    Pierwszy atak Malagi i piłka przechwycona przez Errastiego.

3
    Zablokowane dośrodkowanie Monreala.

5
    Spokojne pierwsze 5 minut gry.

5
    Z dystansu uderzał Duda, ale zrobił to bardzo niecelnie.

7
    A teraz pierwsza próba przyjezdnych. Strzelił Arruabarrena, jednak piłkę ze spokojem wyłapał Kameni.

10
    Na skrzydle walczył Fernandez, ale został podwojony i stracił piłkę.

12
    Gol dla Eibar!

Niepewnie po uderzeniu Arruabarreny interweniował Kameni, co wykorzystał RUBEN ARROYO.

Kwadans gry za nami, póki co na La Rosaleda mamy niespodziankę.

15
    Monreal sfaulował Bovedę.

17
    Dobrze ustawieni w obronie piłkarze Eibar, nie pozwalają Maladze na zbyt wiele.

18
    Zablokowane uderzenie Toulalana.

18
    Ponownie przymierzył Toulalan, tym razem obok bramki.

20
    Pograli teraz Buonanotte z Monrealem i wywalczyli korner.

20
    Interweniował Boveda i jeszcze raz z narożnika boiska piłkarze gospodarzy.

21
    Wypchnięty z pola karnego Saviola.

21
    Monreal wystawił piłkę na 12 metr do Fernandeza. Uderzenie tego drugiego zablokowane przez obrońcę.

W ostatnich minutach przyjezdni zamknięci na własnej połowie.

23
    Będzie rzut wolny sprzed pola karnego dla Malagi. Saviola faulowany przez Bovedę.

23
    Zgranie Savioli nie trafiło do żadnego z partnerów.

30
    Xabier poradził sobie z dośrodkowaniem rywali.

31
    Korner dla Malagi.

31
    Na krótkim słupku poradzili sobie obrońcy.

31
    Poprawiał jeszcze Duda, ale został zablokowany.

31
    Kontratak rywali i piłka w rękawicach Kameniego.

32
    Xabier wyłapał wrzutkę Iturry.

33
    Niecelny strzał Fernandeza.

Nieco ponad 10 minut do zakończenia pierwszej części gry. Gospodarze zmuszeni do ataków, ale nie bardzo wiedzą jak zagrozić bramce Eibar.

35
    Przedzierał się na polu karnym Saviola, ostatecznie powstrzymany przez bramkarza do spółki z Navasem.

36
    Saviola miał teraz piłkę na wyrównanie! Zmarnował doskonałą szansę i tylko korner dla Malagi.

37
    Xabier wyłapał dośrodkowanie.

37
    Buonanotte faulowany na 20 metrze przed bramką, rzut wolny.

39
    Duda wstrzelił piłkę w mur.

39
    A teraz w polu karnym powstrzymany Saviola.

41
    Na spalonym Mainz.

43
    Faulowany Buonanotte.

Spokojna końcówka pierwszej połowy, pozycyjny atak Malagi, a przyjezdni nastawieni na grę z kontrataku.

Minuta doliczona.

Do przerwy w Maladze niespodzianka, gospodarze przegrywają z trzecioligowcem 0-1 i w obecnej chwili są poza Pucharem Króla.

46

47
    Od początku drugiej części, zamknięci na własnej połowie goście.

47
    Przerwane podanie do Monreala.

48
    Buonanotte zagrywał na pole karne do Dudy, jednak ten stracił futbolówkę.

49
    A teraz pierwsza akcja gości w tej części spotkania. Arroyo powstrzymany przez Gameza.

49
    Buonanotte ukarany za niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

51
    Faulowany Saviola przez Errastiego.

52
    Na pole karne dogrywał Duda, ale piłka minęła wszystkich graczy.

53
    Niefrasobliwie zagrali zawodnicy Eibar i niewiele brakowało, by wykorzystał to Fernandez, jednak w sytuacji sam na sam przestrzelił.

54
    W odpowiedzi goście i powstrzymany Arruabarrena.

55
    Poprzeczka ratuje przyjezdnych! Strzelał Saviola.

Przyjezdni zaczynają popełniać błędy w szeregach defensywnych, w ciągu ostatnich kilku minut mogło się to dwukrotnie zemścić.

59
    Drużyna Eibar zamknięta na własnej połowie, ale wykorzystać nie potrafią tego gospodarze.

59
    Świetna interwencja Bovedy, który w ostatniej chwili uprzedził Monreala.

61
    Zmiana w Malaga. Demichelis za Toulalana.

61
    Zmiana w Malaga. Portillo w miejsce Iturry.

62
    Arruabarrena ukarany przez Jesusa Gila Manzano.

64
    Carrillo faulował Dude i został napomniany indywidualnie.

65
    A teraz rzut wolny, na wysokości pola karnego dla Malagi.

65
    Po dośrodkowaniu Dudy, z woleja uderzał niepilnowany Saviola! Zabrakło naprawdę niewiele!

Coraz mniej czasu na wyrównanie dla gospodarzy. Tworzą oni sobie świetne sytuacje podbramkowe, ale są rażąco nieskuteczni.

66
    W trybuny piłkę wstrzelił Duda.

68
    Wreszcie futbolówka znalazła się na polu karnym Malagi, ale niewiele pożytku z tej sytuacji dla gości.

68
    Zablokowane dośrodkowanie Arroyo.

70
    Zaskakujący strzał z dystansu Arruabarreny, zabrakło metra graczowi Eibar.

Trzecioligowiec coraz bliżej ćwierćfinału Pucharu Króla..

72
    Duda sfaulował Carillo i obejrzał "żółtko"

73
    Głową niecelnie uderzył Boveda.

73
    Arruabarrena przegrywa pojedynek sam na sam z Kamenim! Ależ kontratak Eibar.

74
    Gol dla Malagi!

Rozklepali obronę rywala gracze Malagi i w konsekwencji do bramki trafia DIEGO BUONANOTTE!