Dolcan – Zawisza 1:0 (koniec) | Miedź – GKS T. 2:1 (koniec) | Stomil – Termalica 0:0 (koniec)
Okocimski – Sandecja 0:1 (koniec) | Cracovia – Olimpia G. 0:0 (koniec) | GKS K. – Flota 2:0 (koniec)
GKS Katowice
2:0 (1:0)
Flota Świnoujście
Środa 24.04.2013, 19:00 • Stadion GKS-u Katowice przy ulicy Bukowej 1. • Fortuna 1 Liga

Po średnim widowisku GKS Katowice pokonał 2:0 Flotę, po dwóch bramkach Rakelsa! Dziękujemy za relację i zapraszamy na inne transmisje! (20:53:04)

90+3
    Na pozycji spalonej zawodnik Floty.

90+1
    Rzut wolny dla GKS-u po faulu na Wołkowiczu z około 30. metra.

88
    Za Rakelsa wchodzi Radionov.

87
    Uderzenie Czerwińskiego blokuje obrońca.

86
    Ostatnie minuty meczu. Czy Flota zdoła odmienić losy spotkania?

85
    Rzut wolny w środkowej strefie dla gości. Do piłki podchodzi Kasprzik.

82
    Czerwiński wchodzi za Gancarczyka.

81
    Za Niedzielę wchodzi Arifović.

80
    Gol dla Katowic!
    RAKELS podwyższa prowadzenie gospodarzy.

79
    Chwalibogowski dobrze zatrzymał Nnamaniego.

78
    Dobrze w bramce Budziłek.

78
    Cholerzyński fauluje w środkowej strefie.

76
    Nnamani zmienia Kieruzela.

74
    Za Kowalczyka wchodzi Wołkowicz.

74
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego GKS-u wszyscy minęli się z piłką.

73
    Żółtą kartką ukarany Stasiak.

71
    Żółtą kartką ukarany Duda.

70
    Na raty, ale udanie interweniował bramkarza gospodarzy.

69
    W ostatnich minutach to Flota posiada przewagę. GKS jest zepchnięty do defensywy.

67
    Piłkę po dośrodkowaniu piąstkował Budziłek.

64
    Żółtą kartką ukarany Śpiączka.

64
    Rzut wolny dla Floty, będzie próba dośrodkowania w pole karne.

62
    Zbyt mocne dośrodkowanie Sadzawickiego.

61
    Dobra akcja gospodarzy, ale Pitry nie trafił dobrze w piłkę.

61
    GKS wyprowadza akcję z własnej połowy.

60
    Żółtą kartką ukarany Niedziela.

60
    Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Chwalibogowskim.

59
    Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy.

58
    Od bramki zaczyna Budziłek.

55
    Cholerzyński ukarany żółtą kartką.

55
    Bardzo aktywny na początku drugiej połowy jest Gancarczyk.

53
    Gancarczyk dobrze zatrzymany przez obrońców Floty.

51
    Nieudana akcja Floty. Od bramki zaczyna Budziłek.

50
    Korner dla Floty.

49
    Początek drugiej połowy zdecydowanie dla gospodarzy.

49
    Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę łapie Kasprzik.

49
    Piłkarze Floty zdołali wybić piłkę poza swoje kole karne.

48
    Kolejny korner dla GKS-u.

47
    Uderzenie Kowalczyka na korner odbija Kasprzik!

47
    Po dośrodkowaniu z kornera uderzał zawodnika GKS-u, ale nad poprzeczką.

46
    Dośrodkowanie Gancarczyka blokowane. Korner dla gospodarzy.

46
    Za Jasińskiego wchodzi Śpiączka.

46

Po pierwszej, przeciętnej połowie GKS Katowice prowadzi do przerwy 1:0 z Flotą Świnoujściem. Bramkę z rzutu karnego zdobył Denis Rakels. Zapraszamy do śledzenia relacji z drugiej części meczu.

45+2
    Znowu gorąco pod bramką gospodarzy, ale tym razem Budziłek wybija piłkę daleko od własnego pola karnego.

45+2
    Bardzo groźnie w polu karnym GKS, ostatecznie Budziłek wybija piłkę na rzut rożny.

45+1
    Dwie minuty doliczone do czasu pierwszej połowy.

45
    Dogranie do Olszara, ale zawodnik został uprzedzony przez Gancarczyka.

44
    Za chwilę dowiemy się minut do regulaminowego czasu gry doliczy pan Krasny.

44
    Rzut rożny dla Katowic, zagranie w pole karne za mocne i od bramki grę wznowił Kasprzik, były golkiper Lecha Poznań.

43
    Piłka wybita przed pole karne, miał szansę Gancarczyk, ale źle to zrobił gracz gospodarzy i strata piłki.

42
    Kolejny stały fragmenty gry dla GKS.

40
    Dobrze w dzisiejszym spotkaniu wyglądają zawodnicy z Katowic, którzy mają teraz zdecydowaną przewagę.

39
    Nabiegał na piłkę Pitry, ale defensorzy Floty dobrze interweniowali. Była szansa na kontrę dla gości, ale niecelnym zagraniem popisał się Bodziony.

39
    Rzut wolny dla GKS z około 35. metrów.

38
    Dobra akcja Cholerzyńskiego, który ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, ale ostatecznie futbolówka wybita przez Stasiaka.

36
    Napierała faulowany w walce o górną piłkę.

35
    Głośny doping kibiców GKSu z pewnością uskrzydla piłkarzy z Katowic.

35
    Flota miała rzut wolny, ale dobrze interweniował Cholerzyński.

34
    Katowice cały czas w ataku, niecelne zagranie Napierały do Kowalczyka, ale ten nie opanował piłki przy linii bocznej.

34
    Pitry został troszkę poturbowany przez przeciwnika, ale udało mu się już powrócić na boisko.

33
    Teraz to zawodnicy Świnoujścia muszą odważniej zaatakować.

32
    Gol dla Katowic! RAKELS pewnie wykorzystuje jedenastkę!

32
    Będzie szansa na gola dla Katowic.

31
    Faulowany Pitry, rzut karny!

30
    Dwa kwadranse za nami i ciągle bramkowych akcji jak na lekarstwo...

28
    Póki co poziom spotkania nie stoi na wysokim poziomie. Kibice na stadionie jednak się tym nie przejmują gorąco dopingując zawodników do walki.

26
    Była szansa dla Floty, ale piłkę pewnie chwyta Budziłek.

25
    Krasny po raz kolejny używa gwizdka. Tym razem faulował Stasiak. Zawodnicy ze Świnoujścia grają dziś bardzo ostro.

24
    Strata piłki Dudy w środkowym sektorze boiska.

22
    Gieksa utrzymuje się przy piłce, piękne dośrodkowanie, ale niestety nikt z graczy GKS-u nie sięgnął futbolówki.

21
    Kolejny faul, tym razem nieprzepisowo powstrzymywany był Sadzawicki, rzut wolny dla Gieksy.

20
    Przedzierał się Jasiński, ale został dobrze powstrzymany przez Napierałę.

18
    Brzydki faul jednego z zawodników Floty, tym razem bez kartki.

16
    Po pierwszym kwadransie na stadionie przy ulicy Bukowej utrzymuje się bezbramkowy remis.

15
    Ładny atak gospodarzy, ale podanie do Kamińskiego było już niecelne.

14
    Dośrodkowanie w pole karne GKS, ale Aleksander fauluje gracza Gieksy

13
    Udarević w kierunku Olszara, ale dobrze interweniuje Rakels.

13
    Próba dogrania pilki do Aleksandra ale pilka wychodzi na aut

11
    Gra toczy się teraz głównie w środkowej części boiska.

10
    Niedokładne podanie Fryca, ale kontra gospodarzy została szybko zastopowana.

9
    Rzut rożny dla Floty, ale Budziłek dobrze piąstkuje piłkę i ta wylatuje poza obszar boiska.

7
    Rzut wolny zakończony dobrą interwencja Kasprzika. W pierwszych minutach to gospodarze częściej zagrażają bramce rywali.

6
    Jasiński ukarany żółtym kartonikiem.

4
    Ładne uderzenie z dystansu Przemysława Pitrego mija jednak prawy słupek bramki Świnoujścia o kilka centymetrów.

2
    Ładna akcja Gancarczyka, ale ostatecznie zawodnik z Katowic niedokładnie dograł do partnerów.

1
    Zaczela Gieksa w zolto czarnych strojach natomiast Flota na bialo niebiesko

1

Sedzia dzisiejszego spotkania jest Pan Sebastian Krasny z Krakowa. W obecnym sezonie sedziowal juz spotkania obu druzyn Gks Katowice uleglo 2:0 z Dolcanem z kolei Flota rozgromila zespol LKS Lodz na wyjezdzie az 1:7. Jak bedzie dzis i dla kogo okaze sie szczesliwy sedzia z Krakowa dowiemy sie juz za 15 minut.

GKS Katowice: Budzilek – Napierała, Cholerzyński, Rakels, Gancarczyk – Chwalibogowski, Duda, Kowalczyk, Sadzawicki – Kamiński, Pitry

Flota Świnoujście: Kasprzik – Stasiak, Udarević, Kieruzel, Fryc – Jasiński, Mysiak, Bodziony, Niedziela – Olszar, Aleksander

Sędziowie: S.Krasny – S.Mucha, S.Steczko.

Jednak ostatnie swoje spotkanie wyjazdowe wygrali 4 listopada w Stróżach. Czy dziś się przełamią?A może to GKS znów zagra rewelacyjnie? Tą i inne odpowiedzi poznamy kolo godziny 21 kiedy spotkanie dobiegnie końca.

Serdecznie zapraszam na 19.00 i transmisję.

Z kolei przyjezdni plasują się na 3. pozycji ze stratą 1 pkt do Cracovii. Flota złapała zadyszkę zdobywając zaledwie 5 pkt w 6 spotkaniach z czego w ostatnim aż 3 pokonując 3-0 Arkę Gdynię.

W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy świetnie prezentującą się wiosną GIEKSE, która w 6 tegorocznych meczach 4-krotnie wygrywała i dzięki temu zajmuje 10. pozycję w tabeli z 33 oczkami i raczej może spokojnie myśleć o ligowym bycie.

Zapraszam Państwa serdecznie na transmisje z 25. kolejki o mistrzostwo 1 ligi.

Gole: 32. Rakels (kar.), 80. Rakels

Kartki:   55. Cholerzyński (KAT), 71. Duda (KAT) – 6. Jasiński (FLO), 60. Niedziela (FLO), 64. Śpiączka (FLO), 73. Stasiak (FLO)

GKS Katowice: Budziłek – Napierała, Cholerzyński, Rakels (88. Radionov), Gancarczyk (82. Czerwiński) – Chwalibogowski, Duda, Kowalczyk (74. Wołkowicz), Sadzawicki – Kamiński, Pitry
    Flota Świnoujście: Kasprzik – Stasiak, Udarević, Kieruzel (76. Nnamani), Fryc – Jasiński (46. Śpiączka), Mysiak, Bodziony, Niedziela (81. Arifović) – Olszar, Aleksander

Sędziowie: S.Krasny – S.Mucha, S.Steczko