1:0 (0:0)
MKS Oława
Wtorek 09.07.2013, 17:00 • Stadion OSiR, Zamość • Fortuna Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W pierwszym spotkaniu rundy przedwstępnej Pucharu Polski AMSPN Hetman Zamość zmierzy się z MKS-em Oława.

Gospodarze spotkania to zdobywcy Pucharu Polski w okręgu lubelskim. W finale pokonali wyżej notowaną Chełmiankę Chełm 4-2. Gracze z Zamościa nie mieli też sobie równych w IV lidze i pewnie awansowali do rozgrywek trzecioligowych.

Oławianie ubiegły sezon spędzili w II lidze zachodniej, jednak po zajęciu 16. lokaty w tabeli spadli do III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Formalnie zatem spotkają się dwie drużyny z tego samego poziomu rozgrywkowego.

Najgroźniejszym graczem Hetmana bez wątpienia jest Przemysław Gałka, który w minionym sezonie trafiał do bramek rywali aż 36 razy! Dla porównania najlepszym strzelcem MKS-u był Jakub Kalinowski z 6 trafieniami, a w całym sezonie oławianie zdobyli 35 goli...

Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym mimo wszystko trudno wskazać jednoznacznie faworyta, choć atut boiska będzie po stronie graczy Hetmana. Na relację ze spotkania, tuż przed godziną 17:00, zapraszam serdecznie na lajfy.com!

Znamy składy wyjściowe:

AMSPN Hetman Zamość: Piotr Dobromilski – Wurszt, Mazur, Dawid Dobromilski, Sobczyk – Rajtar, Przemysław Dębicki, Kycko, Czady, Damian Dębicki – Gałka

MKS SCA Oława: Florczyk – Dołgan, Kalinowski, Pawlak, Kiełbasa – Wejerowski, Dobkowski, Poważny, Mateusz Gancarczyk, Mazur – Kohut

Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce).

Dzisiejsze spotkanie obejrzy ok. 700 widzów.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Rozpoczęli goście z Oławy.

4
    Oba zespoły próbują akcji skrzydłami, jednak póki co są one bardzo niedokładne. Gra jest twarda, momentami ostra.

8
    Zbyt lekkie odegranie Mazura do Dobromilskiego, jednak nie wykorzystują tego goście.

11
    Trwa napór zawodników z Oławy, którzy przejęli kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

12
    Rzut wolny dla MKS-u z ok. 25 metrów, jednak dobrze interweniowali obrońcy Hetmana.

13
    Szybka strata gospodarzy w środku pola.

18
    Kycko groźnie uderza na bramkę z 25 metrów, piłka minimalnie obok słupka!

Na trybunach ok. 200 fanatyków Hetmana prowadzi głośny doping.

20
    Groźna centra Dobkowskiego wyłapana przez Dobromilskiego, a następnie szybka, lecz nieskuteczna kontra w wykonaniu graczy Hetmana.

24
    Rzut wolny dla Oławy z 20 metrów wykonywał Kiełbasa. Po zamieszaniu w polu karnym Hetman wybija piłkę z dala od własnej bramki.

26
    Bardzo słabo w środku pola prezentują się gospodarze, w przeciwieństwie do graczy MKS-u.

28
    Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

33
    Wejerowski z łatwością radzi sobie w pojedynkach indywidualnych z graczami Hetmana. Gospodarze jednak powoli konstruują coraz dokładniejsze ataki.

36
    Sędzia nie jest dziś sprzymierzeńcem gospodarzy. Co chwila odgwizduje wątpliwe faule zawodników z Zamościa.

39
    Mecz jest wyrównany, z lekką przewagą gości.

43
    Kiełbasa przebija się przez obronę Hetmana, ale marnuje sytuację sam na sam!

44
    Próba szybkiej kontry Hetmana szybko zakończona przez obrońców z Oławy.

Nudna pierwsza połowa z przewagą Oławy. Mimo to kibice Hetmana nieustannie prowadzą głośny doping. Zapraszam na II połowę już za kilka minut!

46

46
    Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Damian Dębicki, na boisku pojawia się Szura.

Ze swoją drużyną z Oławy przyjechało na drugi koniec Polski trzech kibiców!

49
    Zdecydowanie żwawiej od początku drugiej połowy prezentuje się drużyna Hetmana. Goście z Oławy cofnięci do defensywy.

53
    Dużo strat gospodarzy w środku pola, na szczęście dobrze grają obrońcy i gracze Oławy często są na pozycji spalonej.

54
    Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Za faul ukarany Kohut.

55
    Dośrodkowanie Kycki z rzutu wolnego, Wurszt główkuje w polu karnym, ale dobrą interwencją popisuje się Florczyk!

57
    Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Czady, na boisku pojawia się Karaszewski. W przerwie zmieniony został jednak Damian, a nie Przemysław Dębicki, który nadal walczy na boisku.

60
    Hetman cofnięty. Oława w znacznie lepszej kondycji. Widać braki w treningach graczy z Zamościa.

63
    Kycko zbyt lekko uderza z 20 metrów i nie ma problemów z obroną golkiper Oławy.

64
    Mazur uderzył mocniej niż pomocnik Hetmana, ale nie wcelował dobrze w bramkę.

68
    Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Niemiłosiernie pali dziś słońce w Zamościu.

69
    Zmiana w drużynie AMSPN Hetman Zamość: z boiska schodzi Przemysław Dębicki, na boisku pojawia się Pliżga.

70
    Mateusz Gancarczyk przegrywa pojedynek sam na sam z Dobromilskim!

71
    Gol dla Hetmana!
    Bramkę zdobył KARASZEWSKI. Długie zagranie do wprowadzonego Pliżgi, ten centruje z lewego skrzydła, a KARASZEWSKI mimo asysty dwóch obrońców kieruje piłkę do siatki!

72
    Strzelec bramki ukarany kartką za zdjęcie koszulki.

74
    Rozochoceni gracze Hetmana odważniej atakują bramkę Florczyka.

75
    Faul w środku boiska i kartka dla Mazura.

77
    Gra się zaostrza. Kolejny kartonik dla Gałki, który faulował od tyłu obrońcę Oławy.

81
    Dobre uderzenie Poważnego z 20 metrów, ale jeszcze lepsza obrona Dobromilskiego.

83
    Wejerowski próbował wymusić rzut karny, ale nie dał się nabrać sędzia i upomniał słownie gracza z Oławy. Na trybunach trwa głośny doping kibiców.

87
    Hetman wyraźnie przeważa w końcówce spotkania. Opadli z sił gracze MKS-u, a na ławce rezerwowych jest zaledwie dwóch graczy.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Gracze Hetmana wyszli teraz 4 na 1, ale Szura źle dogrywa piłkę i marnuje wyśmienitą okazję!

AMSPN Hetman Zamość po trafieniu Dominika Karaszewskiego awansował do rundy wstępnej Pucharu Polski! Ten mecz odbędzie się już w przyszłą środą, a rywalem graczy z Zamościa będzie Rozwój Katowice lub Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne do lajfy.com! (18:51:38)