Lech P. – Nordsjælland 4:1 (koniec) | Ruch – Karvina 0:0 (koniec) | Cracovia – Puszcza 2:1 (koniec)
Lech Poznań
4:1 (2:0)
FC Nordsjælland
Wtorek 09.07.2013, 17:00 • Wronki • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za udział w relacji. Kolejne spotkania Lecha i innych polskich drużyn na LAJFY.COM! (18:58:24)

89
    Piłka w posiadaniu Lecha. Zawodnicy Kolejorza rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

89
    Drugi korner dla Nordsjælland.

88
    Błyskawiczna kontra Nordsjælland, które wywalczyło rzut rożny.

88
    Do trzech razy sztuka? Trzeci korner dla Kolejorza.

87
    Kolejny stały fragment gry dla Lecha, ale z drugiej strony boiska.

87
    Rzut rożny dla Lecha.

85
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki FORMELLA. Zawodnik Lecha po stałym fragmencie gry z dziesięciu metrów strzela na bramkę. Piłka przelatuje obok Hansena.

83
    Kownacki przed szansą, ale nie trafił do siatki. Piłkę przejęli gracze Nordsjælland.

81
    Piłka w posiadaniu Nordsjælland, ale zawodnicy duńskiej drużyny nie potrafią przejść linii obrony Lecha.

79
    Formella zmienił Wołąkiewicza.

79
    Świetna akcja Lecha. W polu karnym bliski strzelenia bramki był Kownacki.

77
    Bednarek zmienił Arboledę.

74
    Rzut wolny dla Nordsjælland na połowie Lecha. Piłka po wznowieniu trafiła pod nogi graczy polskiej drużyny.

72
    Nordsjælland wyraźnie przeważa w ostatnich minutach.

70
    Kownacki zmienił Teodorczyka.

68
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Lovrencsics zagrywa w pole karne, a tam do piłki dopadł Teodorczyk, który głową strzela swojego trzeciego gola w dzisiejszym spotkaniu.

66
    Kontra Lecha. Ubiparip na skrzydle z Wołąkiewiczem, ale zawodnicy Lecha stracili piłkę.

MZ

Gole: 17. Teodorczyk, 27. Teodorczyk, 68. Teodorczyk, 85. Formella – 57. Vingaard

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda (77. Bednarek), Kamiński, Wołąkiewicz (79. Formella) – Trałka (62. Drygas), Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk (70. Kownacki)
    FC Nordsjælland: Hansen – Gundelach, Maxso, Runje, Ticinović – Petry, Stokholm, Issah, Vingaard, Marcondes – Jradi