Lech P. – Nordsjælland 4:1 (koniec) | Ruch – Karvina 0:0 (koniec) | Cracovia – Puszcza 2:1 (koniec)
Lech Poznań
4:1 (2:0)
FC Nordsjælland
Wtorek 09.07.2013, 17:00 • Wronki • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

We wtorek o godz. 17:00 we Wronkach wicemistrz Polski – Lech zagra z wicemistrzem Danii – FC Nordsjælland. Na relację NA ŻYWO z tego meczu zapraszamy do Lajfy.com!

W drużynie poznańskiego Lecha trwają przygotowania do starcia II rundy eliminacji do Ligi Europy z fińskim FC Honka – transmisja na łamach naszego portalu 18 lipca o godz. 18:00.

Będzie to czwarty sparingowy mecz drużyny trenera Mariusza Rumaka w obecnym cyklu przygotowawczym. Lech do tej pory bezbramkowo zremisował z AS Omónia Lefkossías, wygrał 3-1 z Wisłą Kraków i przegrał 0-1 z Hapoelem Tel Awiw.

Na bezpośrednią relację z tego sparingu zapraszamy do Lajfy.com we wtorek od godz. 17:00!

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda, Kamiński, Wołąkiewicz – Trałka, Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk

FC Nordsjælland: Hansen – Gundelach, Maxso, Runje, Ticinović – Petry, Stokholm, Issah, Vingaard, Marcondes – Jradi

Sędziowie: .

Za kilka minut rozpocznie się relacja ze spotkania kontrolnego Lecha Poznań. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Zawodnicy wychodzą na murawę.

Obie jedenastki gotowe do gry.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Mecz rozpoczęli gracze Lecha. Pierwsza akcja pod bramką Hansena nie przyniosła wielkiego zagrożenia.

2
    Ubiparip strzela głową, ale piłka wysoko nad bramką.

3
    Buric interweniuje. Piłka miała trafić do Jradiego.

4
    Pierwsze minuty choć nerwowe, to jednak składne i pozbawione nieprzemyślanych zagrań. Lech ma delikatną przewagę.

6
    Kolejna akcja Lecha rozegrana przez lewe skrzydło. Dośrodkowanie w pole karne i próba strzału głową w wykonaniu Teodorczyka, ale piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

7
    Lech próbuje atakować już na połowie przeciwnika. Drużyna Nordsjælland jest zmuszona do gry z pominięciem środkowej linii.

8
    Teodorczyk w starciu z obrońcami wywalczył piłkę i stanął oko w oko z bramkarzem Nordsjælland. Sędzia odgwizdał faul napastnika Lecha.

10
    Ticinovic próbował przejąć piłkę zagraną przez partnera, ale ta wyszła za linię końcową boiska. Buric od bramki.

11
    Na boisku przeważa Lech, ale nie potrafi sforsować linii obrony Nordsjælland.

13
    Szybka kontra Nordsjælland. Issah zagrywa do Jradiego, ale ten w starciu z obrońcą Lecha traci piłkę.

15
    Rzut wolny dla Lecha po faulu na Trałce.

16
    Rzut rożny dla Lecha. Po zagraniu Lovrencsics piłkę wybijają gracze Nordsjælland.

17
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki TEODORCZYK! Szybka akcja graczy Lecha wyprowadzona z własnej połowy. Do piłki doszedł Ubiparip, który zagrał prostopadle do niepilnowanego Teodorczyka, a ten z 15 metrów strzelił obok leżącego Hansena.

18
    Od bramki rozpocznie Buric.

18
    Gracze Nordsjælland nie stworzyli jak dotąd żadnej okazji.

19
    Defensorzy Lecha rozgrywali piłkę na własnej połowie. Chwila nieuwagi i piłkę przejęli zawodnicy Nordsjælland.

20
    Korner dla Nordsjælland.

20
    Piłka wstrzelona w pole karne Lecha nie została skierowana przez żadnego z zawodników drużyny atakującej w światło bramki.

21
    Marcondes w doskonałej sytuacji. Gracz Nordsjælland przyjął piłkę na udo na linii 16 metra, a następnie strzelił z półobrotu. Futbolówka minimalnie obok słupka.

23
    Chwila przerwy w grze. Pora uzupełnić płyny.

24
    Od autu grę rozpoczną gracze Nordsjælland.

26
    Aut dla Nordsjælland, na wysokości pola karnego Lecha.

26
    Szybka interwencja zawodników Lecha i piłka w posiadaniu Kolejorza.

27
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Błyskawiczna akcja Lecha. Piłka trafiła na skrzydło pod nogi Lovrencsics'a, który wkręcił obrońcę Nordsjælland i dograł na nogę Teodorczyka.

29
    Zawodnicy Nordsjælland wydają się być zaskoczeni takim obrotem sytuacji. Nadal mają spore trudności ze stworzeniem akcji pod bramką Buric'a.

30
    Przerwa w grze. Na murawie leżał Petry, który o własnych siłach opuścił boisko.

32
    Próba pressingu w wykonaniu graczy Nordsjælland, ale piłka nadal w posiadaniu Lecha.

33
    Po pierwszych 30 minutach warto odnotować dwie bramki oraz dobrą postawę Lovrencsics'a.

34
    Zagranie z głębi pola w stronę Vingaarda, ale pomocnik Nordsjælland nie zdołał opanować futbolówki, a tę chwycił Buric.

35
    Rzut wolny w odległości 30 metrów dla Nordsjælland. Piłka po strzale przeszła obok bramki.

37
    Szybkie kontry z jednej i drugiej strony, żadna nie zakończona strzałem, ale tempo gry od początku spotkania utrzymuje się na wysokim poziomie.

38
    Kolejna akcja dwójki: Lovrencsics – Teodorczyk! Pomocnik Lecha przepchnął obrońcę wpadł w pole karne i podał do Teodorczyka, który minął się z piłką.

39
    Akcja Nordsjælland w polu karnym Burica. Na prawym skrzydle piłkę przejął Marcondes, który ograł Kamińskiego, ale już jego wrzutka w pole karne nie znalazła adresata.

40
    Akcja Lecha. Na prawym skrzydle z linii końcowej zagrywał Teodorczyk, ale piłkę przejął Hansen.

42
    Lech zdominował środek pola.

43
    Nordsjælland zanotował sporo strat piłki i niedokładnych podań.

44
    Ostatnie sekundy pierwszej połowy.

Zapraszamy na drugą odsłonę za kilka minut.

Gracze obu drużyn powoli wybiegają na boisko.

46

46
    Pierwsza akcja dla Nordsjælland. Runje zagrał ze skrzydła w pole karne Lecha, ale Jradi nie przeciął toru lotu piłki.

48
    Rzut rożny dla Nordsjælland.

50
    Szybka akcja Lecha. Teodorczyk otrzymał świetne podanie od Ubiparipa i pognał na bramkę Nordsjælland, ale w ostatnim momencie za mocno kopnął futbolówkę, która przejął Hansen.

51
    Teodorczyk raz jeszcze w akcji na połowie Nordsjælland. Próba minięcia obrońcy zakończyła się niepowodzeniem. Strzał na bramkę daje Lechowi korner.

52
    Po rzucie rożnym Arboleda był bliski zdobycia bramki strzałem głową.

54
    Okres spokojnej gry w wykonaniu Lecha. Piłka przebijana od jednego do drugiego obrońcy.

55
    Na murawie leży Trałka. Po chwili podnosi się o własnych siłach.

56
    Nordsjælland atakuje Lecha już na własnej połowie.

57
    Gol dla Nordsjælland!
    Strzelcem bramki VINGAARD! Strzał zza pola karnego po ziemi.

58
    Rzut wolny na połowie Nordsjælland, wysokość pola karnego.

59
    Kolejny stały fragment gry dla Lecha. Piłka ustawiona 30 metrów od bramki Hansena.

59
    Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników Lecha nie zdołał przeciąć piłki.

62
    Okres nudnej gry. Gracze wyraźnie odczuwają wpływ temperatury i wrońskich meszek.

62
    Drygas zmienił Trałkę.

63
    Lech musi się bronić, bo Nordsjælland coraz śmielej atakuje. Strzał zza pola karnego został wybity przez Burica.

65
    Brzydki faul Ubiparipa na rywalu. Rzut wolny dla Nordsjælland w odległości 35 metrów od bramki Burica.

66
    Kontra Lecha. Ubiparip na skrzydle z Wołąkiewiczem, ale zawodnicy Lecha stracili piłkę.

68
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Lovrencsics zagrywa w pole karne, a tam do piłki dopadł Teodorczyk, który głową strzela swojego trzeciego gola w dzisiejszym spotkaniu.

70
    Kownacki zmienił Teodorczyka.

72
    Nordsjælland wyraźnie przeważa w ostatnich minutach.

74
    Rzut wolny dla Nordsjælland na połowie Lecha. Piłka po wznowieniu trafiła pod nogi graczy polskiej drużyny.

77
    Bednarek zmienił Arboledę.

79
    Świetna akcja Lecha. W polu karnym bliski strzelenia bramki był Kownacki.

79
    Formella zmienił Wołąkiewicza.

81
    Piłka w posiadaniu Nordsjælland, ale zawodnicy duńskiej drużyny nie potrafią przejść linii obrony Lecha.

83
    Kownacki przed szansą, ale nie trafił do siatki. Piłkę przejęli gracze Nordsjælland.

85
    Strzelcem bramki FORMELLA. Zawodnik Lecha po stałym fragmencie gry z dziesięciu metrów strzela na bramkę. Piłka przelatuje obok Hansena.

87
    Rzut rożny dla Lecha.

87
    Kolejny stały fragment gry dla Lecha, ale z drugiej strony boiska.

88
    Do trzech razy sztuka? Trzeci korner dla Kolejorza.

88
    Błyskawiczna kontra Nordsjælland, które wywalczyło rzut rożny.

89
    Drugi korner dla Nordsjælland.

89
    Piłka w posiadaniu Lecha. Zawodnicy Kolejorza rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

Dziękujemy za udział w relacji. Kolejne spotkania Lecha i innych polskich drużyn na LAJFY.COM! (18:58:24)

MZ

Gole: 17. Teodorczyk, 27. Teodorczyk, 68. Teodorczyk, 85. Formella – 57. Vingaard

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda (77. Bednarek), Kamiński, Wołąkiewicz (79. Formella) – Trałka (62. Drygas), Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk (70. Kownacki)