Lech P. – Nordsjælland 4:1 (koniec) | Ruch – Karvina 0:0 (koniec) | Cracovia – Puszcza 2:1 (koniec)
Lech Poznań
4:1 (2:0)
FC Nordsjælland
Wtorek 09.07.2013, 17:00 • Wronki • Spotkania towarzyskie

85
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki FORMELLA. Zawodnik Lecha po stałym fragmencie gry z dziesięciu metrów strzela na bramkę. Piłka przelatuje obok Hansena.

68
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Lovrencsics zagrywa w pole karne, a tam do piłki dopadł Teodorczyk, który głową strzela swojego trzeciego gola w dzisiejszym spotkaniu.

62
    Drygas zmienił Trałkę.

57
    Gol dla Nordsjælland!
    Strzelcem bramki VINGAARD! Strzał zza pola karnego po ziemi.

52
    Po rzucie rożnym Arboleda był bliski zdobycia bramki strzałem głową.

51
    Teodorczyk raz jeszcze w akcji na połowie Nordsjælland. Próba minięcia obrońcy zakończyła się niepowodzeniem. Strzał na bramkę daje Lechowi korner.

50
    Szybka akcja Lecha. Teodorczyk otrzymał świetne podanie od Ubiparipa i pognał na bramkę Nordsjælland, ale w ostatnim momencie za mocno kopnął futbolówkę, która przejął Hansen.

38
    Kolejna akcja dwójki: Lovrencsics – Teodorczyk! Pomocnik Lecha przepchnął obrońcę wpadł w pole karne i podał do Teodorczyka, który minął się z piłką.

27
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Błyskawiczna akcja Lecha. Piłka trafiła na skrzydło pod nogi Lovrencsics'a, który wkręcił obrońcę Nordsjælland i dograł na nogę Teodorczyka.

21
    Marcondes w doskonałej sytuacji. Gracz Nordsjælland przyjął piłkę na udo na linii 16 metra, a następnie strzelił z półobrotu. Futbolówka minimalnie obok słupka.

17
    Strzelcem bramki TEODORCZYK! Szybka akcja graczy Lecha wyprowadzona z własnej połowy. Do piłki doszedł Ubiparip, który zagrał prostopadle do niepilnowanego Teodorczyka, a ten z 15 metrów strzelił obok leżącego Hansena.

MZ

Gole: 17. Teodorczyk, 27. Teodorczyk, 68. Teodorczyk, 85. Formella – 57. Vingaard

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda (77. Bednarek), Kamiński, Wołąkiewicz (79. Formella) – Trałka (62. Drygas), Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk (70. Kownacki)
    FC Nordsjælland: Hansen – Gundelach, Maxso, Runje, Ticinović – Petry, Stokholm, Issah, Vingaard, Marcondes – Jradi