Lech P. – Nordsjælland 4:1 (koniec) | Ruch – Karvina 0:0 (koniec) | Cracovia – Puszcza 2:1 (koniec)
Lech Poznań
4:1 (2:0)
FC Nordsjælland
Wtorek 09.07.2013, 17:00 • Wronki • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za udział w relacji. Kolejne spotkania Lecha i innych polskich drużyn na LAJFY.COM! (18:58:24)

89
    Piłka w posiadaniu Lecha. Zawodnicy Kolejorza rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

89
    Drugi korner dla Nordsjælland.

88
    Błyskawiczna kontra Nordsjælland, które wywalczyło rzut rożny.

88
    Do trzech razy sztuka? Trzeci korner dla Kolejorza.

87
    Kolejny stały fragment gry dla Lecha, ale z drugiej strony boiska.

87
    Rzut rożny dla Lecha.

85
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki FORMELLA. Zawodnik Lecha po stałym fragmencie gry z dziesięciu metrów strzela na bramkę. Piłka przelatuje obok Hansena.

83
    Kownacki przed szansą, ale nie trafił do siatki. Piłkę przejęli gracze Nordsjælland.

81
    Piłka w posiadaniu Nordsjælland, ale zawodnicy duńskiej drużyny nie potrafią przejść linii obrony Lecha.

79
    Formella zmienił Wołąkiewicza.

79
    Świetna akcja Lecha. W polu karnym bliski strzelenia bramki był Kownacki.

77
    Bednarek zmienił Arboledę.

74
    Rzut wolny dla Nordsjælland na połowie Lecha. Piłka po wznowieniu trafiła pod nogi graczy polskiej drużyny.

72
    Nordsjælland wyraźnie przeważa w ostatnich minutach.

70
    Kownacki zmienił Teodorczyka.

68
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Lovrencsics zagrywa w pole karne, a tam do piłki dopadł Teodorczyk, który głową strzela swojego trzeciego gola w dzisiejszym spotkaniu.

66
    Kontra Lecha. Ubiparip na skrzydle z Wołąkiewiczem, ale zawodnicy Lecha stracili piłkę.

65
    Brzydki faul Ubiparipa na rywalu. Rzut wolny dla Nordsjælland w odległości 35 metrów od bramki Burica.

63
    Lech musi się bronić, bo Nordsjælland coraz śmielej atakuje. Strzał zza pola karnego został wybity przez Burica.

62
    Drygas zmienił Trałkę.

62
    Okres nudnej gry. Gracze wyraźnie odczuwają wpływ temperatury i wrońskich meszek.

59
    Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników Lecha nie zdołał przeciąć piłki.

59
    Kolejny stały fragment gry dla Lecha. Piłka ustawiona 30 metrów od bramki Hansena.

58
    Rzut wolny na połowie Nordsjælland, wysokość pola karnego.

57
    Gol dla Nordsjælland!
    Strzelcem bramki VINGAARD! Strzał zza pola karnego po ziemi.

56
    Nordsjælland atakuje Lecha już na własnej połowie.

55
    Na murawie leży Trałka. Po chwili podnosi się o własnych siłach.

54
    Okres spokojnej gry w wykonaniu Lecha. Piłka przebijana od jednego do drugiego obrońcy.

52
    Po rzucie rożnym Arboleda był bliski zdobycia bramki strzałem głową.

51
    Teodorczyk raz jeszcze w akcji na połowie Nordsjælland. Próba minięcia obrońcy zakończyła się niepowodzeniem. Strzał na bramkę daje Lechowi korner.

50
    Szybka akcja Lecha. Teodorczyk otrzymał świetne podanie od Ubiparipa i pognał na bramkę Nordsjælland, ale w ostatnim momencie za mocno kopnął futbolówkę, która przejął Hansen.

48
    Rzut rożny dla Nordsjælland.

46
    Pierwsza akcja dla Nordsjælland. Runje zagrał ze skrzydła w pole karne Lecha, ale Jradi nie przeciął toru lotu piłki.

46

Gracze obu drużyn powoli wybiegają na boisko.

Zapraszamy na drugą odsłonę za kilka minut.

44
    Ostatnie sekundy pierwszej połowy.

43
    Nordsjælland zanotował sporo strat piłki i niedokładnych podań.

42
    Lech zdominował środek pola.

40
    Akcja Lecha. Na prawym skrzydle z linii końcowej zagrywał Teodorczyk, ale piłkę przejął Hansen.

39
    Akcja Nordsjælland w polu karnym Burica. Na prawym skrzydle piłkę przejął Marcondes, który ograł Kamińskiego, ale już jego wrzutka w pole karne nie znalazła adresata.

38
    Kolejna akcja dwójki: Lovrencsics – Teodorczyk! Pomocnik Lecha przepchnął obrońcę wpadł w pole karne i podał do Teodorczyka, który minął się z piłką.

37
    Szybkie kontry z jednej i drugiej strony, żadna nie zakończona strzałem, ale tempo gry od początku spotkania utrzymuje się na wysokim poziomie.

35
    Rzut wolny w odległości 30 metrów dla Nordsjælland. Piłka po strzale przeszła obok bramki.

34
    Zagranie z głębi pola w stronę Vingaarda, ale pomocnik Nordsjælland nie zdołał opanować futbolówki, a tę chwycił Buric.

33
    Po pierwszych 30 minutach warto odnotować dwie bramki oraz dobrą postawę Lovrencsics'a.

32
    Próba pressingu w wykonaniu graczy Nordsjælland, ale piłka nadal w posiadaniu Lecha.

30
    Przerwa w grze. Na murawie leżał Petry, który o własnych siłach opuścił boisko.

29
    Zawodnicy Nordsjælland wydają się być zaskoczeni takim obrotem sytuacji. Nadal mają spore trudności ze stworzeniem akcji pod bramką Buric'a.

27
    Strzelcem bramki TEODORCZYK. Błyskawiczna akcja Lecha. Piłka trafiła na skrzydło pod nogi Lovrencsics'a, który wkręcił obrońcę Nordsjælland i dograł na nogę Teodorczyka.

26
    Szybka interwencja zawodników Lecha i piłka w posiadaniu Kolejorza.

26
    Aut dla Nordsjælland, na wysokości pola karnego Lecha.

24
    Od autu grę rozpoczną gracze Nordsjælland.

23
    Chwila przerwy w grze. Pora uzupełnić płyny.

21
    Marcondes w doskonałej sytuacji. Gracz Nordsjælland przyjął piłkę na udo na linii 16 metra, a następnie strzelił z półobrotu. Futbolówka minimalnie obok słupka.

20
    Piłka wstrzelona w pole karne Lecha nie została skierowana przez żadnego z zawodników drużyny atakującej w światło bramki.

20
    Korner dla Nordsjælland.

19
    Defensorzy Lecha rozgrywali piłkę na własnej połowie. Chwila nieuwagi i piłkę przejęli zawodnicy Nordsjælland.

18
    Gracze Nordsjælland nie stworzyli jak dotąd żadnej okazji.

18
    Od bramki rozpocznie Buric.

17
    Strzelcem bramki TEODORCZYK! Szybka akcja graczy Lecha wyprowadzona z własnej połowy. Do piłki doszedł Ubiparip, który zagrał prostopadle do niepilnowanego Teodorczyka, a ten z 15 metrów strzelił obok leżącego Hansena.

16
    Rzut rożny dla Lecha. Po zagraniu Lovrencsics piłkę wybijają gracze Nordsjælland.

15
    Rzut wolny dla Lecha po faulu na Trałce.

13
    Szybka kontra Nordsjælland. Issah zagrywa do Jradiego, ale ten w starciu z obrońcą Lecha traci piłkę.

11
    Na boisku przeważa Lech, ale nie potrafi sforsować linii obrony Nordsjælland.

10
    Ticinovic próbował przejąć piłkę zagraną przez partnera, ale ta wyszła za linię końcową boiska. Buric od bramki.

8
    Teodorczyk w starciu z obrońcami wywalczył piłkę i stanął oko w oko z bramkarzem Nordsjælland. Sędzia odgwizdał faul napastnika Lecha.

7
    Lech próbuje atakować już na połowie przeciwnika. Drużyna Nordsjælland jest zmuszona do gry z pominięciem środkowej linii.

6
    Kolejna akcja Lecha rozegrana przez lewe skrzydło. Dośrodkowanie w pole karne i próba strzału głową w wykonaniu Teodorczyka, ale piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

4
    Pierwsze minuty choć nerwowe, to jednak składne i pozbawione nieprzemyślanych zagrań. Lech ma delikatną przewagę.

3
    Buric interweniuje. Piłka miała trafić do Jradiego.

2
    Ubiparip strzela głową, ale piłka wysoko nad bramką.

1
    Mecz rozpoczęli gracze Lecha. Pierwsza akcja pod bramką Hansena nie przyniosła wielkiego zagrożenia.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Obie jedenastki gotowe do gry.

Zawodnicy wychodzą na murawę.

Za kilka minut rozpocznie się relacja ze spotkania kontrolnego Lecha Poznań. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda, Kamiński, Wołąkiewicz – Trałka, Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk

FC Nordsjælland: Hansen – Gundelach, Maxso, Runje, Ticinović – Petry, Stokholm, Issah, Vingaard, Marcondes – Jradi

Sędziowie: .

Na bezpośrednią relację z tego sparingu zapraszamy do Lajfy.com we wtorek od godz. 17:00!

Będzie to czwarty sparingowy mecz drużyny trenera Mariusza Rumaka w obecnym cyklu przygotowawczym. Lech do tej pory bezbramkowo zremisował z AS Omónia Lefkossías, wygrał 3-1 z Wisłą Kraków i przegrał 0-1 z Hapoelem Tel Awiw.

W drużynie poznańskiego Lecha trwają przygotowania do starcia II rundy eliminacji do Ligi Europy z fińskim FC Honka – transmisja na łamach naszego portalu 18 lipca o godz. 18:00.

We wtorek o godz. 17:00 we Wronkach wicemistrz Polski – Lech zagra z wicemistrzem Danii – FC Nordsjælland. Na relację NA ŻYWO z tego meczu zapraszamy do Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

MZ

Gole: 17. Teodorczyk, 27. Teodorczyk, 68. Teodorczyk, 85. Formella – 57. Vingaard

Lech Poznań: Burić – Możdżeń, Arboleda (77. Bednarek), Kamiński, Wołąkiewicz (79. Formella) – Trałka (62. Drygas), Drewniak, Lovrencsics, Hamalainen, Ubiparip – Teodorczyk (70. Kownacki)