Szachtior K. – BATE 1:0 (koniec) | Sutjeska – Sheriff 0:5 (koniec) | Kalju – HJK 2:1 (koniec)
Molde – Sligo 2:0 (koniec) | Korcza – Neftchi 1:0 (po dogrywce) | Streymur – Dinamo Tb. 1:3 (koniec)
Maccabi T.A. – Győri 2:1 (koniec) | Vardar – FCSB 1:2 (koniec) | Celtic – Cliftonville 2:0 (koniec)
Dinamo Z. – Fola 1:0 (koniec) | Żeljeznicar – Vik. Pilzno 1:2 (koniec) | Hafnarfjörður – Ekranas 2:1 (koniec)
EB/Streymur
1:3 (1:2)
Dinamo Tbilisi
Wtorek 23.07.2013, 20:00 • Torsvollur, Torshavn • Liga Mistrzów UEFA

W drugiej połowie dzisiejszego meczu drużyna z Tbilisi potwierdziła swoją dominację i strzelił gola na 3-1. W kolejnej rundzie zawodnicy z Gruzji zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu Steaua București or Vardar. Do śledzenia tego, oraz innych spotkań eliminacyjnych zapraszamy na lajfy.com! (21:53:40)

90+4
    Rzut rożny dla gości.

90+1
    A.Hansen kolejny raz był bliski strzelenia gola na 2-3.

90
    A.Hansen zatrzymany przez Lorię.

89
    Khmaladze spudłował w doskonałej sytuacji!!!

88
    Joh. Hansen próbował zmniejszyć rozmiary porażki, ale jego strzał był bardzo niecelny.

85
    Danielsen zmieniony przez H.Olsena. Ostatnia zmiana w tym meczu. Co ciekawe wszyscy zmiennicy w drużynie gospodarzy mają na nazwisko Olsen.

84
    Gol dla Dinama Tb.!

Wprowadzony na boisko w drugiej połowie GLISIC najlepiej odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu i mamy 3-1 dla gości! Asystował Dvali.

81
    A.Olsen zmienił R.Nielsena.

80
    Grigalashvili ukarany żółtą kartką. Faulowany był Joh. Hansen.

79
    Vouho zachował się lepiej niż kilka minut wcześniej, ale Torgard nie dał się pokonać.

78
    Glisic podobnie jak kolega z drużyny pomylił się w ostatniej fazie akcji.

77
    Bardzo niecelny strzał Vouho.

76

75
    Jóh. Hansen ukarany żółtą kartką za faul.

74
    Dvali kolejny raz niecelnie. Zawodnik z Gruzji jest dziś bardzo aktywny, ale precyzyjne uderzenie nie jest jego mocną stroną.

70
    Dam Jacobsen sprokurował rzut wolny dla Dinama Tbilisi. Gospodarze są w dzisiejszym spotkaniu bezradni.

68
    Vouho w swojej pierwszej akcji po wejściu na boisku mógł podwyższyć wynik, ale Torgard popisał się w tej sytuacji sporym refleksem.

Jan Prociak

Gole: 27. Danielsen – 7. Xisco (kar.), 12. Dvali, 84. Glisic

Kartki:   6. Torgard (STR), 75. Jóh. Hansen (STR) – 44. Papava (DTB), 80. Grigalashvili (DTB)

EB/Streymur: Torgard – G.Hansen, Dam Jacobsen, R.Nielsen (81' A.Olsen), Davidsen, Danielsen (85' H.Olsen), Hanssen, Zachariasen (65' B. Olsen), Joh. Hansen, A.Hansen, Niclasen
    Dinamo Tbilisi: Loria – Ustaritz, Kvaratskhelia, Seturidze (53' Khurtsilava), Kvirkvelia, Khmaladze, Merebashvili, Papava (64' Glisic), Grigalashvili, Xisco (67' Vouho), Dvali

Sędziowie: Simon Lee Evans – King, Beckett
    16.07.2013
    Dinamo Tb. - Streymur 6:1

Gole: 40. Ustaritz, 43. Dvali, 72. Grigalashvili, 75. Xisco, 77. Vouho, 81. Vouho – 42. Glisic (wł.)

Kartki:   30. Khmaladze (DTB), 70. Merebashvil (DTB) – 39. Dam (STR), 76. Djurhuus (STR)