MSK Żilina – Rijeka 1:1 (koniec) | Dila – Hajduk 1:0 (koniec) | Rubin – Randers 2:0 (koniec)
Astra – AS Trencin 2:2 (koniec) | Metałurh Donieck – Kukësi 1:0 (koniec) | Maccabi H. – Ventspils 3:0 (koniec)
Hapoel TA – Pandurii 1:2 (koniec) | Lech P. – Żalgiris 2:1 (koniec) | Kubań – Motherwell 1:0 (koniec)
Milsami – Saint-Étienne 0:3 (koniec) | Gefle – Karabach 0:2 (koniec) | Hapoel R.Gan – Estoril 0:1 (koniec)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (koniec) | Thun – Hacken 1:0 (koniec) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po rz. karnych)
Zurich – Slovan 1:2 (koniec) | Malmo – Swansea 0:0 (koniec) | Arnhem – Petrolul 1:2 (koniec)
Trabzonspor – Dinamo M. 0:0 (koniec) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (koniec) | Stuttgart – Botew 0:0 (koniec)
Rapid – Asteras 3:1 (koniec) | Standard – Xánthi 2:1 (koniec) | Mladost – Sevilla 1:6 (koniec)
Crvena Zvezda – Czernomorec 0:0 (koniec) | Udinese – Široki 4:0 (koniec) | Club Brugge – Śląsk 3:3 (koniec)
St. Johnstone – FK Mińsk 0:1 (2:3 po rz. karnych) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po rz. karnych)
Hapoel Ramat Gan
0:1 (0:1)
GD Estoril Praia
Czwartek 08.08.2013, 19:00 • Itztadion Ramat Gan • Liga Europy UEFA

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje z Ligi Europy na Lajfy.com! (20:56:32)

Graczem meczu według Lajfy.com wybrany zostaje Joao Pedro Galvao, który jako jedyny z gości w drugiej połowie meczu próbował zagrażać bramce rywali.

Sędzia oszczędził nieco kibicom tego widowiska i zakończył mecz minutę wcześniej niż planował. Bardzo słabe widowisko kończy się wynikiem 1:0 dla GD Estoril Praia, które tym samym awansuje do kolejnej rundy eliminacji.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Zmiana w drużynie Hapoel Ramat Gan: z boiska schodzi Romann, na boisku pojawia się Cohen.

88
    Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Pedro, na boisku pojawia się Bruno Lopes.

87
    Estoril wyszło z kontrą 5 na 3, ale dwa podania do tyłu spowolniły akcję gości.

84
    Vagner wychodzi z bramki przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, mija się z piłką która spada pod nogi Gabai. Wprowadzony w II połowie zawodnik Hapoelu uderza w kierunku bramki, jednak jego strzał zostaje zablokowany.

83
    Evandro przez chwilę zwijał się z bólu na murawie, ale chyba już wszystko w porządku.

81
    Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Goncalo, na boisku pojawia się Diogo Amado.

80
    Pedro miał fantastyczną okazję na podwyższenie prowadzenia, ale strzelił wprost s Strausa.

79
    Goncalo ukarany żółtym kartonikiem.

77
    Jeśli w pierwszej połowie można było mieć pretensje do sędziego że nie pokazuje żółtych kartek, tak teraz chyba lekko przesadza, karając zawodników za błahe przewinienia.

75
    Hazum ukarany żółtą kartką.

74
    Można odnieść wrażenie że zespoły umówiły się w przerwie że nie padnie w tym meczu już więcej goli. Przed chwilą oglądaliśmy piękne podania od jednego do drugiego bramkarza.

71
    Dobre wyjście z bramki Strausa.

69
    Buksenbaum miał fajny pomysł na rozegranie piłki, ale niedokładne zagranie rozłożyło na łopatki całą tą akcję.

67
    Wydawało się że jeden z obrońców Estoril zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie licząc samego zainteresowanego był najbliżej tej sytuacji i chyba prawidłowo nie odgwizdał karnego.

Tomasz Surma

Gole: 11. Evandro (kar.)

Kartki:   63. Levy (HRG), 75. Hazum (HRG) – 44. Tavares (ETR), 61. Carlitos (ETR), 79. Goncalo (ETR)   10. Soffer (HRG)

Hapoel Ramat Gan: Straus – Levy, Soffer, Hazum, Maabi, Buksenbaum (C), Lingane, Romann (89' Cohen), Luzon (58' Gabai), Asayag (46' Bar Buzaglo), Diamant
    GD Estoril Praia: Vagner (C) – Anderson, Migues, Tavares, Babanco, Goncalo (81' Diogo Amado), Filipe, Evandro, Pedro (88' Bruno Lopes), Leal, Carlitos (66' Gerso)

Sędziowie: Tasos Sidiropoulos, Damianos Efthimiadis, Gadas Dimitros (wszyscy z Grecji)